Japan Open 2019 Final: Novak Djokovic vs John Millman, náhled a předpověď

Djokovič letos slaví šestý den

Djokovič slaví šestý den na letošním Rakuten Open, kde ve dvou setech porazil Goffina

Sesterské manželky, 13. sezóna, epizoda 1

Novaka Djokoviče nebylo možné zastavit, protože světová jednička poslala Davida Goffina s opovržením a dominancí během jejich semifinálového střetu v Tokiu. Šestnáctinásobný grandslamový šampión svým vítězstvím 6-3, 6–4 nad Belgičanem za hodinu a 30 minut zpečetil své místo ve svém 110. finále ATP Tour-kde se utká s optimistickým soupeřem v podobě Johna Millmana v neděli.

Třicetiletý Australan, který si také musel projít dvěma kvalifikačními koly, nebyl celý týden v Japonsku ničím výjimečným. Představuje to jeho vůbec první finále ATP Tour, kde bude netrpělivě očekávat těžkou výzvu, ale stejně se bude snažit hrát svou roli s ohromujícím vítězstvím nad Djokovičem, který je potenciálně na kartách.

I když je pravda, že velkoobslužný Aussie musí čelit jedinému nasazenému hráči na cestě do finále, přesto byl neoblomný a Djokovič bude potřebovat silné cílevědomé vystoupení, pokud Srb doufá v zisk svého čtvrtého titulu v kalendářním roce .

otevřené tenisové francouzské skóre
Novak Djokovic zvítězil během obou svých předchozích vzájemných setkání v loňském roce

Novak Djokovic zvítězil během obou svých předchozích vzájemných setkání v loňském roce

Na svých dvou dosavadních setkáních na turnaji ATP Tour Millman dosud nevyhrál set proti Djokovic-který v loňském roce dosáhl na přímé vítězství ve čtvrtfinále US Open a soutěži Round of 32 v klubu Queen's Club.

Ačkoli si Djokovič v roce 2019 připsal dvě grandslamová vítězství, letošní rok byl pro dvaatřicetiletého hráče, který zde hledá určitou dynamiku, docela frustrující, než se vydá soutěžit na nadcházející závody Masters 1000 v Šanghaji a Paříži .

Millman prošel dvěma kvalifikačními koly bez úhony, než dosáhl svého prvního finále ATP Tour tento týden

Millman prošel dvěma kvalifikačními koly bez úhony, než dosáhl svého prvního finále ATP Tour tento týden

Naopak, Millman si užil vysněný týden v Tokiu a bude doufat, že dokáže udělat vše, co je v jeho silách, aby udržel světovou jedničku na uzdě v neděli, což se snadněji řekne, než udělá. Jeho obrovská porce osvědčí jeho trumf při jejich setkání, ale ocitá se ve složité situaci proti možná nejlepšímu vraceči této generace a proti tomu, kdo se za základní čárou skutečně bezchybně brání.

sledujte online hru beranů online zdarma

Pokud bude Millman produkovat svůj absolutně nejlepší tenis, dokáže utkat své kouzlo proti Djokovičovi - ale Srb bude stejně odhodlán dodat své neutuchající maximum, aby uzavřel dohodu a stylově získal 76. titul v kariéře. Bez ohledu na konečný výsledek bude zajímavé sledovat, jak se drama bude vyvíjet!

Předpověď: Djokovič vyhrát ve dvou setech.

Populární Problémy

Real Madrid a Eibar pokračují v neděli ve hře La Ligy. Pokud jste v USA, zde je návod, jak sledovat živý přenos zápasu online bez kabelového přihlášení.

Ceny Billboard Music Awards 2020 se budou vysílat ve středu večer. Zde můžete zdarma sledovat živý přenos pořadu, pokud nemáte kabel.

Catwoman je skvělá volba kostýmů - je silná, je sexy a její oblečení je okamžitě rozpoznatelné, a to navzdory mnoha interpretacím, které kočičí oblek za ta léta prošel. Pravděpodobně nejoblíbenějším oblekem je zatím kočičí ...

Martina Hingis tento týden odloží oponu kariéry, která trvala 23 let a zahrnovala 107 titulů WTA Tour.

Jak natáhnout předloktí. Při cvičení nemusíte nutně mířit na předloktí. Silná a pružná předloktí však mohou pomoci zlepšit pohyblivost a funkci vašich zápěstí, což může pomoci zmírnit bolest a ztuhlost. Tento...

Jak nosit černou. Černá: může být rozlišitelná, elegantní, tajemná a dokonce i vzpurná - vše závisí na tom, jak ji nosíte. Černá je mezi barvami semi-jedinečná v tom, že se hodí téměř ke všemu, takže máte spoustu ...