Keys vede další generaci amerických žen na US Open

13. března 2017; Indian Wells, CA, USA; Madison Keys (USA) uznává dav poté, co porazila Naomi Osaka (bez obrázku) ve svém třetím kole na BNP Paribas Open v Indian Wells Tennis Garden. Povinný kredit: Jayne Kamin-Oncea-USA DNES Sportovní/Souborová fotografie

13. března 2017; Indian Wells, CA, USA; Madison Keys (USA) uznává dav poté, co porazila Naomi Osaka (bez obrázku) ve svém třetím kole na BNP Paribas Open v Indian Wells Tennis Garden. Povinný kredit: Jayne Kamin-Oncea-USA DNES Sportovní/Souborová fotografie

Simon Cambers

nejlepší ortéza na tenisové lokty

(Reuters) - Úsilí Sereny Williamsové a Venus Williamsové drží americký tenis nad vodou už více než deset let.

Posledním Američanem, který nebyl jmenován Williams, a dokonce dosáhl grandslamového finále, byl Andy Roddick ve Wimbledonu v roce 2009 a poslední americkou vítězkou mimo rodinu Williamsových byla Jennifer Capriati na Australian Open v roce 2002.

Lindsay Davenport dosáhla dvou finále v roce 2005, v Austrálii a ve Wimbledonu, ale zatímco Serena a Venus mezi nimi získaly 30 grandslamových titulů ve dvouhře, jejich dynastie se pravděpodobně dostala přes trhliny.

Když se Serena připravuje na své první dítě, Venuše přinese rodinné naděje na US Open, které začíná v pondělí, 37letá žena všechny překvapila tím, že se letos dostala do finále Australian Open a Wimbledonu.

Poprvé po mnoha letech má hostitelský národ další legitimní uchazeče o titul.

Je to skvělý čas pro americký tenis, řekla v telefonickém rozhovoru Madison Keysová, která tento měsíc získala titul v Torontu.

Keys je jednou ze sedmi amerických žen v první světové padesátce - čtyři z nich jsou v první dvacítce - a budou zařazeny do první šestnáctky ve Flushing Meadows, s vysokou důvěrou poté, co se konečně vzpamatovaly ze zranění zápěstí, které si vyžádalo dvě operace.

Za Venus Williamsovou (9), Serenou Williamsovou (15), Keysem (16) a Coco Vandwegheovou (21), Lauren Davisovou a Catherine (Cici) Bellisovou, která byla před rokem mimo top 200, jsou nyní oba na vrcholu 40, důvod k optimismu.

Je vždy skvělé mít lidi, se kterými jste dobře vyrůstali, řekl Keys. Je pro mě úžasné vidět nejen to, že se Venuši stále daří, ale také, že si Sloane (Stephens) vede dobře, vrací se po zranění, a já a Coco máme skvělé zápasy (letos v létě hráli dvakrát), takže je to opravdu zábavný čas právě teď.

Stephensův návrat do formy byl jedním z nejpříjemnějších překvapení léta, 24letý bek po 10 měsících s problémem s pravou nohou se dostal do semifinále zády k sobě v Torontu a Cincinnati.

Keys věří, že americký dav by mohl během příštích čtrnácti dnů hrát velkou roli.

Chtějí vám pomoci dostat se zpět do zápasů a já si myslím, že jsou toho opravdu hodně důležitou součástí, řekla. Když se vydáte na (Arthur) Ashe (stadionový) dvůr, opravdu se vám to nelíbí (jako Američan).

Vandeweghe, nyní trénovaný bývalým wimbledonským šampionem Patem Cashem, je velkým stoperem schopným velkého tenisu na největších pódiích.

Keys, Stephens a Vandeweghe dosáhly grandslamového semifinále, vše v Melbourne.

Ale to je Keys, konečně bez bolesti as jistotou obnovenou, kdo může nosit nejlepší naděje amerických žen.

V poslední době jsem byl opravdu dobrý v tom, že nepředbíhám, půjdu zápas od zápasu, takže se na to budu soustředit, řekla.

Cítím se opravdu dobře a hraji dobrý tenis, ale kromě toho si čas na kurtu opravdu užívám, takže doufám, že všechno zvládnu. '

badmintonové techniky pro čtyřhru

(Reporting by Simon Cambers in London; Edit by Frank Pingue)

Populární Problémy

Jak na Flintknap. Pazourkový knapper je jedinec, který tvaruje kámen procesem klepání nebo úderu jiným předmětem (redukce litiky). Lidská rasa byla až do objevení tavení běžnou dovedností a spoléhala na tuto techniku ​​...

Naštěstí se nikdy nedostanete do situace, kdy se budete muset bránit ozbrojenému útočníkovi. Svět může být bohužel tak trochu nepředvídatelný. Mějte na paměti, že je vždy lepší běžet, pokud se můžete dostat pryč. Pokud nemůžete ...

Blokování volejbalu je jednou z nejméně vyučovaných, ale přesto nejdůležitějších dovedností. Je to první obranná linie proti útokům soupeřova týmu a vytváří méně prostoru pro krytí zadní obrany. Dodržováním několika kroků můžete ...

Dominanci Rafaela Nadala na Roland Garros podtrhuje ohromující prize money, kterou na turnaji vyhrál. Není překvapením, že Španěl má na hřišti claycourt Major nejvíce zápasových výher, finále a titulů ze všech hráčů.

Novak Djokovič naznačil, že by mohl vynechat US Open a místo toho pokračovat v sezóně na evropské antuce. Novak Djokovič má pocit, že extrémní omezení navrhovaná pro USO nedovolí hráčům řádně trénovat.

Bývalý grandslamový šampión ve čtyřhře Bob Hewitt se dívá před soudní řízení na High Gauteng High Court v Johannesburgu 10. února 2015.