Sardinie 2020: Casper Ruud vs Yannick Hanfmann Náhled, souboj a předpověď | Forte Village Sardegna Otevřeno

Casper Ruud

Casper Ruud

Podrobnosti zápasu

Svítidlo: Casper Ruud vs Yannick Hanfmann

tenisky se stříbrnými třpytkami

Datum: 15. října 2020

Turnaj: Forte Village Sardinia Open 2020

Kolo: Druhé kolo (16. kolo)

Místo: Sardinie, Itálie

Kategorie: ATP 250

Povrch: červený jíl

Odměna: Cca. 271 345 EUR

Načasování zápasu: 10 h SELČ, 13:30 IST

Živé televizní vysílání: USA - ESPN / tenisový kanál

Casper Ruud vs Yannick Hanfmann náhled

Casper Ruud, nejnovější účastník v top 25 žebříčku dvouhry mužů, dorazí na Forte Village Sardegna Open 2020 v návaznosti na velmi úspěšnou sezónu.

sledujte rick and morty sezóna 4 epizoda 2 zdarma

Nor se obzvlášť dobře bavil na antuce, na povrchu, kde v únoru získal svůj první titul ATP. Svou zdatnost na rudé hlíně opět prokázal na začátku tohoto měsíce několika hlubokými výpady, včetně slušného běhu na Roland Garros.

Ruud se nyní bude snažit zakončit sezonu na maximum, ale má práci omezenou proti velkému Němci Yannicku Hanfmannovi.

Yannick Hanfmann se letos v Kitzbéhelu dostal do finále.

Yannick Hanfmann se letos v Kitzbühelu dostal do finále.

28letý Hanfmann má za sebou velkou hru, která v jednu chvíli vypadala jako předurčená k velikosti. Bohužel pro Němce mu ale konzistentní výsledky po většinu jeho dosavadní kariéry unikly.

Nicméně Hanfmann prožívá v roce 2020 pěknou sezónu. Nejenže získal první vítězství v top 10 nad Gaelem Monfilsem, ale také se dostal na vrcholný střet v Kitzbühelu - teprve druhé finále v kariéře.

Němec má přirozeně agresivní hru soustředěnou kolem silného podání a prudkých úderů. Hanfmann má ve zbrojnici rozhodně dost nástrojů, které by Ruudovi ve čtvrtek vadily.

Casper Ruud vs Yannick Hanfmann proti sobě

Casper Ruud má za letošní rok bilanci 22-10 vítězství a ztrát.

Casper Ruud má za letošní rok bilanci 22-10 vítězství a ztrát.

Oba experti na antukový kurt se na turné nikdy předtím nepotkali, takže jejich současný vzájemný zápas momentálně stojí 0-0.

sledujte rick and morty sezóna 4 epizoda 2 zdarma

Casper Ruud vs Yannick Hanfmann predikce

I přes všechny slibné známky, které Yannick Hanfmann v posledních měsících ukázal, zůstává do tohoto zápasu těžkým smolařem.

Casper Ruud hraje v této sezóně trvale dobře na mnohem vyšší úrovni. Jednadvacetiletý mladík nashromáždil ve zkrácené sezóně 22 zápasových vítězství, přičemž většina z nich přišla na antuce.

Třetí nasazený turnaj bude usilovat o uzavření silné sezóny, aniž by se musel ucházet o titul na Sardinii.

Pro Ruuda bude zápas hodně o soustředění se na jeho vlastní hru a obranné schopnosti. Hanfmann vlastní výbušnou hru, ale pokud je Nor schopen předvést svůj nejlepší tenis, měl by zvládnout Hanfmannovu palbu.

Předpověď: Casper Ruud vyhraje ve dvou těsných setech.

Populární Problémy

Od roku 2003 odpočítávání všech osmi wimbledonských titulů Rogera Federera.

Běh ve špatných botách může být receptem na katastrofu, zvláště pokud plánujete běžeckou vzdálenost nebo nerovný terén. Špatný výběr obuvi může způsobit bolest nohou, zad, achilovku, koleno běžce a další ...

Jak namontovat berle. Poranění nohou často vede k tomu, že pacienti dostávají berle. Pokud jste nikdy nepoužívali berle, jejich montáž může vypadat neintuitivně. Aby vaše zranění mělo nejlepší šanci na zotavení a zvýšení pohyblivosti, ...

Djokovič se bude snažit vyhrát 6. titul ve finále ATP World Tour Finals. Očekává se ale, že ho čeká přísný test omlazeného Federera.

Jak rychle snížit triglyceridy. Zvýšené triglyceridy jsou znepokojivé, protože mohou vést ke zvýšenému riziku srdečních chorob a mrtvice. Pokud chcete rychle snížit hladinu triglyceridů, měli byste provést dietní změny, jako je vyřazení ...

Jak jíst muffiny. Muffiny jsou často považovány za rychlou a snadnou šálu pro vaše ranní dojíždění, ale ve skutečnosti existuje několik způsobů, jak přistoupit k jídlu muffinu! Vyberte si svůj oblíbený muffin a vyzkoušejte jednu z těchto metod. Rozbalit...