Miami Open 2021: Bianca Andreescu vs Amanda Anisimova náhled, head-to-head & prediction

Bianca Andreescu s titulem US Open 2019

Bianca Andreescu s titulem US Open 2019

Podrobnosti zápasu

Svítidlo: (8) Bianca Andreescu vs (28) Amanda Anisimova

Datum: 28. března 2021

technika podání tenisu

Turnaj: Miami Otevřeno 2021

Kolo: Třetí kolo (kolo 32)

Místo : Miami Florida

Kategorie: WTA 1000

Povrch: Venkovní hardcourt

Odměna: 3 260 190 $

Živé televizní vysílání: USA - Tenisový kanál | Velká Británie - Eurosport

Bianca Andreescu vs Amanda Anisimova náhled

Dvě nejjasnější mladé hvězdy ženského tenisu v neděli zamknou rohy, protože Bianca Andreescu se ve třetím kole 2021 Miami Open utká s Amandou Anisimovou.

Andreescu a Anisimova vyhráli příslušná utkání druhého kola ve dvou setech. Zatímco Kanaďan překonal tvrdou výzvu od Terezy Martincové, Američanka sesadila bývalého šampiona Miami Sloane Stephensové.

sledujte hru thunder naživo online zdarma

Andreescu vyhrál se skóre 7-6 (5), 6-2, a jak naznačuje rozdíl, v úvodním setu to byl vyrovnaný zápas.

Dvacetiletý mladík shromáždil 3: 5 dolů, čímž ušetřil dva setboly na podání Čecha. Andreecuová se v tiebreaku vlekla také za stavu 2: 4, ale nějaké odvážné střílení změnilo průběh v její prospěch - poté už nebylo ohlížení se za bývalou šampionkou US Open.

Andreescuová v zápase zasáhla 30 vítězů a byla by obzvláště potěšena její zpáteční hrou, protože pětkrát prolomila Martincovo podání.

Světová č. 32 Amanda Anisimova mezitím porazila Sloane Stephensovou 6-3, 6-3 s působivým projevem síly.

Amanda Anisimova

Amanda Anisimova

Sledujte Walking Dead Season 9 online

Devatenáctiletá hrála vznešený tenis a vzala Stephensovi raketu z rukou svými puchýřkovými údery. Anisimova zasáhla 24 vítězů a v zápase se dopustila pouze 21 nevynucených chyb.

Zajímavé je, že to byl teprve třetí zápas Anisimovy na turné WTA v roce 2021. Američanka měla na začátku roku pozitivní test na COVID-19, což ji donutilo vystoupit z Abu Dhabi Open a následného australského hardcourtového švihu.

Bianca Andreescu vs. Amanda Anisimova proti sobě

Bianca Andreescu a Amanda Anisimova se na turnaji WTA nikdy nepotkaly, takže jejich vzájemný souboj momentálně stojí 0: 0.

Predikce Bianca Andreescu vs Amanda Anisimova

I když má Bianca Andreescu solidní obranu, zdá se, že je teď v porovnání s jejím vrcholem v roce 2019 o kousek pomalejší. To je pochopitelné, vzhledem k tomu, že je dlouho mimo sport, ale Amanda Anisimova by se snažila využít všech slabých míst svými plochými pronikavými údery země.

Anisimova se daří ze zadní části kurtu, takže můžeme očekávat, že Andreescu zaměstná hodně nízkých plátků a pozve Američana dopředu. Kanaďanka má v rukávu spoustu triků, které by mohly pomoci vytlačit Anisimovu z její komfortní zóny.

Anisimova by se mohla v neděli domnívat, že by mohla způsobit rozrušení, pokud je zapnuta hra s velkým úderem, ale Andreescovo mimosoudní plavidlo pravděpodobně zastaví americké obvinění.

Předpověď: Bianca Andreescuová vyhraje ve třech setech.

Populární Problémy

Možná jste se dozvěděli, že nohy tanečníka by měly mít vysokou klenbu a vysoký nárt, ale nedělejte si starosti, pokud se vám nohy zdají trochu ploché! Je zcela možné zlepšit pružnost a sílu chodidel, bez ohledu na to, jaký druh klenby ...

Oficiálně se stáváte teenagerem! Stane se to jen jednou, takže večírek musí být úžasný. Co děláte pro oslavu této monumentální příležitosti? Začněme nápady brainstormingu! Dejte dohromady skupinu přátel. Po všem,...

Jak se připravit na porod. Práce a porod jsou jednou z nejvíce naplňujících, ale přesto zdaněných částí porodu. Pomocí těchto tipů porozumíte této události měnící život a připravíte se na ni. Uvědomte si, že existují tři fáze porodu. První fáze ...

Fotbal Yale začíná 2: 0 a v sobotu se hraje Fordham. Zde je vše, co potřebujete vědět ke sledování hry.

Jak testovat napnutí hadovitého pásu. U vozidel vybavených hadovitým pásem může mít běžné opotřebení za následek napnutí pásu a ztrátu napětí. Serpentinový pás může být umístěn v přední, zadní nebo boční části motoru jako ...