CMA Awards 2020 Přímý přenos: Jak sledovat online zdarma

ABC

ABC Hvězdami 54. výroční ceny CMA od ABC jsou Darius Rucker a Reba McEntire.

54. ročník udílení cen Country Music Association je vysílán živě ve středu 11. listopadu ve 20 hodin. ET/PT na ABC.

Pokud nemáte kabel, můžete bezplatně sledovat živý přenos cen CMA 2020 online zde:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos ABC (živě na vybraných trzích) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

dlouhý tenis krátký

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, ceny CMA 2020 můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich závěr, i když je nezaznamenáte.

lidé hrající badminton

Hulu s živou televizí

Můžete sledovat živý přenos ABC (živě na vybraných trzích) a více než 65 dalších televizních kanálů Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete CMA Awards 2020 sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která zahrnuje většinu pořadů po jejich odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, který poskytuje máte 200 hodin DVR prostoru a schopnost rychle se posouvat vpřed prostřednictvím reklam).

jak rychle ošetřit tenisový loket doma

Vidgo

Můžete sledovat živý přenos ABC (živě na vybraných trzích) a dalších 65 a více televizních kanálů na Vidgu , kterou můžete vyzkoušet s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Vidgo zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, ceny CMA 2020 můžete sledovat živě v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo .


Náhled cen CMA 2020Hrát si

CMA Awards 2020: Prohlédněte si 54. výroční ceny CMA na ABC THE LIST je denní televizní show, která se zabývá nejžhavějšími trendy a tématy v životních hackech, popkultuře, nabídkách a miniaplikacích, aby vám trochu usnadnila život. Nalaďte si pondělí až pátek a sledujte SEZNAM. Sledujte nás týdenní noci v televizi! thelisttv.com/watch And Online Anytime thelisttv.com/ Líbí se nám na Facebooku facebook.com/thelistshowtv Sledujte nás na Twitteru… 2020-11-10T19: 31: 30Z

Hostitelé Reba McEntire a Darius Rucker společně vystoupí na pódiu pro emocionální, průkopnický výkon pocty. Rucker také vystoupí na pódium s Lady A. Mezi další vystoupení patří Gabby Barrett s Charlie Puth, Eric Church, Luke Combs, Florida Georgia Line, Miranda Lambert, Ashley McBryde, Maren Morris, Rascal Flatts a Thomas Rhett s McEntire, Hillary Scott a Chris Tomlin. 54. ročník udílení cen CMA bude letos poprvé, kdy se největší jména country hudby setkají - bezpečně, v jedné místnosti -. Letošní přehlídka oslaví ty nejlepší v žánru a poskytne jedinečný večer plný zábavy a překvapení.

Jsme nadšeni, že se tato neuvěřitelná skupina umělců může letos zúčastnit předávání cen CMA! Je pro nás ctí přinášet tato živá vystoupení našim divákům s energií a vzrušením, kterým jsou ceny CMA známé, říká generální ředitelka CMA Sarah Trahern. A přestože se show letos bude cítit o něco intimnější, těšíme se na hostování našich nominovaných umělců a jejich hostů, protože oslavujeme to nejlepší z country hudby v plně bezpečném a fyzicky vzdáleném prostředí. Bude mi ctí letos poprvé spojit největší country hvězdy světa - v jedné místnosti -. Nechcete to nechat ujít!

Letošní umělci sahají od všech rekordmanů CMA Awards až po ty, kteří se těší z jejich vůbec první nominace. Dvojnásobného kandidáta na ceny CMA letos k Barrettovi doplní Puth, což bude jeho debut na CMA Awards, kde uvede Barrettův CMA singl roku, doufám. Dvojnásobný nominant letošního roku Thomas Rhett po boku McEntire, Scotta a Tomlina předvádí svou CMA Musical Event of the Year -nominated, Be A Light. McEntire se také připojí k Ruckerovi, aby zastavil spolupráci, zatímco Rucker požádá nominované Lady A, aby předvedli svůj nový singl Beers & Sunshine.

rovnátka předloktí při zánětu šlach


Hrát si

Vítězové odhaleni pro 2 2020 CMA Awards l GMA Před středečním večerním předáváním cen CMA Awards má „GMA“ exkluzivní vyhlášení vítězů hudební události roku a videoklipu roku. VÍCE INFORMACÍ: Ženy v country hudbě prosazují větší reprezentaci a rozmanitost v žánru: gma.abc/36sRPV8 Přihlaste se k odběru stránky YouTube GMA: bit.ly/2Zq0dU5 Navštivte domovskou stránku GMA: goodmorningamerica.com Sledujte… 2020-11-11T15: 33: 30Z

Při dvou nominacích letos Church vystoupí s Hell of a View, zatímco šestkrát nominovaní Combs s Cold As You. Nominees Florida Georgia Line vystoupí Long Live, zatímco Lambert, letošní nejlepší nominovaná se sedmi nominacemi, předvede Settling Down ze svého alba Wildcard nominovaného na CMA album roku. Úřadující CMA New Artist of the Year a trojnásobná nominace letos McBryde předvede One Night Standards z jejího alba Never Will nominovaného na CMA album roku. Morris, letos pětinásobná nominantka, přednese svůj CMA singl a píseň Bones nominovanou na píseň roku. A na pódium vystoupí nominovaní Rascal Flatts, aby předvedli Bless the Broken Road.

Jason Aldean, Jimmie Allen, Ingrid Andress, Dierks Bentley, Brothers Osborne, Dan + Shay s Justinem Bieberem, Jenee Fleenor, Little Big Town, Old Dominion, Jon Pardi, Carly Pearce a Lee Brice, Keith Urban a Morgan Wallen se chystají vzít hvězdně obsazené pódium na akci Biggest Night ™ od Country Music. Moderuje Reba McEntire a Darius Rucker. 11 (8: 00-11: 00 pm EST), na ABC.

Nemohli jsme být více nadšeni, že příští středu v noci uvedeme všechna tato neuvěřitelná představení v život a dáme našim umělcům šanci, aby se poprvé za několik měsíců setkali v televizi, říká Robert Deaton, výkonný ředitel CMA Awards. výrobce. Protože bezpečnost je naší nejvyšší prioritou, v posledních několika měsících jsme neúnavně pracovali na úplné transformaci Music City Center na úchvatné prostředí, které připomíná úplně první „CMA Awards Banquet & Show“ z roku 1967 a zajišťuje našim nominantům, účinkujícím a jejich hostům plně bezpečné a fyzicky vzdálené prostředí. Je nám ctí, že v této velmi náročné době můžeme pomoci zajistit útěk a poskytnout zážitek z přehlídky živých cen, jaký letos nikdo jiný nezažil.

Nominovaní letos, včetně bratří Osborne, úřadujícího hudebníka CMA Fleenora a CMA New Artist of the Year a dříve oznámeného umělce Ashley McBryde, se poprvé setkají s Aldeanem a Bentleym, aby předvedli epickou, mnohonásobnou úvodní poctu Charliemu Daniels.


Populární Problémy

Po několika bouřlivých týdnech - které zahrnovaly povinné izolační období, pozitivní testy na COVID, kontroverze na výstavách a přerušení zahřívacích akcí - je 2021 Australian Open fi

Jak provádět protahování hrudníku. Ať už jste hodně v posilovně nebo celý den sedíte shrbeni u stolu, bolest v hrudi může být bolestivá a dráždivá. Naštěstí existují způsoby, jak můžete zmírnit bolest a napětí tím, že uděláte pár ...

Toni hovořil o vztahu, který sdílí s Rafaelem Nadalem, a o tom, jak je mýtem, že ho donutil hrát levého. Toni také sdílel několik vtipných příhod z dětství Rafaela Nadala a řekl, že za své služby nikdy neúčtoval ani korunu.

Semifinále mužů je naplánováno na 12. den US Open 2015, ve kterém jsou favority Federer a Djokovič. Zde je náš náhled.

Značka Rogera Federera se podstatně rozmnožila po jeho návratu na vrchol mužského tenisu v roce 2017. Federer byl ve skutečnosti loni vyhlášen Forbesovým nejlépe placeným sportovcem na světě.