Tenis: 4 uchazeči o světový žebříček č. 1 na konci roku

2018 US Open - 12. den

Nadal je aktuální světovou jedničkou

Do sezóny ATP World Tour 2018 zbývají pouhé dva měsíce a stále je o čem rozhodovat.

Po závěrečném zápase grandslamového tenisu z minulého týdne, kde si Novak Djokovič připsal svůj třetí titul na US Open proti Juanu Martinovi del Potrovi, zbývá v kalendáři jen několik turnajů.

Zbývají jen dva turnaje ATP Masters, kde někteří špičkoví hráči odcestují do Šanghaje, než se v Paříži uskuteční poslední pravidelná akce ATP Paribas Masters.

přímý přenos kovbojů proti lvům

Ve městech Vídeň, Basilej a další se ještě hraje o 500 a 250 ATP. Rafael Nadal si v loňské sezóně připsal na konci roku titul číslo 1 na finále ATP World Tour Finals v Londýně.

opěrná síla pro laterální epikondylitidu

Dokáže však Španěl tomuto úspěchu ještě jednou vyhovět? Nebo přijde jiné jméno a popře, že by k tomu došlo?

Zde jsou vaši čtyři uchazeči o žebříček číslo 1 na konci roku ...


# 4 Juan Martin del Potro

2018 US Open - 14. den

Minulý týden finalista US Open

Juan Martin del Potro je jedním z nejoblíbenějších tenistů na okruhu ATP, protože někteří jeho fanoušci mu rádi přezdívají BFG (Big Friendly Giant).

Minulý týden argentinský finišoval na US Open jako Novak Djokovič. Del Potro v rozhovoru řekl, že v roce 2015 málem odešel ze sportu kvůli dlouhému seznamu zranění, které měl hlavně na zápěstí. Po třech letech a nyní je zařazen ne. 4 na světě a má vnější šanci dokončit rok jako světová jednička. 1.

Další vystoupení šampiona US Open 2009 se bude konat příští měsíc na China Open v Pekingu, kde budou soutěžit také lidé jako Nadal a Grigor Dimitrov.

různé tenisové gripy

Del Potro je v současné době v žebříčku ATP o 2780 bodů za Nadalem, takže je to velká otázka, ale podle výsledků jeho rivala to lze zvládnout.

Populární Problémy

Jak vyrobit nudle Hibachi. Hibachi nudle jsou chutným pokrmem, který se snadno a rychle připravuje, a je vítanou změnou vašich klasických jídel kdykoli. Sladké a slané, tyto nudle jsou lahodné a jednoduché na přípravu, skvělé jídlo k ...

Jak rehabilitovat koleno po operaci ACL. Operace předního zkříženého vazu (ACL) se provádějí za účelem opravy kolen po poranění nebo natržení vazu. Rehabilitační proces po operaci je však stejně důležitý jako chirurgický zákrok ...

Boca Juniors nastoupí proti Santosu v 1. etapě středečního semifinále Copa Libertadores. Zde je návod, jak sledovat zápas, pokud jste v USA.

Jak vyrobit šíp a kopí z břidlice. Takže chcete být lovcem z doby kamenné, lučištníkem nebo jen vyrábět skvělé zbraně? Pak čtěte dál. Vyhledejte nějakou břidlici (plochý kámen používaný k výrobě střešních tašek).

Jak se připravit na svatební cestu. Příprava na líbánky může být zdrcující, zvláště když plánování svatby vyžaduje většinu vašeho času a pozornosti. Špatně naplánované líbánky mohou vaší svatbě pořádně uškodit ...