Rafael Nadal postoupil do finále Stuttgart Open 2015

Rafale Nadal reaguje poté, co v semifinále Stuttgart Open porazil Gaela MonfilseSvět č. 10 Rafael Nadal postoupil do finále Stuttgart Open 2015 poté, co v sobotním semifinále porazili Gaela Monfilse z Francie 6-3 6: 4. Devětadvacetiletý Mallorcan proměnil dva ze svých šesti brejkbolů a další čtyři zachránil, aby překonal 4. nasazený Monfils za 79 minut.

Nadal se nyní ve vrcholovém střetu postaví Viktoru Troickimu ze Srbska, soupeři, proti kterému má bilanci 4: 0. Pokud čtrnáctinásobný grandslamový šampion ve finále porazí Troickiho, stane se prvním mužem, který vyhraje soutěž na antukových i travnatých kurtech. Nadal vyhrál tento turnaj dvakrát předtím v letech 2005 a 2007.Když Španěl hovořil o své výhře nad Monfilsem, řekl, že se cítil skvěle, že se mu poprvé od roku 2011 podařilo finále turnaje na travnatém hřišti, a dodal, že se ve své hře cítí dobře.

Je skvělý pocit být zpět ve finále, zejména na trávě. Je to od roku 2011, nehrál jsem finále na trávě. Je tedy skvělé být zpět a myslím, že hraji dobře. Byl to těžký zápas, ale hrál jsem dobře proti velmi těžkému soupeři, řekl.

„Vítězství jsou energie. Baví mě cvičit, baví mě hrát na hřišti s celou svou hrou, což je něco, co mi v první polovině sezóny hodně chybělo, dodal.Dvojnásobný wimbledonský šampion také řekl, že se cítil mnohem uvolněněji a doufal, že bude mít druhou polovinu tenisové sezóny mnohem lepší.

„Cítím, že se mi na hřišti daří lépe, hraji uvolněněji a užívám si trochu víc. A to je věc, kterou musím udělat, abych měl ve hře úspěch: tvrdě pracovat a být uvolněný. To je to, co dělám a doufám, že budu mít dobrou druhou polovinu sezóny, uzavřel.

Bopanna-Mergea celé finále

Nejen, že přicházela dobrá zpráva pro fanoušky Nadala ze Stuttgartu, ale indičtí tenisoví fanoušci měli také důvod k radosti, protože indo-rumunská dvojice Rohan Bopanna a Florin Mergea postoupila do finále mužské čtyřhry 6-3 6-7 V semifinále vyhráli 10: 7 nad Marcinem Matkowskim a Nenadem Zimonjicem.Populární Problémy

Jak hodit ruční granát. Ruční, ručně ozbrojené a ručně házené ruční granáty kombinují moderní palebnou sílu a osvědčenou spolehlivost pro výkonnou kombinaci. Http://www.armystudyguide.com/content/army_board_study_guide_topics/hand_g ...

Basketbal Vanderbilt se vydává na cestu, aby se v úterý ujal Davidsona v klíčovém nekonferenčním zápase. Takto můžete hru sledovat, protože není v televizi.

Do konce finále Australian Open sestrám Williamsovým zbývají pouhé hodiny, zde je pohled na 5 jejich nejlepších zápasů.

Třepání kořisti se rychle stalo jedním z nejpopulárnějších tanečních pohybů po celém světě. Je to provokativní, sexuální a přitahuje pozornost. Ale bohužel to není tah, který každý přirozeně ví, jak to udělat. Někdy to vyžaduje ...