Jak docílit toho, aby kalhoty na jógu vypadaly módně

Jógové kalhoty se mohou zdát ležérní, ale jejich elegantní silueta a jednoduchý vzhled se vejde do mnoha outfitů. Přitahování pozornosti nahoru vám umožní vytvořit elegantní, mírně formální oblečení. Pro příležitostnější, ale módní nošení bude stačit téměř jakékoli pohodlné a kvalitní oblečení.

Rick and Morty sezóna 4 epizoda 2 online zdarma

Část 1 ze 2: Výběr kalhot na jógu

 1. Obrázek s názvem Make Yoga Pants Look Módní Krok 1

  1 Rozhodněte se pro styl. Nechte se tímto rozhodnutím řídit svými osobními preferencemi. Kalhoty s jednoduchým sklopným pasem a nohami, které obepnou váš kotník, se vejdou do mnoha stylů a zůstanou v pozadí, zatímco ostatní části oblečení upoutají pozornost. Pokud jste si jisti, že můžete dosáhnout dobrého vzhledu i přes kontrolu, zvažte rozšířené dna nebo vzorovaný pas.
  • Vyhněte se kalhotám na jógu, které nesahají po kotníky. Ty patří do tělocvičny nebo se schovávají pod boty pod kolena.


 2. Obrázek s názvem Make Yoga Pants Look Módní Krok 2

  2 Vyberte černou. Černé kalhoty na jógu se hodí přímo do mnoha módních outfitů. Možná budete moci vytáhnout neutrální, jednobarevný odstín, ale kalhoty by neměly být ústředním bodem.
 3. Obrázek s názvem Make Yoga Pants Look Módní Krok 3

  3 Najděte si dobře padnoucí pár. Pokud máte pochybnosti, přejděte k menšímu páru. Pytlovité jógové kalhoty bývají nelichotivé a malý pár se postupem času natáhne do pohodlné velikosti.
 4. Obrázek s názvem Make Yoga Pants Look Fashionable Step 4

  4 Ujistěte se, že jsou kalhoty neprůhledné. Dosáhnout elegantního outfitu je těžké, pokud se lidé mohou dívat skrz vaše kalhoty. Skloňte se a dřepněte si vedle zrcadla, abyste vyzkoušeli, jak je látka čistá. Pokud se po natažení stanou průhlednými, hledejte jiný pár.
 5. Obrázek s názvem Zajistěte, aby kalhoty na jógu vypadaly módně Krok 5

  5 Zkontrolujte linie spodního prádla. Podívejte se do zrcadla na záda a ujistěte se, že obrys spodního prádla je relativně těžké si všimnout. Chcete -li získat tvarovější vzhled, noste tenké spodní prádlo nebo bezešvé tanga - nebo jděte na komando, pokud se cítíte odvážně. reklama

Část 2 ze 2: Dokončení outfitu

 1. Obrázek s názvem Make Yoga Pants Look Módní Krok 6

  1 Příslušenství. Příslušenství může být poslední fází oblékání, ale naplánujte si ho od začátku. Kontrast mezi ležérními kalhotami na jógu a efektními doplňky může vytvořit fantastický outfit. Upoutejte pozornost jedním nebo více z těchto nápadů:
  • Jasný šátek
  • Šperky: buď odvážné a barevné s jednoduchým topem, nebo jednoduché a jemné s krajkovým topem
  • Odvážný make -up, v rozumných mezích
 2. Obrázek s názvem Make Yoga Pants Look Módní Krok 7

  2 Noste roztomilé zakrytí. Na jednoduché košili nebo halence na knoflíky není nic špatného, ​​pokud se nebijí s kalhotami na jógu. Jelikož jógové kalhoty mohou vypadat minimalisticky, postavte je do kontrastu s něčím více texturovaným nebo splývavým. Vyzkoušejte například trapézový top, košili s dlouhými rameny, nabíraný top, rukávy Dolman nebo výstřih do kapuce.
 3. Obrázek s názvem Make Yoga Pants Look Fashionable Step 8

  3 Teplé, ale módní šaty. V chladném počasí dodá kvalitní svetr příjemný kontrast vaší elegantní siluetě nohou. Vodopádové vesty jsou obzvláště univerzální a pohodlné.
 4. Obrázek s názvem Make Yoga Pants Look Fashionable Step 9

  4 Dokončete obutím. Noste boty pro elegantní vzhled nebo pěkný pár atletických bot, pokud se chystáte na ležérní šik. Pokud hledáte formálnější vzhled, spárujte své jógové kalhoty s pěkným baletem nebo podpatkem.
  • Pokud jsou jógové kalhoty rozšířené, zvažte jednoduchou obuv, abyste udrželi pozornost od kalhot a na formálnější části vašeho oblečení.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Můžete nosit jógové kalhoty v kanceláři? Lauren Schugar
  Profesionální stylistka Lauren Schugar je profesionální módní a šatní stylistka. V módním průmyslu pracuje 20 let a v současné době se specializuje na výrobu šatních skříní pro tisk a natáčení videa. Lauren Schugar Profesionální stylista Expertní odpověď V závislosti na tom, co děláte pro práci, jógové kalhoty mohou, ale nemusí být přijatelné. Pokud jsou, držel bych se pouze černé a spároval bych je s baletem, sandálem, ležérním tenisem nebo nějakým druhem podpatku.
 • Otázka Mohu sladit své jógové kalhoty s puntíkovanou košilí bez rukávů? Salon B. Ano. Lehké a svěží oblečení doplňuje kalhoty na jógu, které obvykle padnou. Jelikož jsou kalhoty na jógu „sportovní“, vyhněte se nošení příliš efektního oblečení.
 • Otázka Mohou dámy nosit kalhoty na jógu bez spodního prádla? Mravenec Michael Samozřejmě pokud se s tím cítí dobře. Někteří lidé dávají přednost nošení kalhot tímto způsobem.
 • Otázka Můžete někoho požádat, aby viděl jeho pas? Je to neobvyklý požadavek a rozdíl je v tom, jak o něj požádáte. Ptejte se pěkně a vysvětlete, že byste to rádi viděli, protože hledáte pár pohodlných a módních kalhot na jógu a myslíte si, že by se ty jejich mohly hodit k účtu. Pravděpodobně jim to bude lichotit, pokud k tomu budete takto přistupovat.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Pokud máte rádi ležérní sportovní vzhled, oblékněte si tílko nebo mikinu. Ostatně k tomu byly kalhoty na jógu určeny.

reklama

Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat živý přenos Moicano vs Korean Zombie a všechny zápasy UFC Greenville 2019 online.

Jak uspořádat zimní večeři. Zima je skvělý čas na pořádání večírku přátel a rodiny: chladné počasí přiměje každého, aby se shromáždil v teplém domě nebo bytě, a lidé obvykle rádi jedí těžké, bohaté, ...

Jak vyrobit korzet. Korzety se často nosily na konci 16. století, ale nyní je lze nosit jako spodní prádlo, jako halloweenský kostým nebo jako zábavný doplněk k outfitu. Výroba korzetu může být časově náročný a obtížný podnik, ale ...

Shaquille O'Neal je předmětem 'Shaq Life', nové série dokumentů, která má premiéru ve čtvrtek. Zde je návod, jak streamovat nové epizody online bez kabelu.

Jak polohovat dítě ke spánku. Možná jste slyšeli frázi 'Zpět je nejlepší', pokud jde o to, jak byste měli umístit své dítě do postýlky. Důvodem je silná korelace mezi umístěním dítěte na záda a ...

Dokáže Wawrinka přemoci mladého Řeka? Nebo zvítězí Tsitsipas nad Švýcary na Roland Garros, aby pokračoval ve své vysněné sezóně na antuce? .