Jak si vybrat hračky pro svou fretku

Fretky jsou chytrá a zvídavá zvířata, která potřebují spoustu fyzické a duševní stimulace. Je důležité dát jim hračky, se kterými si můžete hrát, ať už jste poblíž nebo ne. Chcete-li pro svou fretku vybírat hračky, pamatujte na to, že jí můžete dát hračky z obchodu i z domova. Ať už je seženete kdekoli, určitě si pořiďte celou řadu hraček, které umožní fretce žvýkat, kopat, hrabat se a obecně si hrát o obsah svého srdce.

na jakém kanálu je rozvod

Metoda 1 ze 3: Vybírání hraček z obchodu

 1. Obrázek s názvem Vyberte si hračky pro svou fretku Krok 1

  1 Dopřejte své fretce různé koule. Fretky milují honit malé kuličky. Pořiďte své fretce tenisový míček, raketový míč nebo pingpongový míč v místním sportovním obchodě, hračkářství nebo online. Možná se vám dokonce někde doma povaluje ten, který vaše fretka může použít.
  • Zvažte pořízení koule, která při pohybu znělí nebo se rozsvítí. Díky tomu může vaše fretka mít zájem si s ní hrát.
  • Je dobré dát tyto hračky své fretce, když na ni dohlížíte. Fretka, která zůstane sama s jednou z těchto koulí, ji může přežvýkat. To může vést k trávicím problémům vašeho mazlíčka.
  • Naplňte kartonovou krabici plastovými kuličkami, ve kterých bude vaše fretka hrát. Bude se ráda potápět do bazénu s míčky a vrtět se v něm.


 2. Obrázek s názvem Vyberte si hračky pro svou fretku Krok 2

  2 Kupte si malé hračky pro kočky a psy. Vyberte si plstěnou myš nebo jinou látkovou hračku, která nemá barvu ani slepé oči, které se z ní mohou snadno odlepit. Fretky mají také rády hračky pro žvýkání psů z bavlněných svázaných lan. Jsou to dobré hračky pro fretky, protože je mohou žvýkat a bezpečně je obcházet.
  • Vyhněte se gumovým hračkám, které jsou vyrobeny pro kočky a psy. Vaše fretka může snadno spolknout kousky gumy a to jí způsobí střevní potíže.
 3. Obrázek s názvem Vyberte si hračky pro svou fretku Krok 3

  3 Darujte svým fretkám válcovité hračky. Pro tunelování a procházení existuje celá řada hraček pro domácí zvířata. Dejte své fretce tunelovací hračku, jako je fretčí koule nebo tuba, a nechte ji, aby ji prozkoumala.
  • Pro vaši fretku je k dispozici řada tunelových hraček. Jen se ujistěte, že se vaše fretka snadno vejde trubicí hračky, kterou dostáváte. Dohlížejte také na svého mazlíčka, když si hraje s novou hračkou, abyste mu mohli pomoci, pokud se zasekne.
 4. Obrázek s názvem Vyberte si hračky pro svou fretku Krok 4

  4 Poskytněte své fretce předměty, na kterých se bude odpočívat a po kterých vylézt. Fretky rády prozkoumávají své okolí. Budou se bavit tím, že prozkoumají celé své okolí a pak se stočí do spánku, kde najdou pohodlné místo. Do klece své fretky dejte prak, houpací síť nebo poličku, aby si mohl hrát a odkládat.
  • Tyto produkty jsou obvykle k dostání v obchodech s domácími zvířaty nebo u online prodejců.
  reklama

Metoda 2 ze 3: Výroba domácích hraček

 1. Obrázek s názvem Vyberte si hračky pro svou fretku Krok 5

  1 Darujte své fretce papírový sáček nebo lepenkovou krabici. Můžete si vyrobit vlastní hračky pro fretku tím, že jí dáte běžné domácí potřeby. Zmačkaný papír papírového sáčku je dobrou volbou pro zvídavou fretku. Fretky se také rády plazí v kartonových krabicích s vyříznutými náhodnými otvory.
  • Vyřízněte otvory v kartonové krabici, do kterých se vaše fretka vejde. Obvykle to musí být jen pár palců široké, pokud ano. Tyto otvory lze řezat nůžkami, řezačkou nebo jiným typem nože.
  • Nedávejte své fretce plastové sáčky. Ty představují pro vašeho mazlíčka nebezpečí udušení.
 2. Obrázek s názvem Vyberte si hračky pro svoji fretku Krok 6

  2 Vytvořte pro svou fretku tunely. Fretky si rády lezou těsným prostorem. Dejte své fretce kus PVC potrubí, drenážní trubice, sušičky nebo poštovní trubice, aby se proplazila. Chcete -li získat fantazii, můžete dokonce připojit několik kusů PVC potrubí a vytvořit bludiště tunelů, které může fretka prozkoumat.
  • Ujistěte se, že trubky, které používáte pro své fretkové tunely, jsou na to dostatečně velké. Chcete se ujistit, že se vaše fretka během průzkumu nezasekne. Fretka se obvykle může snadno dostat skrz trubku s vnitřním průměrem 4 palce (10 cm), i když možná budete chtít získat ještě větší hadičky, abyste zajistili, že se fretka snadno dostane skrz.
  • K vytvoření fretkového tunelu z PVC budete potřebovat střih trubku pilou nebo řezačkou trubek. Poté mohou být kusy spojeny dohromady do nejrůznějších tvarů pomocí spojek a lepidla z PVC.
 3. Obrázek s názvem Vyberte si hračky pro svou fretku Krok 7

  3 Vyrobte si hrabavou hračku. Fretky rády lezou dovnitř věcí, aby se mohly stočit a cítit se bezpečně. Darujte své fretce prázdný povlak na polštář, starou kabelku, velkou použitou botu nebo džbán na mléko s odříznutou horní částí. Všechny tyto položky jsou pro fretky obvykle velmi atraktivní.
  • Pokud máte energickou fretku a chcete, aby to zběsile vyšlo, dejte jí papírový sáček naplněný nahoře zmačkaným papírem. Vaše fretka se do ní bude ráda hrabat.
  reklama

Metoda 3 ze 3: Udržujte čas hraní bezpečný a zábavný

 1. Obrázek s názvem Vyberte si hračky pro svou fretku Krok 8

  1 Vyberte si hračky, které je bezpečné žvýkat. Předcházejte nemocem ve své fretce tím, že pro ni vyberete ty správné hračky. Vyberte si hračky z tvrdého plastu, látky, bavlněného lana nebo jiných přírodních vláken.
  • V ideálním případě byste své fretce měli dát hračky, které nedokáže snadno zničit. Dávat mu však hračky, které jsou vyrobeny z produktů, které může bezpečně spolknout, pokud je zničí, je také v pořádku.
 2. Obrázek s názvem Vyberte si hračky pro svou fretku Krok 9

  2 Vyhněte se hračkám, které mohou způsobit nebezpečí. Nevybírejte hračky s díly, které lze žvýkat, na kterých je kov nebo mají malé gumové části. Například nikdy nevybírejte pro svoji fretku hračky, které jsou vyrobeny z cínové fólie, gumy nebo tenkého plastu. Tyto materiály mohou způsobit ucpání střev, pokud je vaše fretka požije, a mohou představovat zdravotní riziko pro vašeho mazlíčka.
  • Určitě se vyhněte hračkám s volnými částmi. Vaše fretka udělá rychlou práci s malými částmi a kousky na chatrné hračce.
 3. Obrázek s názvem Vyberte si hračky pro svou fretku Krok 10

  3 Dohlížejte na svou fretku, když si hraje s hračkami, které by mohly představovat nebezpečí. Jsou chvíle, kdy byste měli na svoji fretku dohlížet, když si hraje s hračkami. Když například dáte své fretce novou hračku, měli byste se ujistit, že ji nezničí ani nesní, než ji necháte hrát si s hračkou samotnou.
  • Také je dobré dohlížet na hru s hračkou, která by mohla představovat nebezpečí udušení, jako je tunel.
 4. Obrázek s názvem Vyberte si hračky pro svou fretku Krok 11

  4 Čistěte pravidelně své fretky hračky. Aby byla vaše fretka zdravá, měli byste zajistit, aby její hračky neobsahovaly bakterie a nemoci. Měkké hračky pravidelně myjte mýdlem a vodou. Tvrdé hračky otírejte čisticím prostředkem bezpečným pro domácí mazlíčky jednou týdně nebo častěji, pokud vypadají špinavě.
  • Čistič hraček je k dispozici ve většině obchodů s domácími zvířaty a u online prodejců.
 5. Obrázek s názvem Vyberte si hračky pro svou fretku Krok 12

  5 Vyměňte poškozené hračky. Týdenně kontrolujte, zda hračky vaší fretky nejsou poškozené. Pokud je hračka poškozená, měla by být opravena nebo vyhozena. Poškozenou hračku může vaše fretka spolknout, což může způsobit zažívací potíže.
  • Hračky vyrobené z lepenky nebo papíru by měly být často vyměňovány.
  • Fretky si rády hrají s novými hračkami. Výměna starých hraček za nové poskytne vaší fretce tolik potřebnou duševní a fyzickou stimulaci.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Video . Při používání této služby mohou být některé informace sdíleny s YouTube.

Populární Problémy

Váš průvodce streamováním Cars 2 online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a toho, jak byl přijat.

Serena Williamsová pokračovala ve své dominanci nad Marií Šarapovovou až do finále Wimbledonu. Tam se setká s nováčkem Garbine Muguruzaovou, která porazila Agnieszku Radwanskou po kontroverzních výzvách od Poláka po zjevných pokynech z boxu jejího hráče.

Jak zmenšit nohy. Pokud jsou vaše chodidla větší než většina ostatních, pak možná zjistíte, že chcete způsoby, jak vaše nohy vypadat proporcionálněji ke zbytku těla. Přitom fyzicky zmenšit nohu není možné ...

Váš průvodce streamováním Halloweentownu online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a způsobu jejich přijetí.

Jak trvale vymazat data z pevného disku. Chcete se tedy ujistit, že se někdo nemůže dostat k vašim soukromým souborům na pevném disku. Zde jsou způsoby, jak zajistit, aby byla vaše data zcela nečitelná. Když jsou soubory odstraněny z ...

Chcete se podívat na živý přenos dnešní preseason hry Ravens vs Panthers? Zde jsou všechny různé způsoby, jak můžete sledovat hru online bez kabelu.