Andy Roddick kritizuje Piers Morgan kvůli kritice Emmy Raducanu, Andy Murray říká, že Morganovy komentáře byly „velmi drsné“

Emma Raducanu na mistrovství Wimbledonu 2021Odstoupení Emmy Raducanu z Wimbledonu rozvířilo debatu na sociálních sítích, zejména mezi kontroverzním novinářem Piersem Morganem a tenisovými hvězdami Andy Murrayem a Andy Roddickem.

Osmnáctiletá Raducanu byla ze zdravotních důvodů nucena odstoupit ze svého zápasu 16. kola proti Ajle Tomljanovic v polovině druhé sady. A John McEnroe, který se zabýval hrou pro BBC, v té době tvrdil, že Raducanu nezvládl tlak být v centru pozornosti.Krátce po odchodu Brita do penze se Piers Morgan vydal na Twitter a tvrdil, že osmnáctiletý mladík potřebuje „přitvrdit“ a naučit se vyhrávat. Zdánlivě netaktní Morganův tweet otřel mnoho lidí špatným způsobem a oni sami se obrátili na Twitter, aby kontroverzního novináře kritizovali.

Trojnásobný grandslamový šampion Andy Murray tuto záležitost brzy zvážil a označil Piers Morgan za „velmi drsný“. Murray také později naznačil, že Morgan zveřejnit citát naznačující, že neexistuje skutečný tlak ve sportu, byl pokrytecký, vzhledem k tomu, že sám dříve ocenil, jak italský fotbalista Jorginho zvládal 'tlak' během probíhajících mistrovství Evropy.Zde je pohled na jejich výměnu:

Poté se do diskuse zapojil bývalý šampion US Open Andy Roddick a výměna mezi ním a Morganem se téměř okamžitě stala ošklivou.

Ve snaze zesměšnit Morganův výkon pod tlakem Roddick zveřejnil záběry novináře rozzlobeně odcházejícího ze seriálu Good Morning Britain show v březnu.

`` Nevyhodil nedávno své hračky, přestal a odešel ze setu? Jako dospělý ... To je v oboru už dlouho, to říká, že všichni ostatní jsou měkcí? Jsem tady s Murrayem, “napsal Roddick. 'Zdá se, že Piers je v pozornosti bez ohledu na náklady, takže je to bohužel na značce.'

Roddickův tweet zjevně narazil na nervy, protože Morgan brzy vydal skličující odpověď, což vyvolalo nedostatek Američanů ve wimbledonských titulech.

„Ahoj, kámo, mluvím s wimbledonským šampionem (s odkazem na jeho souboj s Murrayem), takže si to prosím rozmyslíš?“ Odpověděl Morgan.

Roddick využil této příležitosti a poukázal na to, že ve své práci byl ve skutečnosti „světovou jedničkou“, s odkazem na jeho hodnocení ATP č. 1 v roce 2003. Morgan zase upozornil na rozdíl v počtu jejich sledovatelů na Twitteru ; Morgan má 7,9 milionu následovníků, zatímco Roddick má 1,4 milionu.

Zde je výměna mezi těmito dvěma:

„Cítila jsem se jako nejtěžší věc na světě“ - Emma Raducanu o odstoupení od Wimbledonu

Emma Raducanu ze své strany později prozradila, že se jí točila hlava a lékaři jí poradili, aby se z jejího zápasu proti Ajle Tomljanovicovi stáhla.

jak udržet skóre v raketbalu
'Na konci prvního setu jsem po několika velmi intenzivních rallych začal těžce dýchat a cítil jsem závrať,' řekl Raducanu. 'Lékařský tým mi poradil, abych nepokračoval, a přestože to bylo nejtěžší na světě, když jsem nemohl dokončit svůj Wimbledon na hřišti, nebyl jsem dost dobrý na to, abych pokračoval.'

Britský teenager získal spoustu podpory od uživatelů sociálních médií, asidet od výkyvů ze strany Piers Morgan.

Populární Problémy

To, co máte na sobě, mluví hodně, zvláště když se chystáte promluvit. Chcete, aby vaše oblečení sdělovalo, že jste sebevědomí, kompetentní a máte na starosti! Pokud se cítíte zastrašováni úkolem rozhodnout se, co si obléknout, nestresujte se ....

Pohled na 5 nejstarších wimbledonských mužů ve dvouhře. Seznam obsahuje jednoho hráče v otevřené éře, který je stále aktivní.

128. ročník wimbledonského mistrovství již začal a navzdory šílenství světového poháru, které zachvátilo jednoho a všechny, tenisové nadšení.

Roger Federer inspiroval mnoho tenistů svou excelentností na hřišti a jedním z nich je Stan Wawrinka. Wawrinka také prozradil, jaké bylo největší lítosti jeho kariéry - což se mimochodem dostalo do rukou Federera.

Jak nalít beton. Vědět, jak nalévat beton, vám může pomoci ušetřit pár dolarů na malých projektech kolem domu. Beton můžete nalít pomocí předmětů, které máte v kůlně nebo v garáži; k provedení drobných nemusí být potřeba žádné speciální nástroje ...