Istanbul 2020: Eugenie Bouchard vs Paula Badosa náhled, head-to-head & prediction | TEB BNP Paribas Tennis Championship

Eugenie Bouchard na Prague Open 2020

Eugenie Bouchard na Prague Open 2020

Podrobnosti zápasu

Svítidlo: Eugenie Bouchard vs Paula Badosa

Datum: 12. září 2020

Turnaj: TEB BNP Paribas Tennis Championship 2020

Kolo: Semifinále

Místo: Istanbul, Turecko

Kategorie: WTA International

Povrch: červený jíl

Odměna: 225 500 $

Načasování zápasu: Ne dříve než 14.30 EEST, 17:00 IS

Preview Eugenie Bouchard vs Paula Badosa

Paula Badosa na Australian Open 2020

Paula Badosa na Australian Open 2020

Eugenie Bouchard a Paula Badosa se v sobotu utkají proti sobě o postup do finále WTA Istanbul Open.

Poté, co se Bouchard ve světovém žebříčku propadla na číslo 272, už není tou samou hráčkou, jako bývala před pár lety. Bývalý wimbledonský finalista měl ale silný vstup do roku, v Aucklandu se dostal do čtvrtfinále, než se nedostal do kvalifikace na Australian Open.

Bouchard vypadal na evropské antuce výrazně lépe od restartu tenisové sezóny uprostřed pandemie COVID-19. Kanadský hráč se na Prague Open dostal do čtvrtfinále, jen se uklonil finalistce Elise Mertensové.

Tento týden v Istanbulu zaznamenal Bouchard kvalitní vítězství nad Světlanou Kuzněcovovou, než se dostal přes Danku Kovinicovou v usilovném třísetovém čtvrtfinále. Více než tři hodiny bojovala se svým temperamentním soupeřem a také zjevným zraněním ramene, aby se dostala do semifinále, čímž posílila svou snahu jít hluboko na blížící se French Open.

I když je Kanaďanka na základě svého hodnocení nepravděpodobná, že by se dostala do kvalifikace Roland Garros, lze bezpečně předpokládat, že in-form hráč dostane zástupný znak, pokud o to požádá.

Soupeřem Boucharda v semifinále je talentovaná Paula Badosa ze Španělska. Navzdory špatným výsledkům na amerických tvrdých hřištích - prohra v kvalifikaci na Western & Southern Open a první kolo na US Open - Badosa se shromáždil, aby vytvořil hladký přechod na venkovní antuku.

Ve čtvrtečním čtvrtfinále porazila Badosa Polonu Hercogovou po převrácení jednometrového manka. Španělka by nyní ráda pokračovala ve svém běhu o víkendu.

tenis vs běžecké boty

Eugenie Bouchard vs. Paula Badosa proti sobě

Setkání v Istanbulu je druhým mezi oběma plátci a Paula Badosa v současné době vede hlavou proti Eugenii Bouchardové s náskokem 1: 0.

Dvojice se setkala v prvním kole na Contrexeville v roce 2018, kde navzdory druhému setu od Boucharda zvítězil Badosa 6-2, 3-6, 6-3.

Predikce Eugenie Bouchard vs Paula Badosa

Eugenie Bouchard na Prague Open 2020

Eugenie Bouchard na Prague Open 2020

Nedávný vzestup Genie Bouchardové ve formě v kombinaci s vynikajícím hodnocením Pauly Badosy a rekordem hlava-nehlava dělá tento zápas obtížně předvídatelným.

Bouchardovo silné první podání jí pomohlo po celý turnaj, protože se v žádném zápase nerozbila více než třikrát. A do hry vstoupila i osvědčená schopnost Kanaďanky absorbovat a přesměrovat tempo ze soupeřových úderů, což ji činí obzvláště nebezpečnou pro silové hráče.

Paula Badosa se však bude snažit využít příležitostně roztřeseného pohybu své oponentky, zvláště pokud zranění stále trápí Boucharda. Badosa se pokusí přinutit Kanaďanku do defenzivy, přiměje ji změnit svůj herní styl a bojovat o vítězství.

Pokud si však Bouchard udrží svůj servisní rekord a udržuje čisté údery, měla by být schopná projet cílem a v sobotu dosáhnout finále.

Předpověď : Eugenie Bouchard vyhrát ve třech setech.

Populární Problémy

Jak získat nádrž na miny v Diep.io. Landmine je skvělý tank v Diep.io. Může se stát neviditelným, takže můžete provádět překvapivé útoky. Pokud ho chcete získat, začněte prvním krokem níže. Přeskočte příležitost k upgradu 15. úrovně.

Bývalá světová jednička Sania Mirza se příští týden vrací do grandslamové akce ve Wimbledonu. Šestinásobný šampion Major bude partnerem dvojice Američanek Bethanie Mattekové-Sandsové.

Aktualizace stavu Rafa Nadala na Facebooku po Rio Open.

Jak vyrobit Switchel. Mezi školou, prací, sportem, společenským životem a různými dalšími závazky někdy potřebujete jen tu extra energii. Než sáhnete po Red Bullu nebo 5hodinové energii, zvažte výrobu jednoduchého domácího ...

Získejte přehled o tom, jak sledovat premiéru seriálu Survivor CBS v roce 2019 online prostřednictvím živého přenosu, ať už s kabelem nebo bez něj. Řada 38 má název 'Edge of Extinction'.

Novak Djokovič si po letošním vítězství na Australian Open, Roland Garros a Wimbledonu upevnil svoji pozici v žebříčku světové jedničky.