Živý přenos Jaguars vs Bills: Jak se dívat online bez kabelu

Jacksonville Jaguars

JACKSONVILLE, FL - 18. LISTOPADU: Leonard Fournette #27 Jacksonville Jaguars slaví přestupek Jacksonville Jaguars po druhé polovině přistání proti Pittsburgh Steelers v TIAA Bank Field 18. listopadu 2018 v Jacksonville na Floridě. (Foto: Scott Halleran/Getty Images)

Sezóna Jacksonville Jaguars (3-7), která se blíží brutálnímu domácímu kolapsu, pokračuje směrem k ocasu. Jaguáři míří na sever, aby v New Era Field přijali pokorné Buffalo Bills (3-7), protože akce 12. týdne pokračuje v neděli.Začátek hry je naplánován na 13:00. ET a bude vysílán na CBS ve vybraných oblastech ( mapa pokrytí zde ). Pokud je hra na vašem trhu a nemáte kabel nebo se nemůžete dostat k televizi, můžete i nadále sledovat živý přenos hry (nebo DVR) na počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení po registraci pro jednu z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:špičková tenisová raketa

Amazon Prime

Pokud máte Amazon Prime nebo spusťte bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , můžeš sledujte veškerý obsah CBS (živý i na vyžádání) prostřednictvím Amazon CBS , který je dodáván také se 7denní bezplatnou zkušební verzí.Jakmile jsi zaregistroval se pro kanál Amazon Prime i CBS , pak můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači prostřednictvím webových stránek Amazon, nebo můžete sledovat na tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.Tato služba je k dispozici naživo na všech 32 trzích NFL .

FuboTVCBS ( žije na 28 trzích NFL ) je součástí hlavního balíčku FuboTV, který zahrnuje celkem 85 kanálů a je z velké části přizpůsoben sportovním fanouškům. Zde se můžete zaregistrovat k bezplatné 7denní zkušební verzi , a poté můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také šikovnou funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání až do tří dnů po odvysílání, i když jste jej zapomněli zaznamenat.

Hulu s živou televizí :

Kromě své rozsáhlé streamovací knihovny podobné Netflix nabízí Hulu nyní také balíček více než 50 živých televizních kanálů, včetně CBS ( žije na 29 trzích NFL ). Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

Sledujte na svém telefonu: NFL Mobile

Streamování her na trhu a v hlavním vysílacím čase lze sledovat na telefonech prostřednictvím mobilní aplikace NFL.

Pokud je hra mimo váš trh

SundayTicket.TV vám umožní sledovat živý přenos her, které nejsou na vašem trhu a nejsou vysílány na národní úrovni. Tato služba je k dispozici lidem, kteří žijí v rezidencích, které nemohou získat satelit (byty, byty atd.), Stejně jako obyvatelům San Franciska, Philadelphie a New Yorku. Můžeš zkontrolujte zde, zda máte nárok .

Většina vysokoškoláků navíc může sledovat hry, které nejsou dostupné na trhu přes SundayTicket U .

Jakmile se zaregistrujete, můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webových stránek NFL Sunday Ticket, nebo je můžete sledovat na telefonu, tabletu nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace NFL Sunday Ticket, kterou si můžete zdarma stáhnout na mnoho různých zařízení .

Sledujte On-Demand: NFL Game Pass

jak se stát certifikovaným tenisovým instruktorem

Pokud dobře sledujete hry na vyžádání, další možností je Domácí průkaz hry NFL , což vám umožní sledovat opakování každé hry NFL za poplatek 99,99 $ za sezónu. V rámci této služby nejsou k dispozici žádné živé hry, ale budete je moci sledovat po skončení her pro daný den.

Jakmile se zaregistrujete, můžete sledovat hry na vyžádání na počítači prostřednictvím webové stránky NFL Game Pass nebo na tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím mobilní aplikace NFL, kterou lze zdarma stáhnout na hrstka různých zařízení .

Pokud jste mimo Spojené státy a Mexiko

doporučení tenisové rakety

Pokud nejste ve Spojených státech, okolních oblastech nebo Mexiku, můžete sledovat zápasy NFL naživo prostřednictvím NFL Game Pass International . Cena balíčku závisí na tom, ve které zemi se nacházíte.

Po registraci můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webové stránky NFL Game Pass nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím mobilní aplikace NFL, kterou lze zdarma stáhnout na hrstka různých zařízení .


Náhled

Jaguáři i Bills byli před sezónou týmy play -off. Jacksonville začal vítězstvím ve třech ze čtyř zápasů, ale nyní propadl šestkrát za sebou a hrozí, že se v neděli stane sedmým se ztrátou silnice. Po vyhození Tyroda Taylora a vykuchání soupisky Buffalo realisticky zírá na šanci draftovat celkově první v roce 2019.

Poté, co vynechal více než měsíc akce se zraněním lokte, je nováček quarterback Josh Allen zdravý a připraven dostat se zpět pod střed pro směnky.

Úroveň pohodlí se dostává tam, kde má být, kde chci, aby byla. Jsem nadšený, děkuji za příležitost. Naši školící zaměstnanci ... odvedli fantastickou práci a v tomto procesu budeme také pokračovat. Rozdíl, který cítím v lokti ve srovnání se dvěma týdny, je velký rozdíl. Jsem vděčný, že jsem mohl ještě týden sedět a Matt mohl přijít a získat nám vítězství.

Hodím tam, kde nemusím hádat. Umístit míč tam, kde má být, a když provádím házení, nedojde k jeho uchopení ani přitažení, je to příjemné a plynulé. Možná před dvěma týdny jsem možná měl pár hodů, které jsem nechtěl udělat, ale teď si myslím, že je to plná hra a každý hod je na stole.

Obrana Jaguars stále hraje relativně dobře, ale ne na úroveň, na jaké byla v minulé sezóně. Jacksonville promrhal možnosti vyhrát zvládnutelné zápasy proti londýnskému Philadelphii Eagles, soupeři divize Indianapolis Colts a kolapsu minulého týdne proti Pittsburgh Steelers.


Populární Problémy

Kuznetsova překonává trenérskou kontroverzi a připravuje show Sereny

Pokud máte velká prsa, může být složité najít lichotivé oblečení, které by příliš nezdůrazňovalo váš hrudník. Mnoho stylů a módů vychází vstříc ženám s menším poprsím. Existuje však spousta možností, díky nimž ženy s velkými poprsími vypadají ...

Novak Djokovič v anketě naprosto ovládl Rogera Federera, aby určil největšího šampiona mužů všech dob. Sedmnáctinásobný grandslamový šampion Djokovič ve svých posledních zápasech také ovládl Federera na kurtu.

Tenisové bodování a pravidla jsou dost komplikovaná a neexistuje jednotný názor na to, jak vznikly.

Jak uspořádat večírek pro psy. Vaše štěně je zvláštním členem vaší rodiny, tak proč mu neudělat zábavnou párty? Nemusí to být jen k narozeninám, ale může to být pro každou příležitost! Je to skvělý způsob, jak se váš pes může stýkat, což je velmi ...

Atlas a Juarez zahajují v pátek sezónu Liga MX. Zde je návod, jak sledovat živý přenos zápasu online, pokud jste v USA.