Nishikori končí tříletým čekáním na titul triumfem Brisbane

Kei Nishikori s trofejí Brisbane InternationalKei Nishikori ukončil tříleté čekání na titul turné po sestřelení Daniila Medveděva ve třech setech v nedělním mezinárodním finále Brisbane.

jak být tenistou

Devětadvacetiletý triumfoval 6-4 3-6 6-2 za něco málo přes dvě hodiny a připsal si první úspěch na ATP od porážky Taylora Fritze v únoru 2016 v Memphisu.Světová devítka, která prohrála posledních devět finále, včetně tří v roce 2018, se snažila loni v říjnu pomstít Medveděvovi v Tokiu prohru v řadě.

V prvním setu se bránil 3: 0, aby vzal dalších pět her, nakonec to uzavřel podáním lásky.

Medveděv, který v semifinále viděl Jo-Wilfrieda Tsongu, ušetřil ve druhé sadě osm brejkbolů, než vytěžil neobvykle chybnou servisní hru od Nishikoriho a vyrovnal zápas.

Zdálo se, že hybnost se odklonila od Nishikoriho, který přežil strach z udržení podání na začátku třetího, ale Japonci se rozloučili se čtyřmi hrami v řadě a posunuli se 5: 1 dopředu.

tenis jak podávat

Přestože se Medveděv prolomil zpět na 5: 2, odpor Rusa byl zlomen, když Nišikori vyrazil bekhendovou přihrávku kolem levého ramene, což mu umožnilo oslavit 12. titul v kariéře po 51 událostech bez úspěchu.Populární Problémy

Podívejte se na plat a výdělky Rafaela Nadala z tenisu a několik doporučení. Podíváme se také na to, jak Nadal utrácí své peníze.

Jak si nechat udělat první tetování. Od školních emblémů přes keltské vzory až po fotorealistické portréty může být tetování skvělým způsobem, jak vyjádřit svůj osobní styl. Pokud jste se ještě nikdy nenechali tetovat, nemusíte do tetování chodit ...

Při pohledu na živý přenos zápasu Blue Jays vs. Indians Game 1 v pátek? Zde je úplný přehled toho, jak se dívat v Kanadě nebo ve Spojených státech.

Atletico, jediný neporažený tým ve hře La Liga, absolvuje v sobotu velkou zkoušku proti Barceloně. Zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos ze zápasu v USA.

Může Millman, který replikuje svůj výkon na US Open 2018, ohromit Federera nebo se švýcarský maestro vydá na rutinní vítězství?