Velkolepá Osaka se hlásí k prvnímu titulu v Indian Wells

Osakacropped

Šampiónka Indian Wells Masters Naomi Osaka

Naomi Osakaová v neděli ulehčila k vítězství ve dvou setech nad Dariou Kasatkinou, aby získala svůj první titul na Indian Wells Masters.

Osaka zmlátila světovou jedničku Simonu Halepovou, aby s Kasatkinou zahájila nepravděpodobné střetnutí a nenasazená japonská senzace zakončila týden snů vítězstvím 6-3 6-2.

Kasatkina porazila lidi jako Caroline Wozniacki, Angelique Kerber a Venus Williams, aby dosáhla největšího finále své kariéry, ale v bitvě o 20 let nedosáhla.

Nenasazená Ósakaová prokázala zralost za svými roky a stala se nejmladší ženou, která získala titul od Ana Ivanovic před deseti lety.

Oba hráči vypadali nervózně na začátku největšího zápasu své kariéry, nedbalé chyby vedoucí k brejkům v prvních dvou zápasech.

Brzy vypadali sebevědoměji, ale 20. nasazená obdarovala Osaku příležitost podávat na úvodní set špatnou hrou na podání, kterou její soupeřka vyhrála s chraplavým bekhendovým vítězem.

Osaka uchopila svou příležitost, další silný bekhend utěsnil úvodní set za 39 minut za slunečného dne v Kalifornii.

Kasatkina zaplatila cenu za to, že byla na začátku druhého příliš váhavá, Osaka na misi, když se klinicky zlomila a držela vedení 2: 0.

Světová devatenáctka pumpovala pěst poté, co držela, aby snížila deficit na 2-1 esem, ale Osaka byla dvojitým rozchodem díky divokému forhendovému vítězi.

Osaka nedovolila Kasatkině vůni cesty zpět, ve druhém setu ztratila pouhé čtyři body na podání a bekhendovým volejem si nárokovala titul.

Populární Problémy

Podpora tisku, také nazývaná držení tisku, je variací režijního lisu a je skvělá pro zpestření dlouhodobé rutiny silového tréninku. Cvičení podpory obvykle provádějí pokročilí cvičenci síly, ale ...

Balet začal na královských dvorech na počátku 16. století a rané formy tohoto elegantního a sofistikovaného umění zahrnovaly dlouhé sukně a dřevěné dřeváky. Tančící balet je velmi populární po celém světě a studium baletu může pomoci rozvíjet ...

Zde je návod, jak sledovat The Bachelor season 24, epizoda 8 online bez kabelu, jak se Peter Weber a jeho mládenci vydávají na rande do rodného města.

Raketa Stefanose Tsitsipase se velkolepě rozpadla při jeho šokové ztrátě s Filipem Krajinovičem ve čtvrtečním čtvrtfinále Hamburg Open 2021 v pátek.

Ať už jsou vaše ramena napnutá a bolavá z dlouhých kancelářských dní, nebo si jen chcete zvýšit sílu ramen, existuje jógová pozice, která vám může pomoci! Začněte se základní Mountain Pose a posuňte se až ke složitějším ...