Přímý přenos Man City vs Man United: Jak se dívat online v USAGetty

Manchester City bude v sobotu hostit Manchester United v zápase Premier League na stadionu Etihad.

Ve Spojených státech bude Manchester derby (čas zahájení v 12:30 ET) vysílán na NBC Sports Network. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos zápasu na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

NBC Sports Network je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu.

Spusťte zkušební verzi FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat živý přenos City vs United na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporované zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat zápas na vyžádání do tří dnů od jeho ukončení, i když nezaznamenáš to.

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů a všechny zahrnují NBC Sports Network.

Spusťte svou AT&T TV nyní bezplatnou zkušební verzi

tenisové bodování

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete sledovat živý přenos City vs United na svém počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tablet Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký kanálový balíček si vyberete - je dodáván s cloudovým DVR.

Hulu s živou televizí

Součástí je NBC Sports Network Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu.

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu Díky živé televizi, můžete sledovat živý přenos City vs United na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu , Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.


Náhled Manchester City vs Manchester United

City, dvojnásobný obhájce titulu v Premier League, padl v této sezóně třikrát v 15 ligových zápasech. Sedí na třetím místě, 11 bodů za vedoucím Liverpoolem.

Manažer Pep Guardiola řekl, že ještě musí určit, proč je jeho strana tak daleko za Reds, kteří v posledních 54 soutěžích EPL prohráli jen jednou, což je série, která sahá až do sezóny 2017-18.

Chtěl bych zjistit důvod této velké mezery s Liverpoolem, řekl podle Opatrovník . Jedním z nich je bezpochyby kvalita soupeře. Opakuji, jedna prohraná hra téměř ze 60, ta čísla jsou neuvěřitelná.

Očekával jsem, že [výkonnostní úroveň City se sníží] na začátku sezóny, po titulech zády k sobě.

Guardiola uvedl zářijovou porážku svého týmu 3: 2 proti povýšenému klubu Norwich City.

Když prohlížím všechny hry, které jsme hráli, dokonce i Norwich, vytvořili jsme [kolem] 20 ran, řekl manažer Pep Guardiola, pro The Guardian. Znám statistiky, jsme zdaleka nejlepší tým ve vytváření šancí a zdaleka nejlepší tým v připouštění několika. Mnohem lepší než soupeři, ale jsme o 11 bodů pozadu.

Něco se tedy stalo. Zkusil jsem objevit. Někdy je to lidské; můžeme udělat lépe. Další hru se snažíme zlepšit. Například v posledním zápase [na Burnley] jsme dali neuvěřitelné čtyři góly. Někdy ale míjíme góly z jednoho metru a v posledním zápase jsme stříleli do rohu od Gabriela [Ježíše], dva po vyboxování od Riyada [Mahreze] a Rodriho, a tak je někdy obtížné najít vysvětlení. Ale to je pravda - jsme o 11 bodů pozadu. Něco jsme zmeškali a upřímně nevím.

United jsou ve svých posledních čtyřech ligových zápasech neporaženi. Ve středu doma porazili Tottenham 2: 1, zlepšili se na 5–6–4 a v tabulce poskočili z devátého na šesté místo.

Důvěra je ve fotbale zvláštní věc, řekl manažer Ole Gunnar Solskjaer Reuters . Můžete získat výkony a výsledky, jako je středa večer, a to to hodně zvyšuje a vím, že naši kluci to zvládnou.

Odcházíme proti pravděpodobně nejlepšímu týmu v Anglii. Bude to těžký zápas, ale potřebujeme důslednost. Dříve byli všichni zkáza a temnota, ale je to šance proměnit tuto pochybnost ve víru.

Pokud se nám podaří získat další výkon, sebevědomí, způsob, jakým jsme hráli proti Tottenhamu, pak z toho můžeme vyjít s výsledkem.

City v poslední době ovládlo United v ligové hře - Red Devils se prosadili pouze v jednom z posledních osmi zápasů EPL, přičemž padli šestkrát.


Populární Problémy

Tento wikiHow vás naučí, jak rozdělit pevný disk vašeho počítače na dvě odlišné části (nebo 'oddíly'). Rozdělení pevného disku na oddíly vám umožní zacházet s pevným diskem jako se dvěma samostatnými pevnými disky, což je užitečné při instalaci ...

Jak se dostat z headlocku. Headlock je velmi silné blokování podání. Když váš útočník nebo soupeř zahájí pokus, musíte vyvinout maximální úsilí k útěku. S několika klíčovými taktikami můžete téměř vždy vyvolat nějaký ...

Výroba samurajského brnění může vypadat zastrašující, ale s trochou kreativity to může být docela snadné. K výrobě hrudní desky potřebujete pouze kartonovou nebo řemeslnou pěnu, falešnou kůži, spoustu lepidla a barevné šňůry. Pokud máte dost ...

Alexandr Dolgopolov se stáhl z French Open, což znamená, že Simone Bolelli zaujímá své místo v losování proti Rafaelovi Nadalovi.

Rafael Nadal se kvalifikoval do finále ATP 16krát za sebou, ale turnaj nikdy nevyhrál. Pohled na to, proč Nadalovo čekání na svou první trofej ke konci roku bude pravděpodobně pokračovat i po roce 2020.