Toronto 2021: Frances Tiafoe vs Yoshihito Nishioka náhled, head-to-head & prediction | Národní banka otevřena

Frances Tiafoe

Frances Tiafoe

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : Frances Tiafoe vs Yoshihito Nishioka

Datum: 10. srpna 2021

Turnaj : Otevřená národní banka 2021

Kolo : První kolo (kolo 64)

Místo : Aviva Center, Toronto, Ontario

Kategorie : ATP Masters 1000

Povrch : Venkovní tvrdé

Odměna : 2 850 975 $

Živé televizní vysílání : USA - Tenisový kanál | Velká Británie - Amazon Prime Video | Indie - Voot

Náhled Frances Tiafoe vs Yoshihito Nishioka

Americký zázrak Sebastian Korda měl původně v úterý nastoupit proti japonskému Yoshihito Nishioka v prvním kole národní banky 2021 Open. Jednadvacetiletý hráč se však z akce odstoupil a při losování ho nahradila šťastná poražená Frances Tiafoe.

Tiafoe bojoval se svou formou v roce 2021 a na hlavním okruhu nasbíral průměrný rekord 15: 15 vítězství. Ve druhé polovině sezóny o sobě Američan dobře podal zprávu.

Tiafoe získal svůj první letošní titul na akci Challenger v Nottinghamu. Na to navázal komplexním rozrušeným vítězstvím nad třetím nasazeným Stefanosem Tsitsipasem v prvním kole Wimbledonu.

Je třeba poznamenat, že třiadvacetiletý mladík tento týden také vstoupil na kvalifikační akci v Torontu, ale ve finálovém kole prohrál s talentovaným Emilem Ruusuvuorim.

Yoshihito Nishioka se mezitím příliš netěšil velkému úspěchu na hlavním turné. Rád ale hraje na hardcourt, což je povrch, na kterém získal šest ze svých 10 titulů Challenger.

Nishioka, která je v současné době na 56. místě na světě, nikdy neprošla prvním kolem Canada Masters.

Frances Tiafoe vs Yoshihito Nishioka hlava na hlavě

Frances Tiafoe vede Yoshihito Nishioka 1: 0 v jejich vzájemném souboji. Oba mladíci se utkali před dvěma lety na Estoril Open; ten den Američan zvítězil ve třech těžkých setech a lemoval tajbrejk konečné sady.

Frances Tiafoe vs Yoshihito Nishioka predikce

Ačkoli Frances Tiafoe má neobvyklé údery, vždy se snaží převzít ranou iniciativu v soutěžích se svým agresivním záměrem. Američan dokáže svým forhendem vytvořit neuvěřitelné úhly a nepředvádí ani chvilku váhání, aby spěchal po síti, když má šanci na krátký míč.

Tiafoe bude motivován k dobrému představení v Kanadě, kde pravděpodobně získá podporu nejen od svých místních fanoušků, ale také od amerického davu.

Yoshihito Nishioka

Yoshihito Nishioka

Nishioka z jeho strany supluje jeho nedostatek palebné síly s nejvyšší důsledností. Japonec trpělivě přesouvá své soupeře po kurtu a poté se vrhne, když spatří otvor.

Nishioka je také skvělým hráčem a vždy vrací další míč zpět do hry. Bude se snažit prodloužit rally proti Tiafoe a pokusí se donutit Američana k přehrání.

Ale pokud Tiafoe nemá volno, měl by být schopen vyhrát.

Předpověď : Frances Tiafoe vyhrát ve třech setech.

Populární Problémy

Jak získat Rock Smash v Pokémon Ruby. Rock Smash je tah HM pro všechny hry Pokémon. Rock Smash vám umožňuje lámat kameny, sbírat předměty, bojovat s Pokémony nebo se dostat do skrytých oblastí. Při použití v bitvě může Rock Smash snížit ...

Jeden z nejcennějších tenisových turnajů, který sdružuje nejlepší světové hráče mužského a ženského pohlaví, čelí vyhynutí.

Argentina se v pátek ve čtvrtfinále Copa America setká s Venezuelou. Zde je návod, jak sledovat zápas ve Spojených státech.

Zde je návod, jak sledovat dnešní basketbalové utkání Iowa vs Indiana online, pokud nemáte síť Big Ten Network.

Za posledních šest měsíců se Naomi Osaka etablovala jako hráčka, která může porazit na turné WTA.

Může být alarmující sledovat, jak váš pes klopýtá a potácí se, zvláště pokud má váš pes také závratě nebo zvracení. Kromě problémů s rovnováhou si můžete všimnout, že oči vašeho psa mají problémy se zaostřením nebo nakloněním hlavy na stranu ....