Klíče na vrcholu Suarez Navarro na cestě do semifinále US Open

Ořezané MadisonKey

Madison Keys na US Open

Madison Keys bude bojovat o druhé po sobě jdoucí semifinále US Open poté, co za Carlu Suarez Navarro ve dvou setech.

tipy na kyvadlovou dopravu

Keys se loni probojovala až do finále, než ji zastavila americká kolegyně Sloane Stephensová ve Flushing Meadows.

Keysová-nejvyšší počet semen zbývajících v New Yorku na 14-ale dostane další příležitost ve finále po jejím středečním vítězství 6: 4 6: 3 nad Suarezem Navarrem.

Keys, který je také semifinalistou Australian a French Open, bude o místo v rozhodování čelit japonské senzaci Naomi Osaka.

Suarez Navarro si užila skvělý běh v New Yorku, kde zařadila šestou nasazenou Caroline Garcii a ukončila bezchybný rekord Marie Sharapové pod světly ve Velkém jablku, 30. semeno se však Keysům nemohlo rovnat.

Byl to rutinní vstup do zápasu před relativně utlumeným davem, který stále zaplnil stadion před čtvrtfinále mužů mezi Novakem Djokovičem a Johnem Millmanem.

Přestávky byly v první sadě prémiové, oba hráči drželi podání, dokud Suarez Navarro v rozhodujícím okamžiku v 10. hře nepraskl.

pravidla bezohledné rakety

Keys měla šanci uzavřít set na raketě Suarez Navarro za stavu 5: 4 a zatímco jí to bylo poprvé zamítnuto, nepromarnila svou druhou příležitost.

Druhý set měl podobný vzorec, Keys si připisoval jediný zlom v šesté hře a nikdy se ho nevzdala na cestě do finálové čtyřky.

STATISTICKÉ ROZDĚLENÍ
Klíče [14] bt Suarez Navarro [30] 6-4 6-3

VÍTĚZI/NEVYVOLANÉ CHYBY
Klíče - 22/32
Suarez Navarro - 10/18

ACES/DVOJNÁSOBKY
Klíče - 6/3
Suarez Navarro - 1/0

ZLOMENÉ BODY VYHRÁLY
Klíče - 2/6
Suarez Navarro - 0/2

PRVNÍ PROCENTO SLUŽBY
Klíče - 64
Suarez Navarro - 47

jak sledovat hru kovbojů

PERCENTA BODŮ VYHRAJE NA PRVNÍ/DRUHÉ SLUŽBĚ
Klíče - 80/40
Suarez Navarro - 74/52

CELKEM BODŮ
Klíče - 67
Suarez Navarro - 60

Populární Problémy

Jak zastavit krvácení krtka. Krvácející krtek se obvykle nemusí bát. Stejně jako každá jiná kůže na vašem těle, krtek krvácí, pokud ho poškrábete (např. Břitvou). V těchto případech můžete zastavit krvácení ...

Tento tutoriál vám ukáže, jak kreslit vysoké podpatky, tenisky, sandály a pánské boty. Pojďme začít! Nakreslete zakřivenou čáru a přímku jako vodítko pro tvar vysokých podpatků.

Zde je návod, jak sledovat South Carolina vs Clemson online bez kabelu

Zde je návod, jak sledovat přímý přenos semifinále Barcelona vs Liverpool Ligy mistrů online v USA.

Pokud máte rádi kempování, trekking nebo horolezectví, je pravděpodobné, že váš spacák bude hodně využíván. Časem se váš spacák může zašpinit a začít zapáchat. Pravidelné čištění spacáku zajistí, že zůstane bez choroboplodných zárodků a udrží vás ...

Japonský inženýr naprogramoval raketu, která při švihu dokáže chrčet jako Sharapova, Nadal, Serena Williams a Novak Djokovic.