6 nejlepších úderů mužského tenisuTenis je z mého pohledu tak nádherný sport. Je autentický, krásný a vytvořený. Mnoho lidí ocenilo tenisový sport technikou a přesností. Z nich několik stojí vysoko. Tito lidé stojí vysoko, protože mají nejlepší arzenál střel.

sledujte hru na rozloučenou madea online zdarma

Pojďme se tedy podívat na šest nejlepších úderů tenisu v moderní době.

6. Bekhend Davida Nalbandiana - Vím, že většina z vás bude argumentovat tímto výběrem. Ale to je pravda! Ano, lidé jako Roger Federer, Marat Safin a Novak Djokovic mohou mít skvělé bekhendy, ale z mého pohledu se nesrovnávají s těmi vysokými Argentinci. Nalbandian ve skutečnosti vlastní rekord nejrychlejšího bekhendu, jaký kdy byl zaznamenán (110 mph).

Dokonce i Federer a Nadal otevřeně obdivovali Nalbandianův bekhend. Nadal kdysi vyjádřil, že se velmi obává smrtící mrtvice Nalbandiana. Jeho bekhend je hedvábně hladký a bez chyb. Je škoda, že Nalbandian nezískal další trofeje.

Níže uvedené video bylo pořízeno v roce 2004 na mistrovské akci, kde Nalbandian skáče a dává oboustranný bekhend proti Roddickovi. I protivník tleská lidem!5. Voleje Stefana Edberga - Bylo těžké si vybrat. Musel jsem si vybrat mezi Edbergem a Rafterem a rád bych si vybral jednoho z nich. Ačkoli Rafter mohl být tím nejpřirozeněji talentovaným hráčem S&V, jaký kdy žil, Edberg je pro mě spíše technický.

Edberg je tím, čím je výjimečnější, je fakt, že neměl skvělé podání, aby mohl jít se svými hedvábnými salvami. Měl jen slušnou službu, přesto zvládl S&V.

Viděl jsem mnoho videí o géniovi a nikdy nezáleželo na tom, zda vyhraje nebo prohraje. Bylo to, jako bych sledoval poezii v pohybu. Jeho milosti se nikdo nemůže rovnat.

film hrdé rodiny zdarma online

Následující video je z finále Australian Open 1993 mezi Edbergem a Courierem. Stačí se podívat na salvu, která hraje na 0,14 sekundy. NIKDO a myslím, že nikdo nemůže umístit míč tak, než Edberg!4. Servis Pete Samprase - No, tenhle byl tak nějak očividný, že? Někteří lidé mohou navrhovat Andy Roddick nebo Ivo Karlovic, ale podání není vždy o rychlosti.

Andy Roddick drží rekord v nejrychlejším podání a můj bože, je skvělý v tom, co dělá! Jakmile si ale lidé na jeho rychlost zvyknou (jako to udělali Roger Federer a Rafa Nadal), bude snazší ho vyzvednout.

Sampras je naopak smrtící kombinací rychlosti, rotace, přesnosti a pohybu. Jeho první podání je velmi těžké vybrat, protože nikdy nevíte, s čím půjde.

Následující video vám vysvětlí, jak hýbat tělem při podávání! Chcete být tenistou? Dívej se a uč se!3. Návrat Andre Agassiho: Málo hráčů se specializuje na oblast vracení podání. Mnoho lidí považuje Agassiho návrat za službu za účinnější než jeho samotné podání. To mu umožnilo získat mnoho bodů zlomu a nakonec vyhrát hry.

Jeho návrat do služby je bezvadný hlavně proto, že je neustále agresivní. Nikdy v životě jsem ho neviděl, že by si přál návrat, a to ukazuje brilantní koordinaci ruka-oko, kterou má.2. Forhend Rafaela Nadala - Můj oblíbený snímek v tomto seznamu. Nadal je bestie a všichni to víme. Dokáže dosáhnout na míče, které nikdo neumí, a tak zuřivě je trefovat forhendem. Je silný a to pomáhá jeho forhendu.

Odpovědi na Federerovy řezy a bekhendy nedostalo mnoho lidí, ale Nadalův forhend to udělal tak neúprosně.

Nyní také obdivuji forhend Juana Martina Del Potra, ale ten je těžký, zatímco Nadalův forhend je docela těžký. Těžší forhend znamená, že váš soupeř má menší šance na jeho vrácení.

Rafael Nadal bude díky této střele vždy na vrcholu tenisového světa.

ortéza tenisový loket

Následující video je kompilací nejlepších forhendů Nadala.1. Roger Federer: Zajímá vás, kde je výstřel? Zúžit obrovskou zbrojnici Rogera Federera je docela těžké.

Má skvělé podání, divoký jednoruční bekhend, nejlepší plátek na světě, smrtící forhend a úder století! Jak to odtamtud můžete zúžit?

Níže jsou uvedeny některé z jeho největších záběrů.Sledujte také toto 10 nejlepších snímků Federera

Vím, že jsem pro-Federer, i když jsem neutrální, je to těžká otázka. Takže se chystám ukončit tento příspěvek poznámkou Roger Federer, Období.

Populární Problémy

No. 1 Iowa se v pátek večer utká s Minnesotou v zápase 15 nejlepších zápasů. Pokud nemáte síť Big Ten Network, můžete zápas sledovat online naživo.

Karen Khachanov věří, že Rafael Nadal skončí s více Slamy než Roger Federer a Novak Djokovic. Rafael Nadal a Roger Federer mají nyní shodně po 20 Slamů, zatímco Novak Djokovic má 17 majorů.

V pondělí došlo na německém tenisovém mistrovství k nespokojenosti, protože Benoit Paire a Cristian Garin byli poraženi.

Zjistěte, jak dnes večer streamovat třetí demokratickou debatu bez kabelu.

Výběr snowboardu je dnes skličující. Různé tvary, typy desek, profily, váhové třídy a modely zaplňují zdi i těch nejmenších sněhových obchodů a nakupování online může být nemožné, pokud nevíte, kdo jste ...

Jak vyrobit salát z mořských řas. Mnoho lidí váhá vyzkoušet mořské řasy, ale ve skutečnosti je to vynikající jídlo. Mořské řasy mají nízký obsah tuku a kalorií a jsou vynikajícím zdrojem minerálů, včetně vápníku a železa. Https://www.bbcgoodfood.com/howt ...