Přímý přenos LSU vs Mississippi State: Jak se dívat bez kabelu

Sázkové kurzy na univerzitní fotbal

Getty Rozehrávač LSU Joe Burrow.

V sobotu bude fotbalový tým Mississippi State Bulldogs hostit LSU Tigers ve hře SEC.

Začátek hry je naplánován na 15:30. ET a budou vysílány celonárodně na CBS. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos LSU vs Mississippi State na svém počítači, telefonu, Firestick, Roku, Apple TV, Xbox One, PS4, Smart TV nebo jiném zařízení prostřednictvím jedné z následujících streamovacích služeb:

vikingská sezóna 6 část 2 epizoda 1

Kanál CBS Amazonu Prime

Pokud chcete sledovat fotbalové hry CBS (školní fotbal i hry NFL na trhu) a nepotřebujete žádné další kanály, Kanál CBS Amazonu Prime je skvělá volba.

Pokud již máte Amazon Prime nebo chcete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , můžeš sledujte veškerý obsah CBS naživo a na vyžádání prostřednictvím Amazonského kanálu CBS All-Access , který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí.

Jakmile jsi zaregistrovali se pro kanál Amazon Prime i CBS , pak můžete na svém počítači sledovat živý přenos LSU vs Mississippi State přes web Amazon, nebo můžete sledovat na svém telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

FuboTV

Pokud chcete sledovat co nejvíce školního fotbalu nad rámec této hry, CBS, Fox (oba žijí na vybraných trzích), Fox Sports 1, Big Ten Network, Pac-12 Network a CBS Sports Network patří mezi Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos LSU vs Mississippi State na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenávejte to.

kolik vydělají profesionální tenisté

Hulu s živou televizí

Další možností sledování co největšího školního fotbalu je Hulu With Live TV s více než 60 živými televizními kanály, včetně CBS, Fox (oba žijí na vybraných trzích), Fox Sports 1, kanály ESPN, ACC Network, SEC Network a Velká síť deseti.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos LSU vs Mississippi State na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Přepínejte, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

CBS All-Access

Stejně jako kanál Amazon Prime CBS je to dobrá volba, pokud prostě chcete sledovat CBS. To je nakonec stejné jako s možností Amazonu, pouze místo toho budete sledovat digitální platformy CBS.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi CBS All-Access , a poté můžete sledovat živý přenos LSU vs Mississippi State na svém počítači prostřednictvím webových stránek CBS nebo na svém telefonu (kompatibilním se systémem Android a iPhone), tabletu, Apple TV, Roku, Amazon Fire TV, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace CBS.


LSU vs Mississippi State Preview

Tygři minulý týden porazili Floridu Gators 42: 28, ve druhém poločase se odtrhli po vstupu do přestávky s remízou 21. Zlepšili se na 6: 0 a 2: 0 ve hře SEC.

Rozehrávač pro postgraduální přenos Joe Burrow dokončil 21 z 24 přihrávek na 293 yardů a trojici přistání. Také spěchal na 43 yardů a míč nepřevrátil.

cox pay per view number

Mám kluky po celém hřišti, kteří k vám mohou dostat míč, a oni něco udělají, ať už hodím za čáru rvačky nebo 50 yardů po poli, může to být touchdown každé hry, řekl Burrow v pondělí, podle 247Sporty . Nyní, když naše O-řada přichází jako oni, stávají se jednou z nejlepších skupin v zemi. Nebe je tedy pro nás limitem.

Bulldogs prohráli dva v řadě-obě porážky přišly na silnici i v konferenčním hraní-klesly na 1-2 v SEC a 3-3 celkově.

V pondělí hlavní trenér státu Mississippi Joe Moorhead oznámil, že skutečný nováček Garrett Shrader nastoupí na pozici quarterbacka proti Tigers.

Shrader uskutečnil svůj první a jediný start při posledním vítězství týmu, 21. září proti Kentucky Wildcats. Postgraduální senior Tommy Stevens, který v této sezóně nastoupil do všech ostatních zápasů za Bulldogs, byl mimo hru kvůli zranění.

Stevens se vrátil do základní sestavy o týden později se ztrátou Auburn, ale byl nahrazen Shraderem po zranění kotníku. Moorhead znovu šel se Stevensem na ztrátu z minulého týdne s Tennessee Volunteers, částečně proto, že byl z těch dvou zdravější-Shrader se potýkal se zraněním nohy-ale v poločase nahradil pátého ročníku seniora Shraderem.

Na základě toho, co jsme viděli v posledních týdnech, kdy oba kluci řešili zranění a Garrett nás vedl k vítězství nad Kentucky a přišel ve hře Auburn a poskytl jiskru a udělal totéž v Tennessee a Tommy, kteří stále ještě nejsou úplně u konce některé jeho věci, prostě máme pocit, že Garrett hraje [dobře] a dává nám skvělou šanci, řekl Moorhead podle Clarion-Ledger .

Moorhead přijal Shradera, zatímco v letech 2016 až 2017 sloužil jako ofenzivní koordinátor a trenér quarterbacků Nittany Lions.

V posledních třech letech jsem tak nějak měl v hlavě, že to bude chlap, který bude schopen vést jakýkoli program, ke kterému jde, k velkým věcem, řekl Moorhead podle The Clarion-Ledger.


Populární Problémy

Sestava: (4) Alexander Zverev (GER) vs (1) Novak Djokovic (SER)

Pokud se chcete lépe spojit s ostatními a sdílet smysluplnější a skutečnější interakce, možná budete chtít zvýšit své sociální povědomí. Být sociálně uvědomělý znamená být si vědom toho, co ostatní cítí, prostřednictvím toho, čím jsou ...

Je vaším absolutním snem získat 12 úderů za sebou na Wii Sports Bowling? Může to znít obtížně, ale bylo to provedeno. Tento článek vám ukáže, jak snadno udeřit. Úder není zaručen, ale za pokus to stojí (všimněte si ...

Chcete sledovat ESPN Plus na svém telefonu? Zde je kompletní průvodce krok za krokem, jak sledovat na zařízení iOS nebo Android.

Jak hodnotit badminton. Pokud jste zmatení tím, jak dát badminton, nemusíte se bát! Nezapomeňte, že pokaždé, když vyhrajete rally, získáte bod a k vítězství potřebujete získat 21 bodů. Kromě toho vyměňte servisní kurty pokaždé ...

Každý chce být úspěšný a vydělávat peníze. Ale i když ještě nevyděláváte spoustu peněz, stále můžete hrát roli bohaté dívky. To, čím bohatí lidé vynikají, nejsou ve skutečnosti jejich peníze - je to jejich životní styl a ...