Přímý přenos Lakers vs Nets: Jak se dívat online bez kabeluGetty

tenisový míček na tyči

Brooklyn Nets (18-24) bude ve čtvrtek hostit Los Angeles Lakers (35-9) v Barclays Center.

Začátek hry je naplánován na 20:00. ET a budou vysílány na TNT. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ze hry na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

TNT je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat živý přenos Lakers vs Nets na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo další podporované zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů a všechny obsahují TNT. Balíčky Plus a Max jsou dodávány se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

AT&T TV nyní zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete sledovat živý přenos Lakers vs Nets na vašem počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na zvolený balíček kanálů - přichází s cloudovým DVR.

Sling TV

Oba balíčky Sling TV Sling Orange (32 kanálů) a Sling Blue (47 kanálů) jsou dodávány s TNT. Oba stojí první měsíc 20 $ (poté 30 $ za měsíc), což z něj činí Sling zdaleka nejlevnější streamovací službu s TNT, pokud plánujete dlouhodobé udržení:

Získejte Sling TV

Nebo jako součást speciální nabídky, kterou Sling aktuálně nabízí, můžete získat zdarma Amazon Fire TV Stick, pokud předplatíte dva měsíce:

Balíček Sling TV + Fire Stick

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledovat Lakers vs Nets živě na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete získat 50 hodin cloudového úložiště DVR za dalších 5 $ měsíčně.

Hulu s živou televizí

TNT je součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu:

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s Live TV, můžete sledovat živý přenos Lakers vs Nets na vašem počítači prostřednictvím webové stránky Hulu nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

dno tenisek

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.


Náhled Lakers vs Sítě

Ve středu se Lakers odrazili od své nejhorší porážky v sezóně a získali nejlepší New York Knicks 100-92 na silnici. O dva dny dříve Boston Celtics ovládl Los Angeles 139-107 v Massachusetts.

Knicks si v první půli udrželi vedení pozdě, než strany vstoupily do přestávky v polovině remízou na 48.

Jen jsme jim nebyli dostatečně nepříjemní a dostatečně jsme jim vzali boj, řekl hlavní trenér Lakers Frank Vogel. Los Angeles Times . Bylo to těsné skóre a my jsme prostě věděli, že máme další vybavení, abychom toto vítězství zajistili.

Přičtěte našim chlapcům, nemyslete si, že ve druhé polovině vystřelili nad 34% nebo něco podobného.

kresby tenisek

Ve svém druhém zápase zpět z pohmožděné kostrče získal velký muž Lakers Anthony Davis svých 28 bodů a získal 5 doskoků, 5 asistencí, krádež a pár bloků. Střelil 7 z 14 z pole a 13 z 13 z čáry volného hodu.

Stále se snaží dostat můj vítr zpět, řekl Davis, podle Los Angeles Times. Snažím se znovu najít rytmus v rámci týmu. Nesnažím se jít ven a lovit výstřely nebo něco vynucovat.

Dnes v noci se cítil dobře. Mohl jsem se dostat na čáru volného hodu a vidět míč procházet okrajem, což mi dodalo mnohem větší jistotu.

LeBron James přidal 21 bodů, 6 desek, 5 desetníků a 5 zisků za Los Angeles. Do poločasu vstřelil 19 gólů.

Ve druhé polovině jsem byl spíše moderátorem, řekl James, pro Los Angeles Times. Pokusil se rozjet AD. V první půli vypadal trochu mimo rytmus. Bylo pro mě důležitým bodem, abych přišel do třetí a čtvrté čtvrtiny, abych ho rozjel.

Sítě jsou ve volném pádu - prohrály čtyři rovně a 11 z posledních 13.

V pondělí vedli Philadelphii 76ers o 10 pozdě ve třetím čtvrtletí, ale doma padli 117-111. Brooklyn v posledním období spáchal 10 obratů.

Ke konci jsme nedokázali držet míč, řekl centr Nets Jarrett Allen Associated Press . Nebyl to nikdo konkrétní, doslova to všichni obraceli.

Spencer Dinwiddie zaznamenal 22 bodů a zaznamenal 7 asistencí, aby vedl Nets, zatímco kolega strážce Kyrie Irving seděl s těsným ochromením.

Myslím, že nakonec měli o 13 střel více než my, řekl trenér Nets Kenny Atkinson za AP, což proti opravdu dobrému týmu nepůjde.


Populární Problémy

Jak nosit šortku. Skort je kříženec mezi sukní a šortkami. V posledních letech tento všestranný kousek zaznamenal návrat k popularitě. Šortky mohou mít klopu z látky, díky níž přední část vypadá jako sukně, zatímco zadní ...

„World of Dance“ se vrací v sezóně 4 v úterý večer. Pokud nemáte kabel, podívejte se, jak sledovat show naživo online.

Jak zapnout titulky na YouTube. Tento wikiHow vás naučí, jak zapnout titulky u videa na YouTube pomocí počítače, telefonu nebo tabletu. Některá videa na YouTube obsahují oficiální titulky přidané komunitou nebo automaticky přeložené titulky nebo ...

Nové boty, zejména ty s plastovou nebo koženou podrážkou, mohou mít frustrující kluzkou podrážku, stejně jako starší boty, které se nosí hladce po letech opotřebení. Jakkoli to může znít, mít kluzké boty není jen ...

Jak hrát paddleball. Paddleball je zábavná halová pádlová hra, která je podobná raketbalu. Cílem hry je trefit míč pádlem, aby se odrazilo od zdi a vrátilo se na hřiště. Jakmile se naučíte pravidla a získáte ...