Miami Open 2019, 16. kolo: Roger Federer vs Daniil Medvedev: Kde sledovat a živé přenosy podrobností

Miami Open 2019 - 8. den

Miami Open 2019 - 8. den

Roger Federer nastoupí v průběhu dne proti Daniilu Medveděvovi v zápase 16. kola Miami Open.

Federer a Medvedev se střetli už dvakrát, přičemž švýcarský maestro při obou příležitostech vystoupil na vrchol. Naposledy se tito dva střetli loni v Basileji.

Federer se ve svém prvním zápase proti Radu Albot potýkal s několika obtížemi, když byl odvezen do 3 setů, ale v dalším kole to měl proti Filipu Krajinovičovi mnohem snazší.

14 palcové tenisové sukně

Mezitím si Medveděv v předchozím kole vzal odstup proti velce sloužícímu Reillymu Opelkovi. Dříve vyslal Adriana Mannarina ve dvou setech v 64. kole.

Zde je vše, co potřebujete o zápase vědět:

Zápas: Roger Federer vs Daniil Medvedev, 16. kolo

Místo: Miami Gardens, Florida, Spojené státy americké

Čas: Zápas se odehraje přibližně v 06:00 IST nebo 20:30 v Miami.

Kde sledovat zápas v USA?

Tennis Channel ukáže zápas živě v USA.

Kde sledovat zápas ve Velké Británii a Evropě?

Amazon Prime Video bude zápas vysílat živě ve Velké Británii. Ve Francii a Rusku jej bude Eurosport vysílat v televizi, zatímco Sky jej ukáže v Německu. Telefónica (Movistar+) jej bude vysílat živě ve Španělsku a TV3 Sport jej ukáže v Dánsku.

V Belgii, Bulharsku, Finsku a Řecku to ukáží Voosport, Max Sport, MTV a Cosmote Sport.

Kde sledovat zápas v Indii?

Zápas bude vysílán živě na Sony ESPN v Indii.

espn tenisový streaming

Podrobnosti a informace o živém přenosu k zápasu

Přímý přenos ze zápasu je k dispozici na Tennis TV (služba vyžaduje předplatné). SonyLiv bude streamovat zápas zdarma pro uživatele v Indii.

Populární Problémy

Jak zmírnit napětí v ramenou. Když máte v rameni uzel, můžete mu dávat za vinu, že strávíte den shrbený nad počítačem v kanceláři. Ale stres z dokončení všech vašich faktur do termínu může být stejně ...

Trenér Sereny Williamsové Patrick Mouratoglou nedávno hovořil s Tennis Majors o předčasném odchodu Američana z wimbledonského mistrovství 2021.

Zde je návod, jak sledovat živý přenos Eddie Money Tribute Concert televize AXS TV, který se koná v neděli 22. března ve 21 hodin. ET/18:00 PT.

Kmene a poranění lýtka jsou běžné, zejména u sportovců. Http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2697334/ Jedním z nejvíce oslabujících a otravných sportovních úrazů je natržený lýtkový sval. Velkým problémem tohoto zranění je ...

Tim Tam je oblíbená čokoládová sušenka pocházející z Austrálie. Skládá se ze dvou oplatek sladových sušenek, které obloží krémovou čokoládovou náplní, přičemž to celé drží pohromadě tenkou vnější vrstvou čokolády. Okusováním ...

Jak se zbavit chyb Boxelder venku. Boxelder chyby, které jsou často přitahovány do boxelder a javorů, jsou známé pro shromažďování ve velkých skupinách. Naštěstí nepoškodí váš domov ani vaše rostliny, ale stále mohou být ...