Přímý přenos Rockets vs Grizzlies: Jak se dívat online bez kabelu

Štědrý den Jamese Harden DraftKings

Getty James Harden z Houstonských raketMemphis Grizzlies vstupuje v úterý do zápasu s Houston Rockets v překvapivé sérii pěti vítězných zápasů, ale bude muset zpomalit dynamické bodovací duo James Harden a Russell Westbrook, pokud to chtějí udržet.Hra začíná ve 20 hodin. ET a bude vysílán na NBA TV (na národní úrovni), AT&T SportsNet Southwest (lokálně na trhu Rockets) a Fox Sports Southeast (lokálně na trhu Grizzlies). Pokud nemáte kabel, můžete hru sledovat živě na počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick, Xbox One, PS4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Všechny trhy: FuboTV

Poznámka: Fox Sports Southeast a AT&T SportsNet Southwest nejsou zahrnuty, ale hra bude také v televizi NBA na trzích Grizzlies a Rockets

Stáhněte si filmy disney plus na notebook

NBA TV je jedním z Více než 95 kanálů zahrnutých v hlavním balíčku FuboTV , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat živý přenos Rockets vs Grizzlies na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo další podporované zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.Všechny trhy: Sling TV

Poznámka: Fox Sports Southeast a AT&T SportsNet Southwest nejsou zahrnuty, ale hra bude také v televizi NBA na trzích Grizzlies a Rocketskolik vydělávají tenisté

NBA TV je součástí balíčku Sling Orange + Sports Extra nebo Sling Blue + Sports Extra. Oba balíčky kanálů stojí první měsíc 25 USD (poté 35 USD za měsíc), což z něj činí Sling nejlevnější streamovací službu s NBA TV, pokud plánujete dlouhodobé udržení:

Získejte Sling TV

Nebo jako součást speciální nabídky, kterou Sling aktuálně nabízí, získáte zdarma Amazon Fire TV Stick, pokud předplatíte dva měsíce:

Balíček Sling TV + Fire Stick

jak zabránit vrzání tenisek

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledovat Rockets vs Grizzlies naživo na svém počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete získat 50 hodin cloudového úložiště DVR za dalších 5 $ měsíčně.

Grizzlies Markets: Hulu s živou televizí

Poznámka: NBA TV a AT&T SportsNet Southwest nejsou součástí Hulu, takže je to jen možnost pro ty na trzích Grizzlies

Fox Sports Southeast (místní) je součástí 60 a více živých televizních kanálů, které jsou součástí Hulu s živou televizí , který je také dodáván s obrovskou streamovací televizí a filmovou knihovnou Hulu na vyžádání:

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s Live TV, můžete sledovat živý přenos Rockets vs Grizzlies na vašem počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.


Rockets vs Grizzlies Preview

Memphis Grizzlies spoléhají na své mládí a vyplácí se. Nováčci Ja Morant a Jaren Jackson Jr. vedli během aktuální série šesti her pro Griz.

jakou tenisovou raketu si mám koupit

Upřímně, [pokračujeme] v soustředění se na nás, řekl novinářům trenér Grizzlies Taylor Jenkins. Očividně představí své jedinečné výzvy. Harden, nejlepší střelec ligy, se na něj evidentně bude hodně soustředit. Ale pro nás je to o tom jít ven a pokračovat v hybnosti toho, na čem jsme pracovali.

Defenzivně možná používáme různá schémata, ale všechny věci, na kterých jsme pracovali, v to prostě věříme. A ofenzivně pokračujte ve hře ve velkém tempu, řekl Jenkins a ukázal na vítězství v neděli večer 122: 102 nad Golden State Warriors, když Grizzlies měli více než 30 bodů za rychlé brejky.

Můžeme to dostat? Nezískáme to každou noc, ale snažíte se z toho udělat prioritu a nadále sbírat co nejvíce asistencí. Dělá to, co děláme, na vysoké úrovni proti opravdu dobrému týmu a vidí, jakou energii a šťávu máme, řekl Jenkins.

Mezitím se rakety ustálily, protože vypadaly, že zůstanou konkurenceschopné v závodě Západní konference. Tým vstoupil v úterý na čtyři místa na Západě, ale jsou jen půl hry zpět od druhého.

Problematickým problémem raket je zdraví střediska Clint Capela, který zmeškal čas se zraněním paty. Zatímco byl venku, středisko druhého ročníku Isaiah Hartenstein tuto prázdnotu obdivuhodně zaplnilo.

Ví, jak hrát, a má energii, řekl o Hartensteinovi trenér Rockets Mike D’Antoni. Opravdu může dostat Jamese (Harden) na svobodu tím, že dostane energetický pick-and-rolls brzy na půl soudu a James půjde po soudu. Je mnoho věcí, které Isaiah (dělá), které je těžké naučit, těžko trénovat - prostě to dělá. Ví, jak to udělat.

Hartenstein považuje Russella Westbrooka za někoho, kdo mu pomohl zůstat na správné cestě, když hltá větší pracovní zátěž.

Hodně se mnou mluví, zvlášť po každé hře, řekl Hartenstein. Sejde dolů a promluví se mnou. Stejně jako po posledním zápase mi právě řekl, že chce, abych byl - pokaždé na podlaze chce, abych byl nejtěžším pracovníkem venku. Beru to velmi osobně. A teď pokaždé, když tam vyjdu, snažím se být nejtěžším dělníkem.

Houston je pro tuto hru oblíbený v pěti bodech.

nejlepší místa pro nákup tenisek

Populární Problémy

Marquette a UCLA se v pátek setkají v zajímavém nekonferenčním zápase. Zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos hry online.

Boris Becker na 80. narozeniny australské legendy přivítal Roda Lavera jako „pravděpodobně KOZU našeho sportu“.

Jak zůstat zaneprázdněn během důchodu. Udělali jste to nejtěžší: celý život jste vstávali z postele a chodili do práce, starali se o rodinu a šetřili si na pěkný dlouhý důchod. Ale co přesně děláte, abyste vyplnili všechny své ...

„Mr Inbetween“ je zpět pro 2. sezónu. Zde je kompletní přehled toho, jak sledovat nové epizody online bez kabelu.

Kronika vítězů zlatých medailí mužů a žen ve dvouhře na olympijských hrách.

Zde je návod, jak sledovat online přenos hry St. Louis BattleHawks vs Dallas Renegades XFL online, pokud nemáte kabel.