Jak sledovat přátelství mezi Německem a Argentinou v USAGetty

Německý národní fotbalový tým mužů bude ve středu hostit tým Argentiny v Signal Iduna Parku v Dortmundu.

V USA hra začíná ve 14:45 ET. Anglické vysílání bude na ESPN+ , zatímco španělské vysílání bude na TUDN. Zde je návod, jak sledovat obě možnosti online na počítači, telefonu nebo jiném streamovacím zařízení:

Sledujte anglicky: ESPN+

rakety tenistů

Zatímco hra není v televizi v angličtině nikde v USA, vy můžete jej sledovat živě na ESPN+ “, služba digitálního streamování od ESPN, která má exkluzivní pokrytí desítek živých sportů, všech dokumentů 30 za 30 a dalšího původního obsahu za 4,99 $ měsíčně.

Můžete se zaregistrovat do ESPN+ přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos Německo vs Argentina na počítači přes ESPN.com, nebo na telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu 4, Xboxu One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.

Sledujte ve španělštině: FuboTV

Španělské vysílání hry je na TUDN, který je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu.

rychlá úleva od tenisového lokte

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos Německo vs Argentina na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živé přenosy, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenávejte to.


Náhled Německo vs Argentina

Argentina bude bez Lionela Messiho, který byl v srpnu na tři měsíce suspendován z mezinárodní soutěže a poté, co obvinil organizaci z korupce, pokutoval pokutu 50 000 USD od CONMEBOL, řídícího orgánu Jižní Ameriky pro fotbal.

wii sportovní tenisový trik

Minulý měsíc mu ve Spojených státech chyběl pár přátelských zápasů-La Albiceleste remizovala s Chile v Los Angeles Coliseum 0: 0, poté v Alamodome v San Antoniu udeřila do Mexika 4: 0.

Věděli jsme, jak bude Mexiko hrát, a rychle jsme vyšli, abychom vytvořili nějaké šance. Jsme šťastní, protože jsme odehráli perfektní hru, řekl hlavní trenér Argentiny Lionel Scaloni Svět Albiceleste . Věděli jsme, že v prvních minutách bude dominovat Mexiko, a proto jsme byli připraveni vyrazit do protiútoku.

Rozdali jsme pocit, že jsme tým, to je důležité. Každý hrál o život za svého spoluhráče a za to, že chtěl být v argentinském národním týmu.

Útočník Lautaro Martínez vsítil hattrick a záložník Leandro Paredes skóroval z penalty. Všechny čtyři góly padly v první půli.

Věděli jsme, že pokud míč získáme zpět, budeme ho muset rychle dostat k útočníkovi, řekl Scaloni, podle Mundo Albiceleste. Není dobré, když jen dobře bráníme. Hodně jsme analyzovali Mexiko a byli jsme dost odvážní udělat to, co jsme v tomto zápase udělat měli.

Stále si myslím, že výsledek je vedlejší. Vážíme si toho, že se tým cítí silný, že ten, kdo nehraje, se cítí stejně ceněn jako Lautaro, který dal tři góly.

Chceme argentinský národní tým, který je konkurenceschopný, aby nás naši soupeři respektovali. Existuje několik případů, kdy musíte změnit pozici určitých hráčů a jsou na to velmi dobře připraveni.

Hlavní trenér Německa Joachim Löw oznámil, že brankář FC Barcelona Marc-André ter Stegen nastoupí v síti proti Argentině. Jeho volba č. 1, kapitán týmu Manuel Neuer, bude kývnout, až bude tým hrát o čtyři dny později s Estonskem.

Löw byl pod tlakem, aby se sedmadvacetiletý ter Stegen stal týmovým útočníkem číslo 1 před třiatřicetiletou hvězdou Bayernu Mnichov.

sledujte národní výstavu psů online

Spolu s [trenérem brankářů] Andreasem Kopkem jsme se rozhodli, že Marc bude hrát v Dortmundu a Manu v Tallinnu. Diskutovali jsme o tom s oběma hráči, řekl Löw Goal.com . Mnohokrát jsem potvrdil, že Manuel Neuer je náš kapitán a naše jednička v evropském šampionátu - pokud se nestane nic mimořádného.


Populární Problémy

Jak malovat tenisky. Ať už chcete zachránit starý pár tenisek nebo jen aktualizovat vzhled, malování tenisek je zábavné i snadné. Začněte tím, že vyčistíte tenisky a pomocí laku na nehty odstraníte odřeniny, takže ...

Tento wikiHow vás naučí, jak změnit jazyk, ve kterém YouTube zobrazuje text webu. Změna jazyka YouTube nezmění text zadaný uživatelem, například komentáře nebo popisy videa. Jazyk na YouTube nemůžete změnit ...

Sluneční hodiny jsou zařízení, které pomocí polohy slunce odráží čas. Vzpřímená hůl, nazývaná gnomon, je umístěna tak, aby vrhala stín na předem označenou tvář slunečních hodin. Jak se slunce pohybuje po obloze, pohybuje se i stín. ...

Jak plavat ve volném stylu. Volný styl byl tradičně závod, který umožňoval závodníkům plavat jakýmkoli způsobem chtěli. Poté, co se to, čemu se říkalo přední procházení, stalo dominantním způsobem freestylu, se termín freestyle ...

The Giants and Bills se střetnou v akci NFL 2. týdne v neděli. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Jak podávat Foie Gras. Foie gras je francouzština pro „tučná játra“ a normálně označuje játra kachny nebo husy. Podávat toto jídlo poprvé se může zdát zastrašující, ale tento proces je ve skutečnosti docela jednoduchý. Vše, co musíte udělat, je ...