Jannik Sinner získává ocenění „Exploit of the Year“ za svou průlomovou sezónu 2020

Jannik Sinner

Jannik Sinner

Devatenáctiletá italská tenisová senzace Jannik Sinner získala ocenění 'Exploit of the Year' z italských sportovních novin Gazzetta dello Sport za jeho neuvěřitelnou sezónu na turné ATP v roce 2020. Sinner přijal čest ve virtuálním ceremoniálu a vyjádřil naději, že bude pokračovat ve stejném duchu i v příští sezóně.

Jannik Sinner se letos na French Open poprvé ve své kariéře dostal do grandslamového čtvrtfinále. Získal impozantní vítězství nad nasazeným Davidem Goffinem z 11. ročníku a nasazeným šestým hráčem Alexandrem Zverevem, aby se dostal do osmičky, kde ho porazil Rafael Nadal (který vyhrál svůj rekordní 13. titul Roland Garros).

V listopadu pak Jannik Sinner vyhrál první titul ATP tour své mladé kariéry na Sofia Open v Bulharsku. Na základě těchto silných výsledků zakončil Sinner rok světovou jedničkou 37 - stal se tak nejmladším hráčem v první stovce žebříčku ATP.

Mnozí předpovídali mladému Itala světlou budoucnost, včetně Novaka Djokoviče, Rogera Federera a Rafaela Nadala. A Jannik Sinner tvrdil během virtuálního obřadu že se snaží vytěžit ze svého potenciálu tím, že do budoucna odehraje co nejvíce zápasů.

Doufám, že se mi podaří dobře zahájit sezónu 2021 na Australian Open a v příštím roce hrát a odehrát co nejvíce zápasů, “řekl Jannik Sinner. 'Budu mít mnoho vzestupů a pádů, ale doufám, že odehraji mnoho dobrých zápasů, jako je čtvrtfinále proti Rafaelu Nadalovi na Roland Garros.'

Lorenzo Sonego za šokovou výhru nad Novakem Djokovicem ve Vídni získává Zvláštní cenu 2020

Lorenzo Sonego

Lorenzo Sonego

Mezitím krajan Jannika Sinnera Lorenzo Sonego získal cenu Special 2020 za vítězství v šoku nad Novakem Djokovičem na turnaji ATP Erste Bank Open ve Vídni.

Sonego, kterému nyní patří číslo 33 na světě, zdemoloval srbského tenisového šampiona 6: 2, 6: 1 ve čtvrtfinále ve Vídni za dosud největší vítězství v kariéře. Pokračoval až do finále turnaje a sestoupil k Rusovi Andreji Rublevovi.

Nečekal jsem, že porazím Novaka Djokoviče, “prohlásil Lorenzo Sonego při virtuálním převzetí ceny. „Snažil jsem se zůstat soustředěný, ale viděl jsem, že všechno, co jsem udělal, fungovalo velmi dobře. Po zápase jsem se cítil tak emocionálně, že si nepamatuji, na co se mě novináři během pozápasového rozhovoru ptali. Pokusím se zlepšit svoji angličtinu. Mohlo by to být užitečné pro budoucí vítězství. '

V roce 2020 se Sonego také poprvé v kariéře dostal do čtvrtého kola grandslamu, a to na French Open v říjnu.

Populární Problémy

Novak Djokovič, čerstvý ze svého šestého titulu ve Wimbledonu a celkově rekordního 20. grandslamového titulu, je favoritem na vítězství ve dvouhře mužů na olympijských hrách v Tokiu.

Jak hrát sami. Když jsou vaši obvyklí spoluhráči zaneprázdněni, může to vypadat jako konec světa. Jak můžete co nejlépe využít svůj volný čas, když jste sami? Není třeba se bát - při troše fantazie a kreativity ...

Kansas a Duke zahajují sezónu masivním zápasem v Champions Classic 2019. Zde je návod, jak sledovat dnešní večer online bez kabelu.

South Park Pandemic Special se koná ve středu večer. Zde je návod, jak a kde sledovat streamování online, pokud nemáte kabel.

Film „Woodstock 99: Peace, Love and Rage“ má premiéru v pátek večer na HBO. Pokud ale nemáte kabel, zde je několik způsobů, jak jej můžete sledovat online.

Kouč mentální kondice Badri Narayanan na mentální svaly a na to, jak se Stan Wawrinka a Angelique Kerber proměnily v šampiony.