Lewis Hamilton se domnívá, že reakce, kterou Naomi Osaka obdržela, byla „směšná“, říká, že Roland Garros „není cool“ dát jí pokutu

Naomi Osaka na French Open 2021Sedminásobný mistr světa formule 1 Lewis Hamilton vyjádřil svou podporu Naomi Osaka na základě rozsáhlé kritiky, kterou obdržela za své rozhodnutí bojkotovat tiskové konference na Roland Garros.

Rozhodnutí Naomi Ósakové srazila část fanoušků a vytáhla také hněv čtyř Grand Slamů, kteří ji varovali před budoucími důsledky, pokud bude i nadále přeskakovat své mediální povinnosti.Osaka zareagovala stažením z Majorcolu a prozradila, že trpí depresemi od roku 2018. Grand Slamy a tenisová komunita následně zmírnily svůj postoj ke světové č. 2, ale škoda už byla do té doby napáchána.

Lewis Hamilton zdůraznil, že Naomi Osaka si nezaslouží žádnou z kritiky, která na ni byla vznesena, a že jí měla být nabídnuta podpora.

'Kvůli vlastnímu zdraví se necítila dobře, když něco dělá, a reakce je směšná,' řekl Hamilton. Lidé neberou v úvahu, že je lidská bytost, a ona říká: „Nejsem dost dobrá na to, abych to právě teď udělala“. Myslím, že je třeba se opravdu zamyslet nad tím, jak na to lidé reagovali, a měli by ji podporovat a povznášet.

Naomi Osaka dostala pokutu 15 000 $ za to, že se po vítězství v prvním kole nad Patricií Marií Tigovou nezúčastnila její tiskové konference. Lewis Hamilton řekl, že pokuta nebyla vzhledem k povaze problémů v Ósace odvolána.

Nyní to nutí ty, kdo jsou u moci, přemýšlet o tom, jak reagují, protože si myslím, že způsob, jakým reagovali na pokutu, nebyl dobrý, řekl Hamilton. Někdo mluví o svém osobním duševním zdraví a poté za to dostane pokutu, to není skvělé. '
Určitě to mohli zvládnout lépe, “pokračoval Brit. „Doufám, že se do toho hlouběji ponoří a najdou lepší způsob navigace do budoucnosti. Jako sportovci se tlačíme na hranici svých možností, jsme na hraně a jsme jen lidské bytosti.

Většina mladých sportovců není připravena na pozornost: Lewis Hamilton vrhá váhu na Naomi Osaka

Lewis Hamilton na Velké ceně Ázerbájdžánu F1Lewis Hamilton poukázal na to, že mladí sportovci jako Naomi Osakaová, které je 23 let, často nevědí, jak se vypořádat s rozšířenou veřejnou pozorností a zářením pozornosti médií.

'Když jsi mladý a jsi vržen do záře reflektorů, hodně to tíží a většina z nás není připravená,' řekl Hamilton.

Populární Problémy

Zde je návod, jak streamovat „Chrisley ví nejlépe“ online bez kabelu. Sezóna 8 se vrací ve čtvrtek 9. července ve 21 hodin. ET/PT v USA.

Rychlé kousnutí do spodního rtu někoho může udělat z líčení ještě napínavější, než už bylo, ale musíte si dávat pozor, jak tuto techniku ​​používáte. Pokud to použijete špatně, můžete skončit tím, že svému líbajícímu se partnerovi ublížíte ...

UFC 250 s titulky Nunes vs Spencer se koná v sobotu večer. Zde je návod, jak koupit PPV a sledovat všechny boje na ESPN Plus.

Poté, co Roger Federer nechal šanci vyhrát další slam, vzal matný pohled na otázku, kolik dalších příležitostí dostane.

Penn State a Wisconsin se setkají v sobotu na velkém fotbalovém zápase 1. týdne. Zde je návod, jak můžete zdarma sledovat živý přenos ze hry online.