Kia je po mém boku od mých 17 let: Rafael Nadal o prodloužení partnerství s automobilovým obrem

Rafael Nadal v KIA Stinger v roce 2017

Rafael Nadal v KIA Stinger v roce 2017

Rafael Nadal oznámil prodloužení svého partnerství s korejským automobilovým gigantem Kia Motors na dalších pět let, do roku 2025.

Toto oznámení prošlo živou relací na španělské facebookové stránce, která obsahovala interaktivní relaci tenisu a fanouškovské otázky a odpovědi. Spolu s povídáním o různých aspektech souvisejících s jeho tenisem Španěl také prozradil, jak velký vliv mělo toto konkrétní obchodní partnerství na jeho kariéru.

KIA hrála na mé cestě velkou roli: Rafael Nadal

Kia COO Damien Meredith a ředitel turnaje Australian Open Craig Tiley v roce 2016

Kia COO Damien Meredith a ředitel turnaje Australian Open Craig Tiley v roce 2016

Rafael Nadal to oznámil v úvodní fázi zasedání, které se konalo v Akademii Rafa Nadala. Mluvil také s některými úředníky odpovědnými za dlouhodobé partnerství mezi ním a Kiou.

'Kia je po mém boku od mých 17 let,' řekl Španěl. 'Hrálo to velkou roli v mé cestě profesionálního tenisty i člověka.'

Kia podepsala Rafaela Nadala v roce 2004, když mu bylo pouhých 17, poté, co ho viděl prosadit se na turnajích juniorské úrovně. Nová partnerská dohoda, která má trvat do roku 2025, je pro Španělska obzvláště jedinečná a speciální, protože představuje 20leté spojení s korejskou společností.

'Jsem nadšený, že vidím, co dalších pět let přinese na hřiště i mimo něj,' řekl 34letý muž.

Prezident a generální ředitel Kia Motors Ho Sung Song měl pro Rafaela Nadala slova velké chvály, když popsal schopnost Španělska inspirovat své okolí.

'Naše 16leté partnerství s Rafou inspirovalo miliony lidí k hraní tenisu,' řekl prezident automobilové společnosti. 'Takže v době, kdy nejvíce potřebuje své fanoušky, jsme je chtěli dát do centra jeho tréninku a podpořit jeho úspěšný návrat do soutěže.'
'Jsme nadšení z prodloužení našeho partnerství o dalších pět let a těšíme se na vzájemnou inspiraci k neustálému postupu vpřed,' uzavřel Hu Sung Song.
Prohlédněte si tento příspěvek na Instagramu

Děkuji @kiamotorsworldwide a všem mým fanouškům, kteří byli se mnou na mé stránce FaceBook. Bavilo mě dělat cvičení, o které jste mě požádali, a opravdu jste mi pomohli se připravit ještě připravenější. Nebylo to jednoduché! #GetRafaMoving

Příspěvek sdílený uživatelem Rafael Nadal (@rafaelnadal) 24. července 2020 v 7:46 PDT

Rafael Nadal chybí na kurtu od únorového triumfálního běhu v Acapulcu. Nezúčastnil se žádných exhibičních akcí, které byly oblíbenou alternativou tenistů k tréninku zápasů.

Ale Nadal byl ve své akademii viděn cvičit na antuce, což prohlubovalo pochybnosti o jeho přítomnosti ve Flushing Meadows, aby letos obhájil svou korunu na US Open.

'Fanoušci jsou už několik měsíců bez tenisu, zvláště moji, protože kromě mých tréninkových rutin v akademii Rafa Nadala jsem nebyl aktivní, takže jsem si opravdu užil pořádání speciální akce pro ně,' řekl svět č. 2.

Populární Problémy

Jaime Munguia a Takeshi Inoue bojují o lehký pás střední váhy WBO. Zde je návod, jak sledovat boj online zdarma.

Medveděv letos potřetí porazil domácího favorita a získal titul ATP.

Drtí je důležitou součástí každého tréninku na budování svalů a drtí na kole je jedním z nejnáročnějších typů. Přestože vypadají jednoduše, drtí na kole procvičují vaše spodní, střední a horní břišní svaly, zatímco posilují vaše čtyřkolky a ...

Není překvapením, že tento seznam dělá i Rafael Nadal. Ale kde se řadí?

Ve čtvrtek večer má premiéru nová série s hlavní postavou Poppy Montgomeryové „Reef Break“. Zde je návod, jak sledovat show online, pokud nemáte kabel.

Jak rozepnout nerv v lokti. Přiskřípnuté nervy, i když jsou běžné, jsou bolest! Sevřený nebo uvězněný nerv v lokti nebo „syndrom kubitálního tunelu“ může být nepříjemný a způsobit necitlivost a brnění v ruce. Je to proto, že vaše ...