Madrid Masters Final: Novak Djokovic vs Andy Murray - Kde sledovat živé přenosy, náhledy, informace o živém přenosu

Novák Djokovic

Novak Djokovič vstoupí do finále jako favorit

Pokud kritici stále pochybovali o zlepšené formě Andyho Murraye na antuce, pak světová dvojka všechny tyto pochybnosti rozptýlila jeho porážkou 7: 5, 6: 4 s Rafaelem Nadalem ve formě v semifinále Madrid Masters na Sobota.

Obhájce titulu měl pokorně 54% první podání, ale přesto dokázal soutěž manévrovat proti Španělovi, který měl sérii 13 výher.

Světová jednotka číslo 5 dokázala proměnit pouze 2 ze 13 příležitostí, které dostal, ale to bylo spíše kvůli Murrayově tvrdohlavé odolnosti. Zachránil až osm brejkbolů a jen ve druhé sadě udeřil 6 es, aby zmařil naděje čtrnáctinásobného grandslamového šampiona ve dvou setech.

Čtěte také: Madrid Open: Simona Halepová získává titul ve dvouhře; Rohan Bopanna ve finále čtyřhry

Murrayovi se zjevně dařilo mnohem lépe, než kde byl během severoamerické hardcourtové houpačky v Indian Wells a Miami. Dva turnaje Masters na antukovém kurtu, které odehrál, přinesly působivé výsledky, které zahrnovaly semifinálové umístění v Monte Carlu a nyní alespoň finále v hlavním městě Španělska.

Přes všechnu jiskru, kterou osmadvacetiletý mladík prokázal, musí svoji úroveň pro světovou jedničku 1 Novak Djokovic nyní zvýšit mezi ním a třetím titulem v tomto městě.

Po šokující porážce druhého kola v rukou nižšího Jiřího Veselého je Srb hladový po odrazu a má velmi dobrou šanci přidat k titulu z roku 2011, který získal v Madridu.

Celý týden nevyhodil ani set a dokonce i v semifinále cval za snadným vítězstvím, když Kei Nishikori udělal poslední stisk a donutil ho tvrdě pracovat na vítězství 6-3, 7-6 (4).

Čtěte také: Madrid Open: Sania Mirza a Martina Hingis sestupují do finále

Djokovičovým největším přínosem je, jak se mu vždy daří zvyšovat úroveň, i když jsou žetony dole. Japonec dostal 5 šancí prolomit podání Djokoviče, z nichž mohl na konci hry proměnit jen jednu.

Novak byl schopen udržet 73% prvních podání v tom, že ho mnohokrát vysvobodil z problémů. A chytil neuvěřitelných 40% návratových bodů proti někomu tak rychlému a sportovnímu, jako byl Nishikori.

Možná to svědčí o jeho připravenosti na nadcházející trofejní bitvu s Murrayem. Návraty budou klíčem v tomto zápase, kde dva z nejlepších světových vracejících se hráčů zamykají rohy.

Naposledy, když se tito dva postavili proti sobě na červené hlíně, se ukázalo jako fascinující soutěž s výsledkem 6-3, 6-3, 5-7, 5-7, 6-1 ve prospěch Srbů v semifinále French Open 2015. V neděli očekávejte více takového pohlcujícího a kvalitního zápasu.

Madrid Masters Final: Novak Djokovic vs Andy Murray Podrobnosti o zápase

Datum zápasu: 8. května 2016, neděle

Čas zápasu: 22.00 IS

Místo zápasu: Kouzelná skříňka

Živý přenos: Sony Liv

Klíčové statistiky

  • V historii ATP se proti sobě postavili 31krát.
  • Djokovič z těchto zápasů vyhrál 22.
  • Murray vyhrál dalších devět.


Populární Problémy

Často se jim říká „plážové svaly“, protože v tílku nebo plavkách vypadají skvěle, jsou vaše paže nezbytnou součástí každého kulturistického režimu. Při budování paží existují tři hlavní svalové skupiny: bicepsy, ...

Sportovní agenti vedou vzrušující život plný cestování, večírků a akcí s vysokým výkonem a samozřejmě blízkého a osobního přístupu ke sportovcům a sportovním týmům. Mají hluboké znalosti o náboru a přípravě sportu a jsou ...

Vložky do bot se mohou časem zašpinit, zvláště pokud boty nosíte často. Můžete si všimnout, že vložky ve vašich botách mají nepříjemný zápach nebo skvrny a skvrny. Vložky můžete čistit teplou vodou, mýdlem nebo octem a ...

Jak přesně střílet v nohejbalu. Závidíte dívce nebo chlapci, kteří mohou vždy hrát GS (střelec na branku) nebo GA (brankový útok) a dát všechny své střely v nohejbalovém zápase? Jakmile porozumíte správné formě pro přesnou střelbu, můžete ...

Podívejte se na dnešní epizodu seriálu '90 Day Fiancé: Happily Ever After' online, bez kabelu. Epizoda 4 s názvem „Je to vlk“ se vysílá ve 20 hodin. ET.

Jak masírovat dolní část zad. Dolní část zad může být napjatá nebo bolestivá z mnoha různých důvodů. Mezi několik činností, které způsobují napjaté svaly dolní části zad, patří delší sezení u stolu, předklon nad umyvadlem, zvedání těžkých předmětů bez ...