Živý přenos Jets vs Chiefs zdarma: Jak se dívat online

Patrick Mahomes Chicago Bears 2017 NFL Draft

Getty Quarterback Patrick Mahomes z Kansas City Chiefs se v roce 2019 utká s touchdownem proti Chicago Bears.

koupit tenisovou sukni

V neděli se střetnou dva týmy na opačných koncích žebříčku sil NFL, když náčelníci Kansas City budou hostit bezvládné New York Jets.

Hra začíná ve 13 hodin. ET a bude vysílán na CBS na vybraných trzích . Pokud ale nemáte kabel, zde je návod, jak zdarma sledovat živý přenos Jets vs Chiefs online:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Pokud je hra na vašem trhu: Amazon Prime

Poznámka: CBS funguje na většině trhů, včetně New Yorku a Kansas City

Předplatitelé Amazon Prime ( Prime přichází s 30denní bezplatnou zkušební verzí ) může sledovat živý přenos CBS na kanálu Prime CBS All-Access . Amazon Prime i CBS Channel můžete bezplatně vyzkoušet zde:

Bezplatná zkušební verze Amazon Prime CBS

Jakmile se zaregistrujete do Prime CBS All-Access Channel, Jets vs Chiefs můžete sledovat živě v aplikaci Amazon Video na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Nvidia Shield, Xiaomi, Echo Show nebo Echo Spot, Xbox One, PlayStation 4, různé Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo Android tableta. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Amazonu .


Pokud je hra na vašem trhu: FuboTV

Poznámka: CBS funguje na většině trhů, včetně New Yorku a Kansas City

Můžete sledovat živý přenos CBS, NFL Network, NFL Redzone (doplněk Sports Extra) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, Jets vs Chiefs můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází také s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.


Pokud je hra na vašem trhu: Hulu s živou televizí

Poznámka: CBS funguje na většině trhů, včetně New Yorku a Kansas City

jak prát tenisky v pračce s předním plněním

Prostřednictvím můžete sledovat živý přenos CBS a dalších 65 a více televizních kanálů Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, Jets vs Chiefs můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinami úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru DVR a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Pokud je hra na vašem trhu: CBS All-Access

Poznámka: CBS funguje na většině trhů, včetně New Yorku a Kansas City

To je nakonec stejné jako výše uvedená možnost Amazon Prime, pouze místo na Amazonu budete sledovat digitální platformy CBS. Přímý přenos z vašeho místního kanálu CBS můžete sledovat prostřednictvím CBS All-Access, který je dodáván se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

Bezplatná zkušební verze CBS

Jakmile se zaregistrujete do CBS All-Access, Jets vs Chiefs můžete sledovat živě v aplikaci CBS na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na svém počítači prostřednictvím webových stránek CBS All Access.


Pokud je hra mimo váš trh: SundayTicket

SundayTicket.TV vám umožňuje sledovat živý přenos všech her, které jsou mimo váš trh a nejsou vysílány na národní úrovni, bez kabelů. Služba je bohužel k dispozici pouze lidem, kteří žijí v rezidencích, kde není k dispozici satelit DIRECTV (byty, byty atd.), Jakož i obyvatelům různých metropolitních měst. Můžeš zkontrolujte zde, zda máte nárok .

Tuto službu navíc může získat většina vysokoškoláků prostřednictvím SundayTicket U .

Jakmile se zaregistrujete, fanoušci mimo trh můžete sledovat Jets vs Chiefs naživo v aplikaci NFL Sunday Ticket na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webových stránek NFL Sunday Ticket.


Pokud jste v Kanadě: DAZN

Diváci v Kanadě mohou sledovat živý přenos z každé pravidelné sezóny a hry NFL po skončení sezóny na DAZN . Dodává se s bezplatnou zkušební verzí:

DAZN Kanada zkušební verze zdarma

dobrá tenisová raketa pro středoškoláka

Jakmile se zaregistrujete, diváci v Kanadě můžete sledovat Jets vs Chiefs naživo v aplikaci DAZN na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webových stránek DAZN.


Náhled Jets vs Chiefs

Nestává se často, že byste u hry NFL viděli téměř tři dotyky, ale to je přesně to, co se děje, když Patrick Mahomes a náčelníci v neděli pořádají pokorný New York Jets.

Obhájce titulu Chiefs ze Super Bowlu se minulý víkend přesunul na 6-1 a prohráli sněhem a sestřelili Broncos 43-16. Zápas znamenal debut nejnovější zbraně týmu, běží zpět LeVeon Bell. Bývalý All-Pro se zářezem šest nese na 39 yardů.

Trochu příběhu pro tuto hru je, že Bell stojí před Jets, týmem, který ho vydal před několika týdny. Bell byl kdysi považován za klíčový kus budoucnosti v New Yorku, ale při hromadných ztrátách se několikrát střetl s hlavním trenérem Adamem Gaseem.

Mám k němu velký respekt, od té doby, co začal v lize, jsem šel proti němu ve spoustě různých přestupků, řekl obranný koordinátor Gregg Williams o Bellovi při volání Zoom v pátek odpoledne. Budeme muset zjistit, zda přijde jako Brian Westbrook zpět v dobách Philly? Kde ho využívají? Mohu zavolat spoustu různých jmen, která [trenér náčelníků Andy Reid] zapojil a přesunul lidi kolem, aby se pokusili získat výhody.

Právě se musíme připravit na válcování a naši kluci k němu mají velký respekt, dokáže spoustu dobrých věcí.

Jets vstřelili to, co mohl být jejich nejlepší boj v sezóně, když minulý týden prohráli 18-10 s Bills. New York si vyběhl brzy na 10bodový náskok, ale ve druhé půli nedokázal skórovat. Dobrým znakem však byla zatáčka, ale ne úplně zlomená obrana, která umožňovala pouze branky z Bills.

obsazení jake a neverlandských pirátů

Ale šéfové stále projevují respekt Gang Green - možná až příliš, pokud se zeptáte fanoušků Jets.

To je velmi dobrý fotbalový tým, řekl ve čtvrtek obranný konec Chiefs Jones. Sam Darnold ... nedostává kredit, ale je to velmi dobrý quarterback. Myslím, že lidé na to mají tendenci zapomínat kvůli svému záznamu. Ale mají tam kluky. Hrají opravdu dobře. Byli ve spoustě blízkých zápasů. A ty lidi nemůžete považovat za samozřejmost. To je sakra fotbalový tým.

Šéfové jsou favoritem zápasu 19,5 bodu.


Populární Problémy

Protože dnes začíná finále světového turné ATP, pojďme se podívat na pět zápasů, na které se můžete těšit.

Zde je návod, jak sledovat živý přenos Eleider Álvarez vs Michael Seals a všechny boje s undercard online bez kabelového přihlášení.

Andrey Rublev a Denis Shapovalov, druhé a třetí semeno v Petrohradě, se v sobotu potkají v dráždivém semifinálovém střetu. Shapovalov vede proti sobě 2: 1, když v posledních dvou setkáních porazil Rusa.

Jorge Ferrari, argentinský fotograf se sídlem ve Spojených arabských emirátech, nedávno hovořil o setkání Maradony a Rogera Federera. Maradona zemřel ve středu na srdeční infarkt v Buenos Aires.

Indo-francouzská tenisová dvojice Purav Raja a Fabrice Martin byla vyloučena z úvodního kola čtyřhry mužů.

Nadal si stěžuje na chladné počasí v Paříži