Toronto 2021: Frances Tiafoe vs Yoshihito Nishioka náhled, head-to-head & prediction | Národní banka otevřena

Frances Tiafoe

Frances Tiafoe

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : Frances Tiafoe vs Yoshihito Nishioka

Datum: 10. srpna 2021

Turnaj : Otevřená národní banka 2021

Kolo : První kolo (kolo 64)

Místo : Aviva Center, Toronto, Ontario

Kategorie : ATP Masters 1000

Povrch : Venkovní tvrdé

Odměna : 2 850 975 $

Živé televizní vysílání : USA - Tenisový kanál | Velká Británie - Amazon Prime Video | Indie - Voot

Náhled Frances Tiafoe vs Yoshihito Nishioka

Americký zázrak Sebastian Korda měl původně v úterý nastoupit proti japonskému Yoshihito Nishioka v prvním kole národní banky 2021 Open. Jednadvacetiletý hráč se však z akce odstoupil a při losování ho nahradila šťastná poražená Frances Tiafoe.

Tiafoe bojoval se svou formou v roce 2021 a na hlavním okruhu nasbíral průměrný rekord 15: 15 vítězství. Ve druhé polovině sezóny o sobě Američan dobře podal zprávu.

Tiafoe získal svůj první letošní titul na akci Challenger v Nottinghamu. Na to navázal komplexním rozrušeným vítězstvím nad třetím nasazeným Stefanosem Tsitsipasem v prvním kole Wimbledonu.

Je třeba poznamenat, že třiadvacetiletý mladík tento týden také vstoupil na kvalifikační akci v Torontu, ale ve finálovém kole prohrál s talentovaným Emilem Ruusuvuorim.

Yoshihito Nishioka se mezitím příliš netěšil velkému úspěchu na hlavním turné. Rád ale hraje na hardcourt, což je povrch, na kterém získal šest ze svých 10 titulů Challenger.

Nishioka, která je v současné době na 56. místě na světě, nikdy neprošla prvním kolem Canada Masters.

Frances Tiafoe vs Yoshihito Nishioka hlava na hlavě

Frances Tiafoe vede Yoshihito Nishioka 1: 0 v jejich vzájemném souboji. Oba mladíci se utkali před dvěma lety na Estoril Open; ten den Američan zvítězil ve třech těžkých setech a lemoval tajbrejk konečné sady.

Frances Tiafoe vs Yoshihito Nishioka predikce

Ačkoli Frances Tiafoe má neobvyklé údery, vždy se snaží převzít ranou iniciativu v soutěžích se svým agresivním záměrem. Američan dokáže svým forhendem vytvořit neuvěřitelné úhly a nepředvádí ani chvilku váhání, aby spěchal po síti, když má šanci na krátký míč.

Tiafoe bude motivován k dobrému představení v Kanadě, kde pravděpodobně získá podporu nejen od svých místních fanoušků, ale také od amerického davu.

Yoshihito Nishioka

Yoshihito Nishioka

Nishioka z jeho strany supluje jeho nedostatek palebné síly s nejvyšší důsledností. Japonec trpělivě přesouvá své soupeře po kurtu a poté se vrhne, když spatří otvor.

Nishioka je také skvělým hráčem a vždy vrací další míč zpět do hry. Bude se snažit prodloužit rally proti Tiafoe a pokusí se donutit Američana k přehrání.

Ale pokud Tiafoe nemá volno, měl by být schopen vyhrát.

Předpověď : Frances Tiafoe vyhrát ve třech setech.

Populární Problémy

Jak glazovat šunku. Glazovaná šunka je působivým hlavním chodem pro každou slavnostní příležitost. Je snadné jej připravit a několik triků může zaručit vlhké, jemné maso a chutnou, lesknoucí se glazuru. Připravte si polevu, když je šunka v troubě, ...

Jak zvýšit dlouhý skok. Skok do dálky je klamně složitý sport. Existují desítky malých nuancí, které ovlivňují vzdálenost, které dosáhnete při každém skoku, a nic nepřekoná pocit dobře provedeného skoku, kde to všechno ...

Starosta uvedl, že městská rada Manacor je pro poctu Rafaela Nadala v podobě pomníku nebo nástěnné malby. Starosta dodal, že čekají jen na vhodný čas na vyhlášení, až zdravotní krize skončí.

Krystaly Swarovski vytvářejí ohromující šperky, ale udržovat je čisté může být někdy výzva. Krystaly Swarovski mají tenké ochranné zlaté nebo rhodiové pokovení, což omezuje metody čištění šperků, které lze bezpečně použít ....

Zde je pět nejzábavnějších napodobenin jednoho tenisty druhým.

Jak vystřelit lakrosovou kouli. Lacrosse vyžaduje, abyste k házení míče do branky použili hůl se sítí na konci. V tomto rychle se rozvíjejícím, vysoce fyzickém sportu je důležité zdokonalit základy střelby. Střelba vyžaduje řádné ...