Madrid Open 2021: Jennifer Brady vs Jelena Ostapenko náhled, souboj a předpověď

Jennifer Brady

Jennifer Brady

Podrobnosti zápasu

Svítidlo: (11) Jennifer Brady vs Jelena Ostapenko

Datum: 2. května 2021

Turnaj: Mutua Madrid Otevřeno 2021

tenisky s očky

Kolo: Druhé kolo (kolo 32)

Místo : Madrid, Španělsko

Kategorie: WTA 1000

Povrch: Jíl

Finanční odměna: 2 549 105 EUR

Načasování zápasu: Cca. 16.30 místního času, 20.00 IST

Živé televizní vysílání: USA - Tenisový kanál | Velká Británie - Amazon Prime Video

Jennifer Brady vs Jelena Ostapenko náhled

11. nasazená Jennifer Bradyová se v neděli utká s bývalou šampionkou French Open Jelenou Ostapenkovou ve druhém kole Madrid Open.

streamování po velké síti bez kabelu

Brady nedokázal nastartovat žádnou dynamiku, protože skončil jako runner-up na Australian Open. Američanka prohrála úvodní zápas na svých třech turnajích bezprostředně po Melbourne, než nakonec ukončila sérii proher v Madridu.

V pátek se v prvním kole ujal Venus Williamsové a Brady se šestkrát zlomil, aby utekl a vyhrál 6: 2, 6: 4. Světová č. 14 nyní doufá, že stejnou formu přinese i do svého dalšího zápasu, kde se utká s nebezpečnou Jelenou Ostapenkovou.

Jelena Ostapenko

Jelena Ostapenko

Od říjnového běhu do osmičky ve Štrasburku se Ostapenko na turné nedostala do dalšího čtvrtfinále. Spojit dohromady po sobě jdoucí výhry byla pro světovou jedničku 50 poslední dobou docela výzva.

To znamená, že Ostapenko nahlédla do svého talentu a bojovnosti, protože se turné přesunulo do hlíny. Třiadvacetiletá protahovala světovou jedničku Karolinu Plíškovou na tři sady v napínavém zápase druhého kola ve Stuttgartu minulý týden.

pvc dělo tenisového míčku

Tento výkon jí vrátil trochu ztracené důvěry, jak bylo patrné z její nelítostné výhry 6: 3, 6: 1 nad Polonou Hercogovou v prvním kole v Madridu.

Jennifer Brady vs Jelena Ostapenko proti sobě

Jennifer Brady a Jelena Ostapenko jsou zavřeny v poměru 1: 1. Ostapenko bojoval o vítězství 5: 7, 6: 1, 6: 3 při svém vůbec prvním setkání ve Stuttgartu v roce 2017. Brady však v Dubaji pár let otočil tabulky a porazil 6: 4, 6: 0 později.

Predikce Jennifer Brady vs. Jelena Ostapenko

Jennifer Brady

Jennifer Brady

To slibuje fascinující bitvu mezi dvěma nejagresivnějšími hittery na turné. Vzhledem k tomu, že míč letí kvůli vysoké nadmořské výšce v Madridu, očekává se, že shromáždění budou v neděli krátká.

Jennifer Brady byla během posledního roku konzistentnější než Jelena Ostapenko. Její smrtící kombinace podání a forhendu jí kromě letošního finále Australian Open vynesla také místo v semifinále US Open 2020.

90denní snoubenec: před 90denní sezónou 2, epizoda 9

To znamená, že Američanka byla v malém propadu, protože její Melbourne vykořisťuje. Dokonce i proti Venus Williamsové v otvíráku v Madridu nebyla Brady tak klinická, jak by doufala, a třikrát upustila. Není nutné říkat, že by potřebovala, aby její služba pracovala proti agresivnímu vrahovi jako Ostapenko.

To znamená, že lotyšský vysoce rizikový tenis má svá úskalí. Ostapenko má tendenci své údery přetlačovat, což má často za následek vyšší počet nevynucených chyb než vítězů.

Pokud to udělá i v neděli, může to pro Bradyho znamenat hladký průchod do osmifinále.

Předpověď: Jennifer Brady vyhrát ve dvou těsných setech.

Populární Problémy

Obhájkyně titulu Roland Garros Iga Swiatek připustila, že účast na tiskových konferencích po porážce nebyla „nejpříjemnější věcí“, ale trvala na tom, že plnění mediálních povinností je par

Chcete se dívat na pátou sérii epizod „online“? Zde je kompletní přehled toho, jak sledovat celou sérii, i když nemáte kabel.

Jak snížit riziko pádu cvičením. Nikdo nechce upadnout, ale jak stárneme, stává se to stále větším problémem. Studie ukázaly, že cvičení je jedním z nejúčinnějších způsobů prevence pádů. Cvičení pomáhá zlepšit vaše tělo ...

Žít 100 let je milník hodný velké oslavy! V závislosti na zdravotním stavu a osobnosti člověka může být oslava perfektním způsobem oslavy. Nebo něco nenápadnějšího, jako je virtuální párty nebo ...

Jak odeslat textovou zprávu a zahájit konverzaci. Odeslání textu je přístupný a neformální způsob, jak zahájit konverzaci se svou zamilovaností. Neustálé volání může způsobit, že budete vypadat příliš dychtivě, a když budete všude tlačeni, může ...