Jak docílit toho, aby kalhoty na jógu vypadaly módně

Jógové kalhoty se mohou zdát ležérní, ale jejich elegantní silueta a jednoduchý vzhled se vejde do mnoha outfitů. Přitahování pozornosti nahoru vám umožní vytvořit elegantní, mírně formální oblečení. Pro příležitostnější, ale módní nošení bude stačit téměř jakékoli pohodlné a kvalitní oblečení.sledujte opuštění Neverland zdarma online

Část 1 ze 2: Výběr kalhot na jógu

 1. 1 Rozhodněte se pro styl. Nechte se tímto rozhodnutím řídit svými osobními preferencemi. Kalhoty s jednoduchým sklopným pasem a nohami, které obepnou váš kotník, se vejdou do mnoha stylů a zůstanou v pozadí, zatímco ostatní části oblečení upoutají pozornost. Pokud jste si jisti, že můžete dosáhnout dobrého vzhledu i přes kontrolu, zvažte rozšířené dna nebo vzorovaný pas.
  • Vyhněte se kalhotám na jógu, které nesahají po kotníky. Ty patří do tělocvičny nebo se schovávají pod boty pod kolena.
 2. 2 Vyberte černou. Černé kalhoty na jógu se hodí přímo do mnoha módních outfitů. Možná budete moci vytáhnout neutrální, jednobarevný odstín, ale kalhoty by neměly být ústředním bodem.
 3. 3 Najděte si dobře padnoucí pár. Pokud máte pochybnosti, přejděte k menšímu páru. Pytlovité jógové kalhoty bývají nelichotivé a malý pár se postupem času natáhne do pohodlné velikosti.
 4. 4 Ujistěte se, že jsou kalhoty neprůhledné. Dosáhnout elegantního outfitu je těžké, pokud se lidé mohou dívat skrz vaše kalhoty. Skloňte se a dřepněte si vedle zrcadla, abyste vyzkoušeli, jak je látka čistá. Pokud se po natažení stanou průhlednými, hledejte jiný pár.
 5. 5 Zkontrolujte linie spodního prádla. Podívejte se do zrcadla na záda a ujistěte se, že obrys spodního prádla je relativně těžké si všimnout. Chcete -li získat tvarovější vzhled, noste tenké spodní prádlo nebo bezešvé tanga - nebo jděte na komando, pokud se cítíte odvážně. reklama

Část 2 ze 2: Dokončení outfitu

 1. 1 Příslušenství. Příslušenství může být poslední fází oblékání, ale naplánujte si ho od začátku. Kontrast mezi ležérními kalhotami na jógu a efektními doplňky může vytvořit fantastický outfit. Upoutejte pozornost jedním nebo více z těchto nápadů:
  • Jasný šátek
  • Šperky: buď odvážné a barevné s jednoduchým topem, nebo jednoduché a jemné s krajkovým topem
  • Odvážný make -up, v rozumných mezích
 2. 2 Noste roztomilé zakrytí. Na jednoduché košili nebo halence na knoflíky není nic špatného, ​​pokud se nebijí s kalhotami na jógu. Jelikož jógové kalhoty mohou vypadat minimalisticky, postavte je do kontrastu s něčím více texturovaným nebo splývavým. Vyzkoušejte například trapézový top, košili s dlouhými rameny, nabíraný top, rukávy Dolman nebo výstřih do kapuce.
 3. 3 Teplé, ale módní šaty. V chladném počasí dodá kvalitní svetr příjemný kontrast vaší elegantní siluetě nohou. Vodopádové vesty jsou obzvláště univerzální a pohodlné.
 4. 4 Dokončete obutím. Noste boty pro elegantní vzhled nebo pěkný pár atletických bot, pokud se chystáte na ležérní šik. Pokud hledáte formálnější vzhled, spárujte své jógové kalhoty s pěkným baletem nebo podpatkem.
  • Pokud jsou jógové kalhoty rozšířené, zvažte jednoduchou obuv, abyste udrželi pozornost od kalhot a na formálnější části vašeho oblečení.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Můžete nosit jógové kalhoty v kanceláři?Lauren Schugar
  Profesionální stylistka Lauren Schugar je profesionální módní a šatní stylistka. V módním průmyslu pracuje 20 let a v současné době se specializuje na výrobu šatních skříní pro tisk a natáčení videa.Lauren SchugarProfesionální stylista Expertní odpověď V závislosti na tom, co děláte pro práci, jógové kalhoty mohou, ale nemusí být přijatelné. Pokud jsou, držel bych se pouze černé a spároval bych je s baletem, sandálem, ležérním tenisem nebo nějakým druhem podpatku.
 • Otázka Mohu sladit své jógové kalhoty s puntíkovanou košilí bez rukávů? Salon B. Ano. Lehké a svěží oblečení doplňuje kalhoty na jógu, které obvykle padnou. Jelikož jsou kalhoty na jógu „sportovní“, vyhněte se nošení příliš efektního oblečení.
 • Otázka Mohou dámy nosit kalhoty na jógu bez spodního prádla? Mravenec Michael Samozřejmě pokud se s tím cítí dobře. Někteří lidé dávají přednost nošení kalhot tímto způsobem.
 • Otázka Můžete někoho požádat, aby viděl jeho pas? Je to neobvyklý požadavek a rozdíl je v tom, jak o něj požádáte. Ptejte se pěkně a vysvětlete, že byste to rádi viděli, protože hledáte pár pohodlných a módních kalhot na jógu a myslíte si, že by se ty jejich mohly hodit k účtu. Pravděpodobně jim to bude lichotit, pokud k tomu budete takto přistupovat.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Pokud máte rádi ležérní sportovní vzhled, oblékněte si tílko nebo mikinu. Ostatně k tomu byly kalhoty na jógu určeny.

reklama

Populární Problémy

Jak cvičit, jak zhubnout na břiše? Shodit váhu kolem středu je možné, i když nemůžete cílit na jednu oblast. Když hubnete, ztrácíte ho z celého těla, nejen z břicha. Https://www.prevention.com/fitness/best-wor ...

Rumunský kapitán Fed Cupu Ilie Nastase se omluvil za své kontroverzní poznámky týkající se těhotenství Sereny Williamsové.

Severní Dakota a Severní Dakota se setkají v sobotu v rané rivalitě. Zde je návod, jak sledovat hru online.Jak nosit potítko. Potítka absorbují pot, což vám pomůže zůstat v pohodě a suchu při cvičení. Nejběžnějším druhem jsou potítka na zápěstí a potítka na hlavu. Potítka na zápěstí mohou zabránit nehodám způsobeným hladkými rukama a hlavou ...