Jak se dívat na Akron vs Central Michigan Football OnlineGetty

Fotbalový tým Central Michigan Chippewas bude v sobotu hostit Akron Zips na stadionu Kelly/Shorts, protože každý tým vstupuje do hry MAC.

Hra (čas zahájení v 15:00 ET) nebude nikde v běžné televizi, ale můžete jej sledovat živě přímo zde na ESPN+ “, služba digitálního streamování od ESPN, která zahrnuje více fotbalových zápasů MAC každý týden, další školní fotbal a živé sporty, všechny dokumenty 30 za 30 a další originální obsah (video i písemný), vše za 4,99 $ měsíčně.

Naučte se hrát tenis poblíž mě

Můžete se zaregistrovat do ESPN+ přímo zde , a poté můžete Akron vs Central Michigan sledovat živě na počítači přes ESPN.com, nebo na telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu 4, Xboxu One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.


Náhled Akron vs Central Michigan

Akron stále hledá své první vítězství pod novým hlavním trenérem Tomem Arthem. Na silnici odhodili otvírák proti Illinois Fighting Illini 41-3, než před týdnem doma upadli do UAB Blazers 31-20.

Zips odevzdal touchdowny, které šly 76, 49, 28 a 20 yardů UAB.

Stříleli dolů a vy jim musíte dát za pravdu, řekl Arth po porážce Ohio.com . V těch situacích to zasáhli lépe než my.

křížovka pro nastavení tenisu

Dodal: Existuje několik ostřílených kluků [v obranném poli], kteří hráli mnoho univerzitních fotbalových zápasů. Existují lidé, kteří tak neučinili. Ale na konci dne jsme prošli podzimním táborem. Prošli jsme hrou. Nezůstali tam žádní prváci. Neexistují žádné výmluvy a nedostatek zkušeností. Musíme hrát lépe.

Akron redshirt juniorský rozehrávač Kato Nelson dokončil 25 ze 44 přihrávek na 359 yardů a pár přistání. Vedl také tým s 13 carryy a 31 spěchajícími yardy (2,4 yardů na carry). Pouze dva další Zips - redshirt senior Deltron Sands a druhák Brandon Lee - nesli míč a kombinovali pouhé tři yardy na 16 spěchů.

Myslím, že je to jen postoj, prostě dominující vpředu, dominující linii rvačky, řekl Nelson v úterý o zlepšení běžecké hry, podle Ohio.com . Nejsem si jistý, co uděláme, ale nezůstaneme jen u útěku. Stále se pokusíme vytvořit běhovou hru a rozjet ji.

Centrální Michigan zvítězil nad Albany Great Danes 38-21, aby otevřel první sezonu hlavního trenéra Jima McElwaina u kormidla, a poté byl minulý týden poražen 61: 0 při návštěvě Wisconsin Badgers.

V té poslední míčové hře jsme byli docela dobře biti, o tom není pochyb, řekl McElwain Central Michigan Life .

ohio state wisconsin live stream

Začínající rozehrávač Quinten Dormady, absolventský přestup, šel 5 z 12 na 36 yardů a zachytil, než opustil ztrátu se zraněním kolena. Výchozí kývnutí na místě proti Zipům dostane juniorský rozehrávač David Moore.

Starší začínající běhat zpět Jonathan Ward byl také vyřazen z porážky a utrpěl zranění ramene. Sophomore Kobe Lewis se posune nahoru k prvnímu řetězci místo něj a nakloní se Akronem.

Naše poprava v útoku i obraně byla jednou z věcí, které nás dělily, řekl druhoradý ofenzivní boj Luke Goedeke, podle Central Michigan Life . Byla to jedna maličkost, kdy jeden krok příliš brzy nebo příliš pozdě pro ně udělal velkou hru. Když jsme se dostali ze sprch, příprava začíná úplně od začátku. Nový soupeř, nový týden.


Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat film „Einstein a Hawking: Unlocking the Universe“ online, pokud nemáte kabel.

Studie ukazují, že při správném použití za správných okolností mohou škrtidla pomoci kontrolovat krvácení a zachraňovat životy. , ale pokud je někdo ...

Jak zhubnout 10 liber za 1 týden bez jakýchkoli pilulek. Rychlé hubnutí může být nezdravé a je nepravděpodobné, že by to byla trvalá ztráta. Velké hubnutí bude také úspěšnější u obézních jedinců než ...

Zde je návod, jak sledovat dnešní basketbalové utkání Northern Iowa vs Illinois State prostřednictvím ESPN Plus. Panteři vyhráli 10 z 11 a sedí na prvním místě v MVC.

Zde je návod, jak sledovat živé přenosy her Minnesota Timberwolves online bez kabelového přihlášení, ať už jste místní nebo nemáte tržiště.

Získejte přehled o tom, kdy se vysílá červený koberec Emmys 2019, jak se na něj dívat online prostřednictvím živého přenosu bez kabelů a další ceny ukazují podrobnosti.