Novak Djokovič nevěří v posvátnost vědy, říká Mary Carillo

Novák Djokovic

Novák Djokovic

Bývalá tenistka a současná moderátorka NBC Sports Mary Carillo silně kritizovala Novák Djokovic za nedodržování bezpečnostních protokolů na jeho nešťastné Adria Tour a za znevažování vědy jako celku.

Novak Djokovic má rok 18: 0 poté, co vyhrál všech šest svých dvouhrových zápasů se Srbskem na zahajovacím poháru ATP a navázal na tituly na Australian Open a Dubaji. Mary Carillo zatleskala Srbovi za jeho neporažený začátek roku, ale také mu vytkla, že organizoval Adria Tour uprostřed pandemie COVID-19 bez příslušných omezení.

„Novak Djokovič má 18: 0. V Austrálii získal první grandslamový titul. Byl hráčem desetiletí. Chlapík, který hraje a bije všechny velikány Rogera Federera a Rafaela Nadala. Hostoval tuto věc. V Srbsku to začalo před dvěma týdny. Poté odjeli do Chorvatska. Vůbec nebyly dodržovány žádné globální pandemické protokoly, “řekl Carillo.

Carillo zabil Novaka Djokoviče a organizátory Adria Tour za to, že nevěnují pozornost globální situaci COVID-19 a věří, že to nejhorší z pandemie je v Srbsku za námi. Jak se ukázalo, čtyři hráči Adria Tour - Grigor Dimitrov, Borna Coric a Viktor Troicki, spolu se samotným Djokovicem - měli pozitivní test, což mělo za následek zrušení exhibičního turnaje.

Bývalý tenista vyjádřil zděšení na zaplněných tribunách během Adria Tour, kde nic nenasvědčovalo tomu, že svět byl uprostřed pandemie. Čároví hráči, ballkids, potřesení rukou, selfie a dokonce i party hráčů bez trička podle Carilla vytvářejí „děsivý“ pohled.

tenisová raketa na prodej
„Stojany byly narvané. Byli tam čároví lidé, byly tam ballkids, objímalo se. U sítě došlo k potřesení rukou. Byly pořízeny selfie. Poté se uskutečnil hráčský večírek, kde jste viděli Grigora Dimitrova z Bulharska, který jako první zaznamenal virus ... Tančili bez triček. Bylo to děsivé sledovat. Je to po celém internetu, pokud to opravdu chcete vidět, ale nechcete to vidět. '

Novak Djokovic dělá nevynucené chyby od svého neporaženého začátku roku: Mary Carillo

Novak Djokovic vyhrál svůj druhý titul v sezóně 2020 v Dubaji, kde pro tento rok vyhrál 18: 0.

Novak Djokovic vyhrál svůj druhý titul v sezóně 2020 v Dubaji, kde pro tento rok vyhrál 18: 0.

Mary Carillo řekla, že Novak Djokovic je silně smýšlející člověk, ale ve své víře je velmi přísný - což ho vedlo k organizaci Adria Tour bez omezení navzdory zdravému rozumu, který naznačuje něco jiného.

Carillo řekl, že od neporaženého začátku sezony Novak Djokovič dělá „nevynucené chyby“. V narážce na Srbovy bizarní názory na očkování a vědu, které vyšly najevo během uzavírky, která vyvrcholila katastrofou Adria Tour.

'Tady je chlap, Novak Djokovic, který byl prvních pár měsíců roku neporažený.' A od té doby nedělal nic jiného než dělal nevynucené chyby. Je to bystrý chlap, ale má své vlastní přesvědčení a je v nich pevný. Nevěří v posvátnost vědy. '
'Je jedním z tolika lidí v tomto světě, a zvláště v naší zemi se zdá, že si jen myslí, že věda je jen jiný názor.' A to mě sakra děsí. Protože teď přivedete sportovní týmy. Kdo ví, jak dobře dodržují protokoly, “uzavřel Carillo.

Populární Problémy

Jak otevřít láhev bez otvíráku na lahve. Pokud se někdy ocitnete bez otvíráku na lahve, existuje mnoho alternativních způsobů, jak sundat uzávěr lahve. Pokud jste kolem domu, můžete k vypáčení čepice použít různé nástroje a náčiní ...

Jak prát gymnastické boty. Zbavit tělocvičnu obuvi špíny a zápachu je stejně snadné jako vhazovat boty do pračky. Pečlivě připravte boty na praní, vložte je do pračky se správným nastavením a ...

Novak Djokovic chce, aby se daviscupové zápasy odehrály na šesti místech, nikoli jen na jednom. Djokovič také chválil organizátory Poháru ATP za to, jak soutěž naplánovali.

Jak přestat stříhat (pro dívky). Pokud jste se řezali, musíte vyhledat pomoc. Řezání je vážným problémem duševního zdraví a může být způsobeno problémy, jako je úzkost a deprese. Je dobře, že chceš přestat stříhat, ale ...

Jak šněrovat boty. Možná vás naučili, jak si zavázat tkaničky, ale opravdu vám někdo ukázal, jak je šněrovat? Je to skvělý způsob, jak si boty přizpůsobit, zvláště pokud si koupíte tkaničky v různých barvách a vzorech. ...

Nebraska a Colorado obnovují soupeření v sobotu v Boulderu. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.