Jak streamovat „Johnny Tsunami“: Váš průvodce prohlížením rodiny

stream johnny tsunami

Disney

Streamujte Johnny Tsunami hned

Co se stane, když se havajský surf setká se sněhem z Vermontu? Získáte originální film Disney Channel 1999, Johnny tsunami . Film vypráví o Johnny Kapahale (Brandon Baker), mladém chlapci z Havaje, jehož život je vykořeněn, když jeho otec Pete (Yuji Okumoto) dostane novou práci ve Vermontu.

Ve filmu-který pochází od režiséra Steva Boyuma a spisovatelů Ann Knappové a Douglase Sloana-vystupují také Johnnyho přátelé a rodina, včetně jeho matky Melanie (Mary Page Keller), dědečka Johnny Tsunami (Cary-Hiroyuki Tagawa), nového nejlepšího přítele Sam Sterling (Lee Thompson Young), milostný zájem Emily (Kirsten Storms) a nemesis Brett (Zachary Bostrom).

co je to bekhend v tenise

Nyní, o dvacet let později, když se díváte Johnny tsunami online, můžete ocenit, proč byl film tak populární, když byl poprvé uveden. Spolu s intenzivním dramatem lyžování versus snowboardista film představoval kritiku rasismu a xenofobie a také dynamiku měnící se rodiny. Bylo tak oblíbené, že následovalo pokračování, Johnny Kapahala: Zpět na palubu, v roce 2007.

Pokud máte hlad po nostalgii surfování/snowboardingu z 90. let, máte štěstí, protože nyní můžete najít Johnny tsunami streamování.

Zde je návod, jak streamovat Johnny tsunami právě teď, stejně jako všechny informace, které byste kdy mohli chtít o tomto klasickém originálu Disney.


Jak streamovat „Johnny Tsunami“ - exkluzivně na Disney+

Johnny tsunami je jedním z klasických originálních filmů společnosti Disney, které budou streamovány výhradně prostřednictvím nové streamovací služby Disney, Disney + .

Můžeš zaregistrujte se na 7denní bezplatnou zkušební verzi Disney+ ZDE , což vám umožní streamovat Rodičovská past a stovky dalších filmů a pořadů na vašem počítači, telefonu, tabletu, chytré televizi nebo streamovacím zařízení. Pokud prodloužíte bezplatnou zkušební verzi, služba stojí 6,99 $/měsíc. Můžete se také rozhodnout pro tento slevový balíček společností Disney+, Hulu a ESPN+ za 12,99 $/měsíc.

  1. 1. Zaregistrujte se na Disney+ zde
  2. 2. Přejděte na Disneyplus.com nebo si stáhněte aplikaci Disney+ do svého zařízení
  3. 3. Přihlaste se pomocí svých údajů
  4. 4. Vyhledejte Tsunami
  5. 5. Klepněte/klikněte na Johnny Tsunami
  6. 6. Klepněte na Přehrát
  7. 7. Užijte si to!

Disney+ se také může pochlubit rozsáhlou knihovnou filmů a seriálů vlastněných Disney-plus několik nových originálních sérií již brzy. Tato služba obsahuje neomezené stahování, takže je můžete sledovat offline kdykoli a kdekoli chcete. Seznam kompatibilních zařízení a chytrých televizorů zahrnuje iPady, Apple TV, zařízení Amazon, Amazon Fire TV, Android, Chromecast, Roku, PS4 a Xbox One.

Začít bezplatnou zkušební verzi

sledujte rick and morty sezóna 4 epizoda 4 online zdarma

„Johnny Tsunami“: Přehled

Datum vydání: 24. července 1999
Tvůrci: Ann Knapp, Douglas Sloan
Ředitel:
Steve Boyum
V hlavních rolích:
Brandon Baker, Yuji Okumoto, Mary Page Keller, Cary-Hiroyuki Tagawa, Lee Thompson Young, Kirsten Storms, Zachary Bostrom, Gregory Itzin, Cylk Cozart, Steve Van Wormer
Hodnocení: TV-G
Synopse: A a
havajský surfař Johnny Kapahala (Brandon Baker) se ocitá ve zcela novém živlu, když se jeho otec přestěhuje s rodinou do Vermontu. Nyní, v nové soukromé škole s novými vrstevníky, je pro chlapce těžké zapadnout, dokud nepotká studenta veřejné školy Sama (Lee Thompson Young), který ho naučí jezdit na snowboardu. Když se ošklivý lyžař ze soukromé školy Brett (Zachary Bostrom) rozhodne udělat z Johnnyho svého nepřítele, přivedou na svah své soupeření.


Jak dlouho je „Johnny Tsunami“?

Doba běhu pro Johnny tsunami je 1 hodina a 28 minut.


Děj „Johnny Tsunami“

Když je Johnny Kapahala, mladý šampión v surfování, nucen přemístit se ze svého tropického havajského domova do malého lyžařského města ve Vermontu, je pro něj těžké zapadnout. Navzdory návštěvě soukromé městské přípravky se Johnny ujme Sama, studenta konkurenční veřejná škola. Sam učí Johnnyho jezdit na snowboardu, ale protože všichni školáci v přípravě jsou lyžaři a studenti veřejných škol jsou snowboardisté, ocitne se Johnny uprostřed soupeření škol, které stojí naproti.

Když Johnny skončí v potyčce s přípravným studentem z jeho školy jménem Brett, jeho přátelství se Samem zpochybňují jeho rodiče. Aniž by to někomu řekli, Sam a Johnny utekli na Havaj, aby získali pomoc od dědečka Johnnyho surfové legendy, Johnny Tsunami.

Po několika dnech surfování na nádherném havajském pobřeží se chlapci spolu s Tsunami vrací do Vermontu. Když jsou věci s rodiči Johnnyho a Sama vyřešeny, Tsunami vyrazí na svahy a dá Johnnymu dovednosti a motivaci, které potřebuje k vítězství v nadcházejícím závodě ve snowboardingu proti Brettovi.


Obsazení „Johnny Tsunami“

Obsazení Johnny Tsunami obsahuje některá rozpoznatelná jména, včetně:

Brandon Baker jako Johnny Kaphala

Jako Johnny Kaphala, Baker převezme roli dospívajícího surfaře/snowboardisty ve středu Johnny tsunami . Herec si zopakoval roli v pokračování 2007, Johnny Kapahala: Zpět na palubu.

Cary-Hiroyuki Tagawa jako Johnny Tsunami

Tagawa přebírá roli surfové legendy Johnny Tsunami, ale herce můžete poznat za jeho četné pozoruhodné televizní a filmové role za ta léta. V současné době má opakující se role na Amazonu Muž na Vysokém zámku a Netflix Ztracen v prostoru .

jak získat úlevu od tenisového lokte

Mary Page Keller jako Melanie

Keller hraje Johnnyho mámu, Melanie, hlas rozumu, když je na něj jeho otec příliš tvrdý. Herečka byla v průběhu let v řadě populárních televizních pořadů a měla opakující se role v seriálech jako Docela malí lháři , Bosch , Hart z Dixie , a Honba za životem .

Yuji Okumoto jako Pete

Okumoto je Johnnyho poněkud přísný a suverénní táta, Pete. Kromě opakování role v pokračování 2007 byl herec uveden ve filmech jako Dům velké maminky 2 , Počátek , Pearl Harbor , a Konec hry .

Lee Thompson Young jako Sam

Young hraje Sama, Johnnyho nového nejlepšího přítele, který ho seznamuje se stylem snowboardingu. Pozdní herec měl opakující se role v show jako Smallville , Flash Forward , Jižní pláž , a Rizzoli a ostrovy a byl také uveden ve filmech Světla páteční noci, Akeelah a včela, a The Hills Have Eyes 2.


Písně a soundtrack „Johnny Tsunami“

Johnny tsunami možná neměl soundtrack, který by se dostal do hitparád, ale pozitivní melodie byly ideální pro témata filmu o snowboardingu a surfování. Soundtrack zahrnoval sedm písní:

The Way, Fire Escape, and Nowhere Road od texaské rockové kapely Fastball

Rolled and Crystal 52 od California ska band, Jeffries Fan Club

Takže dolů od Jesseho tábora a 8. ulice Kidz

Záchranná vesta americké rockové kapely Simon Says


„Johnny Tsunami“ u pokladny

Johnny tsunami vysílaný na Disney Channel v roce 1999 a byl diváky dobře přijat.


Recenze „Johnny Tsunami“ - Co řekli kritici

Johnny tsunami je bezpochyby jedním z nejoblíbenějších filmů katalogu originálních filmů Disney Channel. Tam, kde možná chyběl příběh a hloubka, to vynahradilo srdcem. Originální film Disney Channel Johnny Tsunami, který přináší příjemnou zprávu o toleranci zjevným, ale poutavým způsobem, vezme 13letého šampiona surfaře ze severního pobřeží Havaje na sjezdovky ve Vermontu-a každý se cestou poučí , čte 1999 Odrůda recenze kritiků . Telepika snadno surfuje po charismatu mladého Brandona Bakera a on a jeho kolegové teenageri Lee Thompson Young, jako Johnnyho nejlepší přítel Urchin Sam, vystupují nad materiál pro chodce, což z Johnnyho Tsunamiho dělá nepodstatnou, ale zábavnou jízdu.

ohio state wisconsin live stream

Common Sense Media ‘Emily Ashby napsala, že film přetéká s pozitivními zprávami o vytrvalosti , přátelství, odpuštění a kromě akčních scén se surfováním a snowboardingem má dětem co nabídnout.


Kde se „Johnny Tsunami“ hodí do Pantheonu ve filmu Disney

V rozsáhlém katalogu originálních filmů Disney Channel (DCOM) Johnny tsunami má zvláštní místo, zejména v srdcích dětí 90. let. Při jejich rozpadu 25 nejlepších originálních filmů Disney Channel , Komplex zařadil film na číslo 2.

V jejich seznamu Zařazeno 30 originálních filmů Disney Channel , Týden zábavy dát Johnny tsunami na čísle 10, což je nazýváno jedním z nejlepších DCOMů bez vody a jednou z nejzábavnějších jízd DCOM bez ohledu na počasí.


Trailer „Johnny Tsunami“Hrát si

Johnny Tsunami, 20. výročí! ‍♂️ | Originální film Disney Channel Jak je to 20 LET od premiéry filmu Johnny Tsunami? Oslavte jeho výročí a podívejte se na nejbláznivější závod všech dob! Johnny Kapahaala (Brandon Baker) vyzve tyrana Bretta (Zachary Bostrom) na závod ve snowboardingu! #disneychannel #johnnytsunami #20 2019-07-24T18: 45: 00Z

Streamujte Johnny Tsunami hned


Drobnosti „Johnny Tsunami“: 5 rychlých faktů

Zde je pár zábavných drobností o filmu, které vás mohou jen překvapit:

1. Obsazení Got To Bungee Up A Mountain

Jak uvádí Sedmnáct V roce 2016 Brandon Baker řekl Disney Channel, že při natáčení snowboardových scén ve filmu by obsazení vydejte se na horu na bungeeové šňůře . Trvalo by nám příliš dlouho sjet horu a vyjet výtahem zpět nahoru, Říká Baker v rozhovoru pro Disney . Takže udělali, že na konec sněžných skútrů položili základní bungee šňůry a my bychom jeli jako na palubě nahoru na horu za sněžným skútrem.

bodování v tenise

2. Johnny Tsunami není hlavní postavou

Film může mít název Johnny tsunami , ale jméno neodráží hlavní postavu . Mladým teenagerem v centru snowboardového dramatu je Johnny Kaphala (Baker), vnuk legendy surfování, Johnny Tsunami (Tagawa).

3. Film nebyl ve skutečnosti natočen ve Vermontu

Přestože film zobrazuje Johnnyho nový domov jako lyžařské město ve Vermontu, ve skutečnosti tam nebyl natočen. Jak uvádí Novinky z Deseretu , zasněžené scény z Johnny tsunami byly natočeny v Utahu .

4. Rodina Kaphala se vrací v pokračování

Celá rodina Kaphala, včetně Johnnyho (Baker), Pete (Okumoto), Melanie (Keller) a dědečka Tsunami (Tagawa), všichni se vrátili na pokračování Johnny Kapahala: Zpět na palubu který vysílal na Disney Channel v roce 2007.

5. Bylo nominováno na velkou cenu

V roce 2000, Johnny tsunami byl nominován na Cenu Humanitas v kategorii Živě hrané děti. Přestože film cenu nezískal - což je ocenění za televizní a filmovou tvorbu, která podporuje lidskou důstojnost, smysl a svobodu -, přesto je skvělé, že byl nominován.

Streamujte Johnny Tsunami hned


Populární Problémy

Seahawks se setkávají s Bengals na nedělní zápas 1. týdne. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Jak udržet salát čerstvý. Saláty jsou skvělý způsob, jak zapracovat čerstvé ovoce a zeleninu do vaší stravy, ale může být obtížné zajistit, aby zůstaly čerstvé, pokud si je připravíte předem. Pokud nechcete míchat salát těsně před jídlem, ...

Wimbledon 2014: Nick Kyrgios-Dospívající zástupný znak, který šokoval Rafaela Nadala.

Chcete se podívat na film Rodman: Lepší nebo horší 30 za 30? Zde je přehled toho, jak sledovat online přenos dokumentu Dennise Rodmana.

Takto můžete sledovat film „Legendární Vánoce s Johnem a Chrissy“ online, bez kabelu.

Směnky 5-2 se v sobotu utkají s Patrioty v zápase AFC East. Zde je návod, jak sledovat bezplatný přímý přenos hry bez kabelu.