Živý přenos Jets vs Patriots: Jak se dívat online bez kabelu

Tom Brady

Getty New England Patriots QB Tom Brady

New England Patriots (10-5) si zajistili své desáté po sobě jdoucí mistrovství AFC East a chtějí si své kolo zajet proti rivalovi AFC East, New York Jets (4-11) na Gillette Stadium ve Foxboro, Mass. Pravidelná sezóna 2018 NFL končí akcí 17. týdne v neděli odpoledne.Začátek hry je naplánován na 13:00. ET a bude vysílán na CBS ve vybraných oblastech ( mapa pokrytí zde ). Pokud je hra na vašem trhu a nemáte kabel nebo se nemůžete dostat k televizi, můžete i nadále sledovat živý přenos hry (nebo DVR) na počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení po registraci pro jednu z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:Amazon Prime

Pokud máte Amazon Prime nebo spusťte bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , můžeš sledujte veškerý obsah CBS (živý i na vyžádání) prostřednictvím Amazon CBS , který je dodáván také se 7denní bezplatnou zkušební verzí.Jakmile jsi zaregistroval se pro kanál Amazon Prime i CBS , pak můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači prostřednictvím webových stránek Amazon, nebo můžete sledovat na tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.Tato služba je k dispozici naživo na všech 32 trzích NFL .

FuboTVCBS ( žije na 28 trzích NFL ) je součástí hlavního balíčku FuboTV, který zahrnuje celkem 85 kanálů a je z velké části přizpůsoben sportovním fanouškům. Zde se můžete zaregistrovat k bezplatné 7denní zkušební verzi , a poté můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také šikovnou funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání až do tří dnů po odvysílání, i když jste jej zapomněli zaznamenat.

obrázky badmintonového hřiště

Hulu s živou televizí :

Kromě své rozsáhlé streamovací knihovny podobné Netflix nabízí Hulu nyní také balíček více než 50 živých televizních kanálů, včetně CBS ( žije na 29 trzích NFL ). Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

Sledujte na svém telefonu: NFL Mobile

Streamování her na trhu a her v hlavním vysílacím čase lze sledovat na telefonech prostřednictvím mobilní aplikace NFL.

Pokud je hra mimo váš trh

SundayTicket.TV vám umožní sledovat živý přenos her, které nejsou na vašem trhu a nejsou vysílány na národní úrovni. Tato služba je k dispozici lidem, kteří žijí v rezidencích, které nemohou získat satelit (byty, byty atd.), Stejně jako obyvatelům San Franciska, Philadelphie a New Yorku. Můžeš zkontrolujte zde, zda máte nárok .

Většina vysokoškoláků navíc může sledovat hry, které nejsou dostupné na trhu prostřednictvím SundayTicket U .

Jakmile se zaregistrujete, můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webových stránek NFL Sunday Ticket, nebo je můžete sledovat na telefonu, tabletu nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace NFL Sunday Ticket, kterou si můžete zdarma stáhnout na mnoho různých zařízení .

Sledujte On-Demand: NFL Game Pass

Pokud dobře sledujete hry na vyžádání, další možností je Domácí průkaz hry NFL , což vám umožní sledovat opakování každé hry NFL za poplatek 99,99 $ za sezónu. V rámci této služby nejsou k dispozici žádné živé hry, ale budete je moci sledovat po skončení her pro daný den.

tenisová Francie

Jakmile se zaregistrujete, můžete sledovat hry na vyžádání na počítači prostřednictvím webové stránky NFL Game Pass nebo na tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím mobilní aplikace NFL, kterou lze zdarma stáhnout na hrstka různých zařízení .

Pokud jste mimo Spojené státy a Mexiko

Pokud nejste ve Spojených státech, okolních oblastech nebo Mexiku, můžete sledovat zápasy NFL naživo prostřednictvím NFL Game Pass International . Cena balíčku závisí na tom, ve které zemi se nacházíte.

Po registraci můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webové stránky NFL Game Pass nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím mobilní aplikace NFL, kterou lze zdarma stáhnout na hrstka různých zařízení .


Náhled

Nová Anglie si minulý týden zajistila další divizní titul, když doma vyhladila Buffalo Bills; Miami Dolphins to hodně usnadnili tím, že byli naštvaní i Jacksonville Jaguars, což znamenalo, že Patrioti se bez ohledu na to dostanou do skluzavky a zadních dveří. Jednalo se o 16. součet v éře Toma Bradyho-Billa Belichicka, který se datuje od roku 2001. Jediné dva roky, ve kterých Patrioti nedokázali vyhrát divizi, byly roky 2002 (9-7; vynechali kvůli Jets) a 2008 (11- 5); zmeškal kvůli delfínům a také nedokázal zajistit místo pro divokou kartu navzdory 11 vítězstvím).

V sobotu se objevilo několik zpráv, které poukazovaly na stejný závěr: Jets jsou připraveni po čtyřech neuspokojivých sezónách vést hlavního trenéra Todda Bowlese. Bowles, s přestupkem vedeným Ryanem Fitzpatrickem-který měl rok kariéry-a širokými přijímači Brandon Marshall a Eric Decker, skončil 10-6 ve svém prvním ročníku s týmem v roce 2015 před po sobě jdoucími sezónami 5-11 v letech 2016 a 2017. Pokud by Jets v neděli vyhráli, což je vysoký úkol, byla by to Bowlesova třetí sezóna v řadě 5–11, pokud ne, byl by to vlastně nejnižší bod jeho působení.

Podle profesionálního fotbalového zaměření byl Sam Darnold nejvýše hodnoceným quarterbackem za poslední tři týdny sezóny. Navzdory tomu, že Darnold kombinoval hod na 764 yardů, šest přistání a pouze jeden odposlech, Jets mají v každém svém startu 0-3.

Darnold nemá v této sezoně přílišnou konzistenci, pokud jde o zbraně, což činí čtyřleté prodloužení smlouvy dané Quincy Enunwovi o to pozitivnější. Enunwa bojuje se zraněním po celou sezónu, ale zůstává nejlepším terčem Darnoldova arzenálu a optimistickou potenciální variantou č. 2, která směřuje vpřed, aby Gang Green rostl s výběrem v prvním kole 2018.

Bezpečnost Patrick Chung a vlastenci budou pro Darnolda připraveni v neděli:

Polepšil se. Polepšil se. Vypadá to, že se trochu uklidnil. Dělá správné hody, dělá dobrá rozhodnutí, dělá to opravdu rychle a je dostatečně atletický, aby mohl hrát. Myslím, že určitě přišel.

Patriots mají tento týden stále o co bojovat, včetně potenciální výhody domácího pole v play off AFC a případného prvního kola na shledanou. Díky vítězství a ztrátě Kansas City si Nová Anglie znovu zajistila domácí pole.


Populární Problémy

Jak sledovat hry NFL online. Pokud váš oblíbený tým hraje tento týden a vy nemáte přístup ke hře v televizi, můžete mít pocit, že máte smůlu. Naštěstí vám internet stojí za zády. Podle této příručky můžete streamovat jakoukoli hru NFL ...

Jak získat rychlost a sílu v bojových uměních. Jste válečný umělec nebo průměrný Joe, který chce vědět, jak můžete zvýšit své reflexy a získat sílu ve svých pohybech? Tento článek vám s tím pomůže. Dýchejte. Všimli jste si někdy ...

Bývalý hráč světové dvojky Wojciech Fibak věří, že Roger Federer je jedinou tenisovou hvězdou, která může od špičkových sponzorů ovládat milionové smlouvy.

Jak nainstalovat dva operační systémy na jeden počítač. Může být užitečné mít v počítači nainstalovány dva operační systémy. Možná chcete Windows 10 a Linux, nebo Windows 10 a starší verzi Windows. To může být užitečné, pokud chcete ...

Manchester United se ve středu utká s Evertonem v posledním čtvrtfinále Carabao Cupu. Zde je návod, jak sledovat zápas.

Lakované boty s výrazným leskem jsou nápadným a zábavným doplňkem každého šatníku. Moderní lakované boty získávají lesk díky tenké vrstvě plastu přes kůži. Https://theidleman.com/manual/advice/wear-p ...