Dárky pro milovníky tenisu

Nejlepší nápady a ručně vybrané oblíbené položkyDoufáme, že se vám tento článek bude líbit. Abyste věděli, TennisCompanion může shromažďovat malou část tržeb z odkazů na této stránce, aby pomohl udržet tento web v provozu. Další informace .

Pokud někdo ve vašem životě miluje tenis a hledáte ideální dárek, který by mu ukázal, že vám na něm záleží, pak jste na správném místě.V této příručce vám pomůžeme přemýšlet o typech dárků, které budou rezonovat v závislosti na tom, pro koho kupujete a příležitosti.

Níže naleznete ručně vybraný seznam našich oblíbených dárků, které jsou osvědčenou oblíbenou volbou mezi ostatními hráči v tenisové komunitě.

tenis nyní výuka
názevNápad na dárek
Vnitřní tenisová hra Klasická tenisová kniha
Babolat VS Touch Přírodní střevní struny
Sportovní souprava Speed ​​& Agility Tréninkové vybavení
Smashball Sada míčků na plážové pádlo
Řetězcová věc Řetězcová žehlička
Spořič tenisových míčků Gexco Tenisový míč Saver
Uzemněné sportovní ručníky Sportovní chladící ručník
Tenisové tlumiče Sorbz Tlumiče vibrací
Sportovní sušička míčů Aspect Sušička tenisových míčků
Nike AeroBill Featherlight Tenisový klobouk

Pokračujte ve čtení, abyste si zkontrolovali každý dárek a proč se dostal do našeho seznamu.Jak vybrat perfektní dárek

Ne všechny dárky jsou si rovny a to, co je pro jednoho tenistu skvělým nápadem, se bude hodit k druhému.

Jediným společným vláknem, které dokonale pomůže každé zemi darů, je promyšlené zvážení osoby, která je na přijímacím konci.

Nemusí to být drahé, okázalé ani nejnovější technologie, což může být pro někoho odbočka. Místo toho je klíčovou ingrediencí při dávání dokonalého tenisového dárku osobní kontakt, který ukazuje, že vám na něm záleží.S ohledem na to pomůže zvážit příležitost a typ tenisty, kterému dáváte dárek, a přijít s nápady, které se mu budou líbit.

Různé dárky pro různé příležitosti

Každá příležitost přichází s trochu jinou atmosférou, takže stojí za to věnovat nějaký čas tomu, abyste si představili typy tenisové dárky to bude rezonovat.

Narozeniny

Narozeniny jsou oslavou života člověka, a proto se při hledání nejlepšího dárku při zvažování myšlenek, které odrážejí jeho osobnost, vyplatí obrovské dividendy.

Když přemýšlíte o příjemci, jaké povahové vlastnosti vás napadnou? Zde je několik nápadů, které vám pomohou začít:

DobrodružnýAmbiciózníOkouzlující
NóblSebejistýLežérní
ElegantníEnergickýOhnivý
SkromnýZábavaMilující
ModerníOdchozíVlastenecký
PraktickýHloupýStylový

Rezonují některé z nich? Pokud ano, mohou vám pomoci nasměrovat vás správným směrem k dokonalému dárku. Uvažujme několik příkladů.

Dobrodružný

Pro dobrodružného tenistu ve vašem životě mohou lístky na nadcházející tenisový turnaj znamenat vzrušující dárek, kde je výlet poloviční zábava, a mohou se zapojit do akce některých nejlepších světových hráčů.

Ambiciózní

Možná kupujete dárek pro talentovaného a ambiciózního středoškolského tenistu. Pokud ano, jeden nápad by byl koupit jim mikinu z vysoké školy, kterou doufají, že budou hrát tenis - v ideálním případě takovou, která odkazuje na maskota nebo atletiku školy.

Energický

Pro hráče, který má nekonečný rezervoár energie, můžete zvážit koupi dárkové karty v místním tenisovém klubu, abyste zasáhli míčový stroj, nebo si můžete koupit nějaké vybavení, které jim pomůže pracovat na práci nohou.

Inovační

Pokud hrajete tenis s někým, komu se vždy zdá, že má skvělé nápady, ať už na hřišti, nebo mimo něj, pak by se mohli skvěle hodit pro nejnovější tenisovou technologii, která jim pomůže sledovat nebo zlepšovat jejich hru.

jak cvičit tenisové podání

Vlastenecký

Máte přítele nebo člena rodiny, který má hlubokou oddanost a lásku ke své zemi? Možná by se perfektně hodil overgrip, tlumič vibrací nebo ručník na dvorku s vlajkou.

Dárky k svátku

Ačkoli nemusíte utrácet spoustu peněz, abyste našli perfektní tenisový dárek na dovolenou, naše oblíbené roční období, kdy se trochu rozhýbat, je o prázdninách, jako jsou Vánoce, den matek nebo Den otců .

Právě v těchto ročních obdobích rádi překvapujeme své přátele a rodiny neočekávanými dárky, které mají trochu tohoto úžasného faktoru, nebo dárky, které považujeme za obzvláště jedinečné a zábavné, na které by se sami nepohltili. A nový tenisový bag , vylepšená tenisová raketa, výplet, popř kuličkový stroj všichni dělají divoce velkorysé dárky.

Samozřejmě existuje také spousta tenisových dárků s tematikou prázdnin, které se v závislosti na příjemci mohou hodit, ale pokud jde o dárky pro tenis, máme tendenci zkreslovat naše zaměření na věci, které mohou ocenit za rok- kolo.

Děkujeme a dárky na rozloučenou

Když je čas poděkovat nebo se rozloučit s blízkým přítelem, spoluhráčem nebo trenérem, kterého jste milovali, bývá to sentimentální událost.

V takových chvílích může být dárek dokonalým způsobem, jak dát najevo své uznání. Naše oblíbené tenisové dárky za poděkování a rozloučení jsou ty, které nám pomáhají vzpomenout si, proč jsme je milovali nebo oceňovali.

Všechno z promyšlené karty naplněné vzpomínkami a díky zarámovaným fotografiím nebo daru, který představuje vnitřní vtip, který jste s nimi mohli mít, může sloužit jako neocenitelná vzpomínka na váš vztah.

Typy milovníků tenisu

Naštěstí začínáte dostávat nápady na tenisové dárky, které by se mohly hodit při dané příležitosti.

Před konečným rozhodnutím o svém daru však stojí za zvážení typ člověka, který miluje tenis.

Nadšenec

Někteří hráči by rádi sledovali a mluvili o tenisu, stejně jako rádi hrají - váš klasický tenisový nadšenec.

Pro velkého fanouška tohoto sportu je těžké udělat chybu, protože ocení téměř vše, co souvisí s tenisem.

Některé nápady na mimořádně speciální dárky však mohou zahrnovat tenisové upomínkové předměty, jako je podepsaný tenisový míček, plakát z turnaje, který si užívají, zarámovaná fotografie jejich oblíbeného hráče nebo kniha od konferenčního stolku, na kterou se mohou celé hodiny sypat.

Další nápady na dárky, které fungují dobře, jsou ty, které stále dávají, například předplatné TennisTV, Tennis Magazine nebo Tennis Trunk.

Student

Rádi uvažujeme o dárcích o dvou typech studentů. Za prvé, pokud jste tenisový instruktor, můžete zvážit darování hráči, se kterým pracujete několik let.

V tomto scénáři jsme velkými fanoušky dárků, které podporují budoucí rozvoj a učení, jako např nadčasové tenisové knihy jako The Inner Game of Tennis nebo Winning Ugly, z nichž oba jsou skvělými společníky pro mladé studenty, kteří se odstěhují nebo míří na vysokou školu.

Dále máte svého studentského sportovce. V tomto případě milujeme nápady na dárky, které jsou praktické nebo zásadní pro jejich úspěch na hřišti, protože nemusí mít k dispozici další hotovost.

Studenti-sportovci ocení vše od několika sad tenisových výpletů po a balíček překrývání , nebo a nový pár bot , takže jsou připraveni na úspěch.

Instruktor

Tenisté, kteří milují tuto hru, se často stávají instruktory, protože se nemohou sportu nabažit, takže mnoho nápadů, které jsme pro tenisové nadšence zahrnuli, nabízí skvělé možnosti.

Kromě lásky ke sportu však mnoho instruktorů baví učit a sledovat, jak jejich studenti postupují a vynikají. Když to uznáme, některé z nejlepších dárků pro tenisové instruktory jim dají vědět, jak moc si ceníte jejich vlivu na váš rozvoj.

Od ručně psané karty po fotografii vás dvou, kterou mohou zavěsit na zeď kanceláře a která jim připomíná pozitivní dopad, který na váš vývoj jako tenisty udělali, je neocenitelný.

Trenér

Pro mnoho z nás je náš čas s trenérem omezen na několik let na střední škole a poté na vysoké škole, takže dárky, které jim pomohou připomenout vás a váš tým, je úžasné zvážit.

Vše od zarámované týmové fotografie nebo fotoknihy, kterou jste sestavili po shromáždění fotografií od ostatních spoluhráčů, k podepsané obří tenisový míček udělat skvělý nápady na dárky pro trenéry .

Dalším typem dárku, který je pro trenéry dobrou volbou, je tréninkové vybavení, které jim pomáhá lépe vykonávat svou práci.

Trenéři jsou obvykle pro lásku ke hře a nevydělávají spoustu peněz za svůj čas a úsilí a v některých případech jsou zodpovědní za poskytnutí vybavení nebo za malý rozpočet.

Disney plus amazon fire stick

Pokud je váš trenér v takovém typu situace, můžete zvážit sdílení peněz s ostatními členy týmu, abyste jim něco vyměnili za stávající nebo starší vybavení.

Dávejte pozor na vybavení, které je na jeho poslední noze. Násypky na míč, hromadné tenisové míčky a vybavení na agility stojí za úvahu.

Základní informace o rozdávání dárků

Nezapomeňte, že vybrat dárek je polovina úspěchu. Důležité je také to, jak dárek obdarovanému předáte.

Abyste dosáhli nejvýraznějšího účinku, zde jsou některé zásoby, které byste si chtěli vyzvednout, pokud je ještě nemáte doma.

 • Krabice nebo taška
 • Balicí nebo hedvábný papír
 • Stuha nebo mašle
 • Páska
 • Nůžky

V neposlední řadě si vyberte kartu a připojte poznámku. Naše oblíbené položky jsou uvnitř prázdné, takže si je můžete přizpůsobit sami.

Deset dárků pro milovníky tenisu

V této fázi, doufejme, máte několik kvalitních nápadů na dárky pro tenistu ve vašem životě.

Abychom vám výběr dárku ještě usnadnili, vybrali jsme ručně některé z našich oblíbených, které jsou skvělými nápady pro širokou škálu hráčů.

Klasická tenisová kniha

Tenis je duševní hra, stejně jako fyzická.

Hráči však častěji tráví většinu techniky nebo cvičení a málo nebo vůbec žádný čas na důležitých mentálních aspektech, které mohou způsobit nebo zlomit jejich úspěch na hřišti.

Inner Game of Tennis je klasickým průvodcem po mentální stránce špičkového výkonu od W. Timothy Gallweye, předního odborníka na sportovní psychologii.

V knize poskytl plán, který pomůže hráčům v tenise i v jiných sportech předvést to nejlepší a užít si více zábavy. Darujte tuto knihu hráči, aby se dostal na cestu k úspěchu, nebo ji dejte trenérovi, aby ji mohli využít se svými ostatními studenty.

Pokud tenista ve vašem životě není na tento druh knihy úplně připraven, pak je tu spousta dalších od známých hráčů a trenérů, takže vám doporučujeme, abyste podívejte se na náš nejlepší seznam .

Přírodní střevní struny

Mnoho hráčů přehlíží důležitost svých tenisových výpletů a rozhodli se pro tu nejméně nákladnou možnost, hlavně proto odložení rakety se může stát nákladným. Je také běžné, že se hráči drží stejných řetězců, aniž by zkoumali své možnosti.

Nalezení toho pravého typ tenisových strun může pomoci zlepšit výkon hráče a navíc je zábavné experimentovat s novými druhy.

Nejprve zjistěte, jaký tenisový výplet aktuálně používají. Jakmile to víte, můžete si vybrat nový řetězec, který mohou vyzkoušet. Zde jsou tři z nich nejlepší tenisové struny z nejoblíbenějších řetězcových kategorií:

 • Syntetické zboží: Syntetické střevo Prince
 • Multifilament : Head Velocity MLT
 • Polyester: Luxilon ALU Power

Pro maximální vzrušení dávejte přírodní střevní tenisové struny jako dárek. Vzhledem k jejich vyšším nákladům většina rekreačních hráčů nikdy nedostane šanci hrát s nimi, ale každý hráč by je měl alespoň jednou zažít.

Naše volba pro nejlepší přírodní střevo, které poskytne nezapomenutelný zážitek z bít, je Babolat VS Touch.

Tréninkové vybavení

Po vaší poslední sezóně s vaším trenérem si vy a vaši spoluhráči můžete všimnout opotřebování jejich vybavení v důsledku let používání.

Jednou z možností hezkého poděkování za uznání jejich let podpory by bylo nějaké nové vybavení, ze kterého budou mít oni i vaši zbývající spoluhráči prospěch v příštích letech.

Naše oblíbená je tréninková sada pro rychlost, hbitost a rychlost od Sport Speed, která obsahuje:

 • Skákací provaz
 • Šestistranný reakční míč
 • Agility žebřík
 • Odporový postroj
 • Rychlostní překážky
 • Agility diskové kužely
 • Odporový cvičný padák
 • Boční odpor
 • Taška na přenášení

Dodává se také s instruktážním DVD, které pomůže vašemu trenérovi vytěžit maximum z jeho nového vybavení.

Kromě trenérů, pokud máte ve svém životě oddaného tenistu, můžete také zvážit tréninkové vybavení, aby si mohli procvičovat práci nohou a kondici mimo hřiště.

Sada míčků na plážové pádlo

Písek, voda a vlhkost pláže nevytvářejí pro vaši raketu skvělé prostředí, ale naštěstí stále existuje způsob, jak si procvičit své dovednosti a přitom si užívat oceánský vánek.

Sady plážových pádel jsou zábavným dárkem pro každou roční dobu. Můžete je dát jako dárek k narozeninám v létě nebo jako dárek na dovolenou, abyste si vytvořili očekávání pro plánovanou dovolenou. Každý milovník tenisu ocení příležitost zůstat ostrý a odpočívat současně.

Smashball od Pacific Sports je klasická plážová hra, kterou si tenisté mohou užít na pláži, v parku nebo dokonce jako zábavnou rozcvičku na hřišti.

Pokud máte trochu peněz navíc, nezapomeňte se podívat na prémiovou sadu na paddleball od Hammer Crown.

Řetězcová žehlička

Na první pohled by se narovnání provázku mohlo zdát jako hloupý nebo podivný nápad na dárek. Jsou však malé, levné a užitečné pro hráče, který je posedlý udržováním strun na místě.

Zařízení funguje tak, že jej svisle přejíždí přes struny rakety, což tlačí struny téměř dokonale zpět na místo.

pravidla tenisu pro začátečníky

Žehlička na struny od String Thing je nejlepší v okolí a je dostatečně malá, aby se dala schovat do hráčského pytle a použít před, během a po hře.

Zvažte spárování provázku s novým balíčkem tenisových výpletů pro skvělý tenisový dárek.

Tenisový míč Saver

Tenisové míče pod tlakem ztrácejí odraz po hrstce použití, což může být nákladné pravidelně kupovat nové.

Hráč však může prodloužit životnost svých tenisových míčků pomocí jedinečného úložného zařízení od společnosti Gexco, které při pevném zašroubování zvýší vnitřní tlak v plechovce na 14 PSI - původní tlak míčků.

Výsledkem jsou delší tenisové míčky, které hráčům v průběhu času šetří peníze a jsou skvělým dárkem pro nenáročné tenisty nebo víkendové válečníky, kteří nechtějí každý týden popíjet čerstvou plechovku. Zařízení je kompaktní, přenosné a díky trvanlivosti, která vydrží, používá vysoce kvalitní plast.

Ať už jste slyšeli, jak si příjemce stěžuje, že musí neustále utrácet peníze nebo otevírá novou plechovku tenisových míčků, nebo ne, spořič tenisových míčků představuje jedinečný, ale praktický nápad na dárek.

tenisky converse

Sportovní chladící ručník

Ručníky jsou standardním doplňkem na hřišti, který hráči používají po celý zápas, aby se udrželi v suchu, ale co zůstat v pohodě?

Zadejte sportovní ručník z mikrovlákna od Grounded Sport, který není vaším typickým sportovním ručníkem. Ačkoli mohou být použity jako běžný ručník, který pomáhá zůstat suchý na hřišti, mohou být také mokré, vyždímané a umístěné kolem krku hráče nebo na kůži, aby zůstaly chladné.

Tento ručník se skládá z polyesteru a nylonu, takže je lehký a rychleschnoucí. Je také antibakteriální a lze jej prát v pračce, aby jej hráč mohl používat znovu a znovu. Jsme také velkými fanoušky kostkovaného designu a dostupných barev.

Tlumiče vibrací


Raketové tlumiče vibrací udělejte zábavný a levný tenisový dárek.

Jsou užitečné k uspokojení potřeb praktického hráče a přicházejí v různých motivačních a novinkových provedeních, která si můžete vybrat tak, aby odpovídala jejich osobnosti a přizpůsobila se jim.

I když už mají tlumič rakety, mohou se jim líbit nové s vtipným nebo jedinečným designem. Pokud jste je nikdy předtím nehledali, možná vás překvapí množství dostupných tvarů a motivů.

Našimi oblíbenými jsou novinky tlumičů raket Sorbz, které jsou zábavné i efektivní. Jsou k dispozici v několika tematických balíčcích, které obsahují dvanáct tlumičů, které lze snadno vyměnit za jinou atmosféru.

Jako trenér nebo instruktor si můžete koupit několik balíčků, ze kterých si hráči budou moci vybrat, když dosáhnou milníku nebo odvedou skvělou práci.

Sušička tenisových míčků

Pro šetrného tenistu, který žije ve vlhčím klimatu, je tento sušák na tenisové míčky od společnosti Aspect Sports jedinečným dárkem.

Někdy se jako hráči dostáváme na hřiště trochu předčasně, než je hřiště úplně suché, nebo skončíme s přerušením hry deštěm, což může snížit životnost našich tenisových míčků.

Pokud však tenisové míčky vložíte do této sušičky, když opustíte hřiště, tenisové míčky rychle vyschnou, takže jsou připraveny k použití příště a zároveň prodlouží jejich životnost a ušetří peníze.

Kromě své hlavní funkce, která pomáhá sušit tenisové míčky, umožňuje také snadnou přepravu tenisových míčků, obsahuje síťové měřítko pro kontrolu výšky pokaždé před hraním a pomáhá udržet nápoje v pohodě, jakmile narazíte na kurt.

Sbalte jej do sáčku beztlakových tenisových míčků, které vydrží déle než vaše standardní natlakované tenisové míčky, a získejte tak perfektní dárek.

Tenisový klobouk

Dobré klobouky je těžké sehnat a jakmile najdete ten, který funguje, obvykle se ho držíte. V tenise vám klobouk může pomoci udržet slunce a pot mimo vaše oči, ale potřebujete takový, který tuto práci dělá spolehlivě.

Vstupte do Nike Unisex AeroBill Featherlight.

Klobouk je dodáván v široké škále stylových barev a má prodyšný design, který pomůže hráčům ochladit se v horkých dnech. Je také vyrobena z jedinečné tkaniny odvádějící pot, aby se pot nedostal z obličeje, ale také to znamená, že také rychle schne.

Navíc je to jedna velikost pro všechny a unisex, takže si ji můžete koupit prakticky pro jakéhokoli hráče, aniž byste si museli lámat hlavu s tím, jestli se vejde nebo ne.

Na hřišti i mimo něj je tento klobouk volbou pro každého tenistu.

Balení

Najít perfektní dárek není snadný úkol, ale když vynaložíte trochu úsilí, můžete najít dárek, který bude váš obdarovaný milovat.

Doufáme, že vám tato příručka přinejmenším pomohla kreativněji přemýšlet o dárcích, které můžete tenistům ve svém životě dávat.

Máte představu, kterou jsme nepokryli? Rádi bychom vás slyšeli v níže uvedených komentářích?