Rafael Nadal postoupil do finále Stuttgart Open 2015Rafale Nadal reaguje poté, co v semifinále Stuttgart Open porazil Gaela Monfilse

Svět č. 10 Rafael Nadal postoupil do finále Stuttgart Open 2015 poté, co v sobotním semifinále porazili Gaela Monfilse z Francie 6-3 6: 4. Devětadvacetiletý Mallorcan proměnil dva ze svých šesti brejkbolů a další čtyři zachránil, aby překonal 4. nasazený Monfils za 79 minut.

Nadal se nyní ve vrcholovém střetu postaví Viktoru Troickimu ze Srbska, soupeři, proti kterému má bilanci 4: 0. Pokud čtrnáctinásobný grandslamový šampion ve finále porazí Troickiho, stane se prvním mužem, který vyhraje soutěž na antukových i travnatých kurtech. Nadal vyhrál tento turnaj dvakrát předtím v letech 2005 a 2007.

Když Španěl hovořil o své výhře nad Monfilsem, řekl, že se cítil skvěle, že se mu poprvé od roku 2011 podařilo finále turnaje na travnatém hřišti, a dodal, že se ve své hře cítí dobře.

Je skvělý pocit být zpět ve finále, zejména na trávě. Je to od roku 2011, nehrál jsem finále na trávě. Je tedy skvělé být zpět a myslím, že hraji dobře. Byl to těžký zápas, ale hrál jsem dobře proti velmi těžkému soupeři, řekl.

„Vítězství jsou energie. Baví mě cvičit, baví mě hrát na hřišti s celou svou hrou, což je něco, co mi v první polovině sezóny hodně chybělo, dodal.

Dvojnásobný wimbledonský šampion také řekl, že se cítil mnohem uvolněněji a doufal, že bude mít druhou polovinu tenisové sezóny mnohem lepší.

„Cítím, že se mi na hřišti daří lépe, hraji uvolněněji a užívám si trochu víc. A to je věc, kterou musím udělat, abych měl ve hře úspěch: tvrdě pracovat a být uvolněný. To je to, co dělám a doufám, že budu mít dobrou druhou polovinu sezóny, uzavřel.

Bopanna-Mergea celé finále

Nejen, že přicházela dobrá zpráva pro fanoušky Nadala ze Stuttgartu, ale indičtí tenisoví fanoušci měli také důvod k radosti, protože indo-rumunská dvojice Rohan Bopanna a Florin Mergea postoupila do finále mužské čtyřhry 6-3 6-7 V semifinále vyhráli 10: 7 nad Marcinem Matkowskim a Nenadem Zimonjicem.

Populární Problémy

Wimbledon vstupuje do svého podnikatelského konce, přičemž osm zbývajících hráčů v losování mužů se chystá ve středu na kurt, aby si zajistilo místo ve finálové čtyřce.

Sedící řada lan je silový trénink, který procvičí záda a ramena. K tomu potřebujete mít kabelový stroj, takže pokud jej doma nemáte, podívejte se do místní posilovny. Získejte pozici tím, že sedíte na podlaze před ...

Při break dance je zmrazení, když balancujete na určité části těla, kde navazujete kontakt s jakoukoli zemí nebo povrchem. Je dobré se nejprve naučit zmrazit, protože jsou často používány jako další kroky pro silové pohyby, jako je ...

Bazén může být skvělým doplňkem velkého dvora, ale jeho instalace není zdaleka projektem pro kutily. Ve většině měst vám nebude povoleno stavět bazén sami, protože na stavbu musí dohlížet licencovaný stavitel, aby ...

Zachytit ruku nebo prst v zavírajících se dveřích může být neuvěřitelně bolestivý zážitek. V závislosti na závažnosti situace může být nutné vyhledat odbornou lékařskou pomoc, aby se zabránilo dlouhodobé bolesti nebo zranění. Pokud však ...

Mužský národní tým USA se v neděli večer utká s Trinidadem a Tobagem. Zde je návod, jak můžete zdarma sledovat živý přenos ze zápasu.