Novak Djokovic nevypadal, že by ho ta dáma přehnaně znepokojovala, což mě otřelo špatně: Roddick

Novák DjokovicNovak Djokovic rozeslal šokové vlny napříč celou tenisovou komunitou v neděli, když byl z US Open poté, co omylem ve frustraci omylem zasáhl čárovou ženu, v selhání. Djokovič se stal prvním tenistou, který byl diskvalifikován takovým způsobem, protože Denis Shapovalov byl v roce 2017 vyloučen z Davis Cupu za zranění židle rozhodčího.

Novak Djokovic je jednomyslně považován za hodného vyzyvatele Rogera Federera a Rafaela Nadala, přičemž někteří dokonce věří, že je nejlepší z trojice 'Big 3'. Ale jeho nedávné spory - kterých bylo mnoho - zpochybnily jeho postavení ambasadora tohoto sportu.Na tomto pozadí nedávno Andy Roddick vyjádřil svůj názor na Djokovičovu diskvalifikaci na US Open 2020 . Roddickovi se nelíbilo, jak Srb situaci zvládl, a dokonce mezi ním a jeho vrstevníky z Velké 3 kreslil paralely.

Američan se vcítil do svého bývalého rivala Novaka Djokoviče, ale také poznamenal, že diskvalifikaci nakonec způsobila lhostejnost Srba vůči jeho okolí.`` Byl to nesmírně nešťastný okamžik, ale dostal se do situace, kdy tím do rovnice zval smůlu. Nedá se z toho ven, “upozornil Roddick.

Roddick není první tenisovou postavou, která zpochybnila Djokovičův obecný postoj k soudu. Novinář Ben Rothenberg také dříve tvrdil, že Novak Djokovič byl a dlouhodobá hrozba pro vystavení nebezpečí soudnímu personálu .

tenisky s společenskými kalhotami

Když všichni už delší dobu milují Federera a Nadala, je Novak Djokovič svým způsobem padouch: Andy Roddick

Novak Djokovic se hojně hádal s rozhodčím zápasu, než byl v selhání

Šampión US Open z roku 2003 dodal, že ani Novak Djokovič se bezprostředně po incidentu přesně nezakryl slávou. Sedmnáctinásobný šampion Slam byl zachycen na kameru a dělal několik nezodpovědných komentářů při hádce svého případu s rozhodčím zápasu.I když se někteří domnívají, že Novak Djokovič by měl tyto poznámky trochu omezit, protože v té chvíli pravděpodobně nemyslel jasně, Roddick byl méně shovívavý.

'Části, které mi vadí, jsou 20minutová konverzace poté, ten druh, který se nezdá být přehnaně znepokojený dámovým krkem nebo čímkoli, a poté přeskočení tisku - to mě pravděpodobně otřelo špatným způsobem více než skutečná akce,' řekl Američan.

Kontroverzní incident vyvolal v tenisové komunitě rozsáhlé diskuse, přičemž mnozí zpochybňovali smysl pro zodpovědnost a empatii Novaka Djokoviče. Roddick také zvážil debatu a nazval Djokoviče „padouchem“.

Sledujte předsezónní hru Packers online
'V této fázi své kariéry, protože všichni byli tak zamilovaní do Rogera Federera a Rafaela Nadala, je Novak Djokovic tak trochu padouch.' Je to člověk, který chce zastřelit Bambiho v očích mnoha tenisových fanoušků, “řekl Američan.

Roddick také věří, že Srb v posledních měsících hodně poškodil jeho image, od kontroverze Adria Tour až po jeho diskutabilní víru v očkování a pseudovědu.

'Posledních šest měsíců pro něj byl PR debakl,' uzavřel Roddick.

Populární Problémy

Jak se dostat do esportu. Esports je vysoce konkurenceschopné a rychle rostoucí odvětví. Hraní videoher na profesionální úrovni vyžaduje čas, obětavost a spoustu dovedností. Budete muset rozvíjet odborné znalosti ve hře a ...

Jak ošetřit modřinu na patě. Přestože pohmoždění paty není považováno za vážné zranění, bolest a otok, které způsobí, mohou být docela vysilující. Když je pata zraněna opakovaným nadměrným používáním nebo silným nárazem, je důležité vzít ...

Vyhráli 6: 1, 6: 0 a ve finále budou hrát českou kombinaci 7. semen Andrei Hlaváčkové a Lucie Hradecké.

Wawrinka si v semifinále zahraje buď s Rogerem Federerem nebo Mischou Zverevem.

Americký národní tým žen startuje v Anglii na SheBelieves Cupu 2019. Zde je návod, jak sledovat živý přenos ze zápasu online.

Světová série baseballové vysoké školy 2019 začíná zápasem mezi Texas Tech a Michiganem. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online.