Velkolepá Osaka se hlásí k prvnímu titulu v Indian Wells

Šampiónka Indian Wells Masters Naomi Osaka

Naomi Osakaová v neděli ulehčila k vítězství ve dvou setech nad Dariou Kasatkinou, aby získala svůj první titul na Indian Wells Masters.

Osaka zmlátila světovou jedničku Simonu Halepovou, aby s Kasatkinou zahájila nepravděpodobné střetnutí a nenasazená japonská senzace zakončila týden snů vítězstvím 6-3 6-2.

Kasatkina porazila lidi jako Caroline Wozniacki, Angelique Kerber a Venus Williams, aby dosáhla největšího finále své kariéry, ale v bitvě o 20 let nedosáhla.

Nenasazená Ósakaová prokázala zralost za svými roky a stala se nejmladší ženou, která získala titul od Ana Ivanovic před deseti lety.

Oba hráči vypadali nervózně na začátku největšího zápasu své kariéry, nedbalé chyby vedoucí k brejkům v prvních dvou zápasech.

Brzy vypadali sebevědoměji, ale 20. nasazená obdarovala Osaku příležitost podávat na úvodní set špatnou hrou na podání, kterou její soupeřka vyhrála s chraplavým bekhendovým vítězem.

Osaka uchopila svou příležitost, další silný bekhend utěsnil úvodní set za 39 minut za slunečného dne v Kalifornii.

Kasatkina zaplatila cenu za to, že byla na začátku druhého příliš váhavá, Osaka na misi, když se klinicky zlomila a držela vedení 2: 0.

Světová devatenáctka pumpovala pěst poté, co držela, aby snížila deficit na 2-1 esem, ale Osaka byla dvojitým rozchodem díky divokému forhendovému vítězi.

Osaka nedovolila Kasatkině vůni cesty zpět, ve druhém setu ztratila pouhé čtyři body na podání a bekhendovým volejem si nárokovala titul.

Populární Problémy

V premiérovém zápase ACC/Big Ten Challenge bude nová Louisville č. 1 hostit č. 4 Michigan. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Jak provést Pick and Roll. Strategie pick and roll v basketbalu je jedním z nejjednodušších způsobů, jak dosáhnout rozložení. Pokud zde oba hráči dodrží metodu, je téměř nemožné bránit. Nechť velký muž stanoví výběr. Za výběr a ...

I když se tento proces může zdát složitý, ve skutečnosti je jednoduché šněrovat boty, pokud jdete pomalu a věnujete pozornost detailům. V závislosti na okolnostech můžete udělat buď rovnou krajkovou nebo oxfordskou krajku. S trochou času a trpělivosti ...

Po řadě výběrů je zde konečný seznam tenistek, které budou hrát v Riu 2016.