Živý přenos IndyCar Grand Prix Indianapolis: Jak se dívat bez kabelu

živý stream indycar grand prix, zdarma, bez kabelu, indianapolis, streamování indycar, online, mobil

(Getty)

Hledáte v sobotu živý přenos z Velké ceny IndyCar z Indianapolis? Existuje několik různých způsobů sledování, i když nemáte kabelové předplatné.

Start závodu je naplánován na 15:50 hodin. ET a budou vysílány ve Spojených státech na ABC. Simon Pagenaud, který vyhrál ve Phoenixu, vyhrál tento závod dvakrát ve třech pokusech od jeho zahájení v roce 2014, zatímco další jako Scott Dixon, Will Power a Helio Castroneves budou také v mixu.

Slouží jako úvod do Indy 500, který se koná za dva týdny, měl by to být zábavný závod.

Pokud se nemůžete dostat k televizi, zde je úplný přehled všech vašich možností streamování pro stolní a další streamovací zařízení:


2017 IndyCar Grand Prix of Indianapolis Live Stream

plocha počítače

Nejjednodušší způsob, jak sledovat závod je přes WatchESPN.com . Pokud zvolíte možnost s uvedením INDYCAR Grand Prix na ESPN 3, budete ke sledování živého přenosu muset být přihlášeni pouze ke svému poskytovateli internetu - nikoli k poskytovateli placené televize.

Můžeš kliknutím sem získáte časté dotazy a další informace o WatchESPN .

wii sportovní areál stolní tenis

Mobilní a streamovací zařízení

Diváci, kteří chtějí sledovat závod na svých mobilních nebo streamovacích zařízeních, tak mohou učinit prostřednictvím aplikace ESPN, kterou si můžete zdarma stáhnout na následujících místech:

aplikace disney plus v roce

Obchod s aplikacemi

Google Play obchod

Obchod s aplikacemi Amazon

Windows Store

Rok

Xbox One

Stejně jako v případě stolního počítače není nutné se ke sledování streamu přihlašovat ke kabelovému nebo televiznímu poskytovateli.


Populární Problémy

Pohled na 3 nejúspěšnější hráče na prvním turnaji Masters 1000 v kalendáři.

Pete Sampras je považován za nejkompletnějšího hráče v otevřené éře a občas byl na trávníku nepřemožitelný. Sampras vyhrál Wimbledon 7krát (Open Era Record) a byl pravděpodobně nejdominantnějším hráčem v historii Wimbledonu. Sampras měl ve Wimbledonu úžasný rekord, když vyhrál 63 a prohrál jen 7.

Ve slavný den ve Wimbledonu museli hráči na všech kurtech bojovat s invazí létajících mravenců.

Získejte přehled o tom, jak sledovat ceny Nickelodeon Kids Choice Awards 2019 online prostřednictvím živého přenosu, s kabelem nebo bez kabelu.

Jean-Francois Caujolle, ředitel turnaje akce ATP Tour 250 v Marseille, byl nedávno dotázán, zda má Roger Federer v sobě ještě další wimbledonský titul.

Jak cvičit po úrazu nohy. Nohu tvoří svaly, kosti, cévy a pojivové tkáně, které vám pomáhají dosáhnout pohybu. Noha se může zranit cvičením, pády nebo jinými nehodami, které mohou postihnout nohu, kotník, ...