Seznamte se s elitní skupinou hráčů, kteří nikdy neprohráli s Rafaelem Nadalem

# 4 Chris Guccione (Austrálie)

Chris guccione

Chris guccione

Chris Guccione se setkal s Nadalem poprvé a jedinýkrát v úvodním kole v Sydney 2007. Australský levák zvítězil poté, co jeho kolega Southpaw odešel v prvním setu 5: 6.

# 5 Alex Corretja (Španělsko)

Alex Corretja

Alex Corretja

Alex Corretja, jeden z pouhých dvou hráčů, kteří hráli Nadala několikrát bez porážky, porazil svého mladšího krajana na antuce v úvodním kole v Barceloně 2003.

Corretjovo druhé setkání s Nadalem proběhlo v téže sezóně na tvrdých můstcích Madrid Masters, kde devatenáctinásobný grandslamový šampion sestoupil ve třech setech ke svému staršímu krajanovi.

#6 Dustin Brown (Německo)

Dustin Brown

Dustin Brown

Dustin Brown je jediným hráčem, kromě Alexe Corretji, který hrál Nadala několikrát a pokaždé zvítězil.

Německý tovaryš vyhrál obě svá setkání proti levorukému Španělovi na trávě. Během vítězství v úvodním kole v Halle v roce 2014 a ve druhém kole ve Wimbledonu 2015 shodil celkem jednu sadu.

Brown je jedním ze čtyř hráčů - Roger Federer, Gilles Muller a Novak Djokovic jako ostatní - kteří Nadala několikrát porazili na trávě.

Také by se vám mohlo líbit: 5 záznamů, které mohou vždy uniknout Rafaelovi Nadalovi

Populární Problémy

Psi si mohou zlomit kost v důsledku sražení autem, pádu nebo dokonce přišlápnutí. Můžete mít podezření, že váš pes má zlomenou kost, protože kulhal nebo vykazoval jiné známky bolesti. Pokud máte podezření ...

Pokud nemáte kabel, zde je několik různých způsobů, jak můžete v neděli sledovat přímý přenos preseasonové hry Panthers vs Colts.

Rafael Nadal a Roger Federer čekají v 5. den Australian Open náročné úkoly.

Zde je několik různých způsobů, jak můžete sledovat živý přenos sítě Big Ten online bez kabelu.

Při výcviku domácího mazlíčka je důležité používat správné zásoby. Před nákupem se zeptejte svého veterináře nebo jiných majitelů domácích zvířat, jaké položky používají a doporučují. Pak se na tyto položky podívejte sami v obchodě nebo ...

Jak vymačkat vejce, aniž byste ho rozbili. Je možné vymačkat vejce tak tvrdě, jak jen to jde, aniž byste ho rozbili? Odpověď je ano! Všichni jsme se naučili tvrdě (a nepořádně), že vejce mohou být křehká, ale navzdory jejich pověsti ...