Živý přenos Jaguars vs Bills: Jak se dívat online bez kabelu

JACKSONVILLE, FL - 18. LISTOPADU: Leonard Fournette #27 Jacksonville Jaguars slaví přestupek Jacksonville Jaguars po druhé polovině přistání proti Pittsburgh Steelers v TIAA Bank Field 18. listopadu 2018 v Jacksonville na Floridě. (Foto: Scott Halleran/Getty Images)Sezóna Jacksonville Jaguars (3-7), která se blíží brutálnímu domácímu kolapsu, pokračuje směrem k ocasu. Jaguáři míří na sever, aby v New Era Field přijali pokorné Buffalo Bills (3-7), protože akce 12. týdne pokračuje v neděli.

Začátek hry je naplánován na 13:00. ET a bude vysílán na CBS ve vybraných oblastech ( mapa pokrytí zde ). Pokud je hra na vašem trhu a nemáte kabel nebo se nemůžete dostat k televizi, můžete i nadále sledovat živý přenos hry (nebo DVR) na počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení po registraci pro jednu z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:podání badmintonu

Amazon Prime

Pokud máte Amazon Prime nebo spusťte bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , můžeš sledujte veškerý obsah CBS (živý i na vyžádání) prostřednictvím Amazon CBS , který je dodáván také se 7denní bezplatnou zkušební verzí.

Jakmile jsi zaregistroval se pro kanál Amazon Prime i CBS , pak můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači prostřednictvím webových stránek Amazon, nebo můžete sledovat na tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.Tato služba je k dispozici naživo na všech 32 trzích NFL .

FuboTV

CBS ( žije na 28 trzích NFL ) je součástí hlavního balíčku FuboTV, který zahrnuje celkem 85 kanálů a je z velké části přizpůsoben sportovním fanouškům. Zde se můžete zaregistrovat k bezplatné 7denní zkušební verzi , a poté můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také šikovnou funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání až do tří dnů po odvysílání, i když jste jej zapomněli zaznamenat.

Hulu s živou televizí :

Kromě své rozsáhlé streamovací knihovny podobné Netflix nabízí Hulu nyní také balíček více než 50 živých televizních kanálů, včetně CBS ( žije na 29 trzích NFL ). Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

Sledujte na svém telefonu: NFL Mobile

Streamování her na trhu a v hlavním vysílacím čase lze sledovat na telefonech prostřednictvím mobilní aplikace NFL.

Pokud je hra mimo váš trh

SundayTicket.TV vám umožní sledovat živý přenos her, které nejsou na vašem trhu a nejsou vysílány na národní úrovni. Tato služba je k dispozici lidem, kteří žijí v rezidencích, které nemohou získat satelit (byty, byty atd.), Stejně jako obyvatelům San Franciska, Philadelphie a New Yorku. Můžeš zkontrolujte zde, zda máte nárok .

Většina vysokoškoláků navíc může sledovat hry, které nejsou dostupné na trhu přes SundayTicket U .

vrh koulí tenisové podání

Jakmile se zaregistrujete, můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webových stránek NFL Sunday Ticket, nebo je můžete sledovat na telefonu, tabletu nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace NFL Sunday Ticket, kterou si můžete zdarma stáhnout na mnoho různých zařízení .

Sledujte On-Demand: NFL Game Pass

Pokud dobře sledujete hry na vyžádání, další možností je Domácí průkaz hry NFL , což vám umožní sledovat opakování každé hry NFL za poplatek 99,99 $ za sezónu. V rámci této služby nejsou k dispozici žádné živé hry, ale budete je moci sledovat po skončení her pro daný den.

Jakmile se zaregistrujete, můžete sledovat hry na vyžádání na počítači prostřednictvím webové stránky NFL Game Pass nebo na tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím mobilní aplikace NFL, kterou lze zdarma stáhnout na hrstka různých zařízení .

Pokud jste mimo Spojené státy a Mexiko

Pokud nejste ve Spojených státech, okolních oblastech nebo Mexiku, můžete sledovat zápasy NFL naživo prostřednictvím NFL Game Pass International . Cena balíčku závisí na tom, ve které zemi se nacházíte.

Po registraci můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webové stránky NFL Game Pass nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím mobilní aplikace NFL, kterou lze zdarma stáhnout na hrstka různých zařízení .


Náhled

Jaguáři i Bills byli před sezónou týmy play -off. Jacksonville začal vítězstvím ve třech ze čtyř zápasů, ale nyní propadl šestkrát za sebou a hrozí, že se v neděli stane sedmým se ztrátou silnice. Po vyhození Tyroda Taylora a vykuchání soupisky Buffalo realisticky zírá na šanci draftovat celkově první v roce 2019.

Poté, co vynechal více než měsíc akce se zraněním lokte, je nováček quarterback Josh Allen zdravý a připraven dostat se zpět pod střed pro směnky.

Úroveň pohodlí se dostává tam, kde má být, kde chci, aby byla. Jsem nadšený, děkuji za příležitost. Naši školící zaměstnanci ... odvedli fantastickou práci a v tomto procesu budeme také pokračovat. Rozdíl, který cítím v lokti ve srovnání se dvěma týdny, je velký rozdíl. Jsem vděčný, že jsem mohl ještě týden sedět a Matt mohl přijít a získat nám vítězství.

Hodím tam, kde nemusím hádat. Umístit míč tam, kde má být, a když provádím házení, nedojde k jeho uchopení ani přitažení, je to příjemné a plynulé. Možná před dvěma týdny jsem možná měl pár hodů, které jsem nechtěl udělat, ale teď si myslím, že je to plná hra a každý hod je na stole.

typy tenisových raket

Obrana Jaguars stále hraje relativně dobře, ale ne na úroveň, na jaké byla v minulé sezóně. Jacksonville promrhal možnosti vyhrát zvládnutelné zápasy proti londýnskému Philadelphii Eagles, soupeři divize Indianapolis Colts a kolapsu minulého týdne proti Pittsburgh Steelers.


Populární Problémy

Ceny Billboard Music Awards 2020 se budou vysílat ve středu večer. Zde můžete zdarma sledovat živý přenos pořadu, pokud nemáte kabel.

Jak měřit krevní tlak ručně. Pokud jste vy nebo někdo, koho znáte, ohroženi vysokým nebo nízkým krevním tlakem, možná budete chtít investovat do manuální sady pro krevní tlak pro domácí použití. Naučit se ručně měřit krevní tlak může trvat ...

Chcete se podívat na dnešní basketbalový zápas Kansas vs Iowa State? Není to v televizi, ale je snadné to sledovat online. Zde je vše, co potřebujete vědět.

Zde je pohled na 9 nejstarších hráčů, kteří získali největší cenu, kterou je výhra v tenise.

Letní tábor může být zábavným a vzrušujícím dobrodružstvím nebo nešťastnou, hrubou zkouškou. Zlepšete si zážitek z letního tábora správným balením. Vytvořte si seznam oblečení, toaletních potřeb a dalších věcí, které budete potřebovat, nebo požádejte vedoucího tábora o ...

Wii U, podobně jako současné herní konzole, má online komunitu. Přidání přátel do seznamu přátel vám umožní komunikovat a hrát hry s přáteli online. Pokud máte Nintendo Network ID svých přátel, můžete je přidat ...