Jak se dívat na film „v životní velikosti 2“ online bez kabelu

Sledujte Life Size 2 online

Getty

Tyra Banks zopakovala svou roli panenky, která ožila V životní velikosti 2 , pokračování klasiky Disney z roku 2000.

V životní velikosti 2 premiéra neděle 2. prosince ve 21 hodin ET/20:00 CT na Freeform. Pokud nemáte kabel nebo se nemůžete dostat k televizi, můžete sledovat živý přenos filmu (nebo jej DVR) na počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení tak, že se zaregistrujete k jednomu z následujících bezplatných služby streamování živého televizního vysílání:

Hulu s živou televizí

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 50 živých televizních kanálů, včetně Freeform. Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos filmu na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má po vysílání k dispozici mnoho pořadů a filmů) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud) DVR, což vám dává 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

Sling TV

Freeform je součástí balíčku kanálu Sling Orange. Můžete se přihlásit k bezplatné 7denní zkušební verzi jednoho z nich , a film pak můžete sledovat živě na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete jako další doplněk získat 50 hodin cloudového úložiště DVR.

PlayStation Vue

PlayStation Vue nabízí čtyři různé balíčky kanálů, z nichž všechny obsahují Freeform. Můžeš přihlaste se k bezplatné 5denní zkušební verzi přímo zde (k registraci nemusíte mít PlayStation) a poté můžete sledovat živý přenos filmu na počítači prostřednictvím webové stránky PS Vue nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

Pokud se nemůžete dívat naživo, PlayStation Vue je dodáván s cloudovým DVR.


Náhled

Zatímco se Banks vrací, aby si zopakovala svoji roli Evy V životní velikosti 2 'Lindsay Lohan - která po boku hrála v originále - se nemohla vrátit na pokračování kvůli konfliktu v plánování s produkcí pro její nadcházející reality show MTV Plážový dům Lohan .

Přesto se Banks a Lohan nezobrazí na obrazovce společně v V životní velikosti 2 Banks prozradil, že Lohan se ve filmu nějakým způsobem objeví - i když není jasné, zda to znamená skutečné cameo nebo něco jiného.

tenisové bodování

V tomto filmu děláme s Lindsay něco krásného, ​​co promluví se skalními fanoušky, ona řekla . Nedokážu říct jak, ale něco uvidíte!

Ačkoli se Lohanova nepřítomnost určitě setká s určitým zklamáním fanoušků originálu, Banks je přesvědčen, že si pokračování pořád užijí.

Myslím, že je to normální, řekla. Je normální mít pohodlí, zvláště s tím, co víte, a neznámé je trochu strašné a děsivé. [Ale] až [fanoušci] uvidí tento film, bude to jako: „Páni, to je opravdu dobrý film!“

Převzít místo Lohana jako co-star Banks dospělý herečka Francia Raisa, která hraje Grace Manningovou, generální ředitelku Marathon Toys, hračkářské společnosti, kterou založila její matka a která je známá výrobou panenky Eve.Hrát si

V životní velikosti 2 | Tyra Banks se vrací jako Eva | Volná forma Life-Size 2 má premiéru v neděli 2. prosince během 25 dnů Vánoc Freeform. REGISTRACE: youtube.com/freeformnetwork?sub_confirmation=1 Spojte se s 25 dny Vánoc: Líbí se vám 25 dní Vánoc na FACEBOOKU: facebook.com/25DaysofChristmas/ Sledujte 25 dní Vánoc na TWITTERU: twitter.com/25Dny Sledujte 25 dní Vánoc na INSTAGRAM: instagram.com/25days/ Sledujte 25 dní Vánoc na TUMBLR: 25daysofchristmas.tumblr.com/ O Freeform: Část… 2018-11-07T18: 03: 57 000Z

K obsazení se připojí také Gavin Stenhouse ( Věrnost , 9-1-1 ), Shanica Knowles ( Mladí a neklidní ), Hank Chen ( Nový 30 ) a Alison Fernandez ( Bylo nebylo ).


Populární Problémy

Pokud se považujete za uměleckého a rádi byste vynikli, možná si říkáte, jak si nazouvat boty Converse. Naštěstí existuje mnoho způsobů, jak můžete využít své umělecké schopnosti, aby vaše boty byly skutečně jedinečné. Chcete -li přizpůsobit svůj ...

Pěší turistika je skvělý způsob, jak trávit čas venku a hodně cvičit. I když možná toužíte vyrazit do divočiny, čas věnovaný přípravě na výlet vám pomůže zůstat v bezpečí a pohodlí. I když právě vyrážíte na ...

Jak stylovat kalhoty Adidas. Kalhoty Adidas se mohou zdát, že jsou jen sportovním oblečením, ale ve skutečnosti existuje mnoho způsobů, jak s nimi vytvořit oblečení pro každou příležitost. Chcete-li mít sportovní vzhled, spárujte s přiléhavou mikinou nebo výkonným tričkem ...

Váš průvodce streamováním filmu „Můj oblíbený marťan“ online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a způsobu jejich přijetí.

Organizátoři IPTL se od roku 2016 potýkají s odporem kvůli své neochotě platit příspěvky produkční posádce.

Packers a Vikingové se setkají na pondělním nočním fotbalu. Zde je návod, jak sledovat živé přenosy hry online bez kabelu.