Indian Wells 2017: Nick Kyrgios odstoupil ze zápasu Rogera FedereraKyrgios se z turnaje stáhl s nemocí

tenisky se světly na dně

Světová šestnáctka Nick Kyrgios, který měl podle plánu nastoupit proti Rogeru Federerovi ve čtvrtfinále na BNP Paribas Open 2017, se stáhl ze zápasu s tím, co je podezřelé jako vážný případ otravy jídlem, uvedl v prohlášení. .

21letý Kyrgios získal světovou jedničku Novaka Djokoviče ve dvou setech, aby si zajistil své místo ve čtvrtfinále svým druhým vítězstvím nad obhájcem titulu za tolik týdnů, a měl se postavit Federerovi do druhého páru. setkání kariéry - Kyrgios porazil Federera při debutu proti bývalé jedničce.

Ve svém prohlášení zveřejněném na své stránce na Twitteru Kyrgios uvedl, že mu byla předchozí noc nepříjemná a modlil se, aby to byla (pouze) otrava jídlem a nic víc. Prohlásil, že není v žádném stavu, aby mohl hrát, Australan se omluvil fanouškům a zopakoval, že jeho zdraví je nyní jeho prioritou.

Federer díky tomu vyhraje čtvrtfinále a nyní bude čelit buď světové pětce Kei Nishikori, nebo 17.thseed Jack Sock, který nyní bude hrát první čtvrtfinále po Kyrgiosově odstoupení.

Švýcar je v Indian Wells čtyřnásobným šampionem, svůj poslední titul zde získal v roce 2012, ve finále v letech 2014 a 2015 sestoupil Novak Djokovic.

Očekává se, že zástupci Kyrgiosu brzy vydají úplné prohlášení.

Toto je nejnovější zpráva a bude brzy aktualizována.

Populární Problémy

Co je to „hezké“, je věc, o které se budete muset rozhodnout sami, bez ohledu na to, co vidíte nebo slyšíte od médií a jiných lidí. Každý má záviděníhodné vlastnosti, ať už je pozná nebo ne, a v čem se lišíte ...

Jak vyhrát hru v Mario Superstar Baseball. Mario dělá všechno, že? Fotbal, tenis, golf-a nyní baseball! Velká americká zábava. Zde je pár tipů a technik, které vám pomohou být úspěšnými v Mario Superstar Baseball ....

Díky dobře navrženému dvorku budete mít vždy místo k odpočinku, zábavě a užívání si venku. Ať už váš dvorek pokrývá rozlehlé akry, nebo je to malý příměstský pozemek, můžete si vytvořit útočiště, které budete milovat roky ...

Rafael Nadal ve druhém kole Citi Open 2021 zaregistroval ve středu výhru 6-2, 4-6, 7-6 (1) nad Jackem Sockem.

Bolesti svalů v určitém období svého života pociťuje téměř každý. Bolesti svalů mohou být mírné až nesnesitelné a mohou trvat jeden den až několik měsíců. Bolesti svalů mohou být lokalizovány na konkrétní svalové skupiny nebo zobecněny na celý váš ...

'Fosse/Verdon' je nová série na FX. Získejte přehled o tom, jak sledovat premiéru a další nové epizody online prostřednictvím živého přenosu.