Novak Djokovic blahopřeje Robertu Lewandowskému k vítězství v Lize mistrů

Novak Djokovic zná Roberta Lewandowského od ledna 2016

Novak Djokovic zná Roberta Lewandowského od ledna 2016

hmotnost tenisových raket

Novak Djokovič, světový tenista číslo 1, poslal blahopřejný tweet k polskému útočníkovi Robertu Lewandowskému, který včera večer vyhrál Ligu mistrů UEFA s Bayernem Mnichov.

Lewandowski, který byl v této sezóně v nejlepší formě, skončil jako nejvyšší střelec turnaje, když vsítil 15 gólů. A Novak Djokovic, který je již několik let přítelem a obdivovatelem útočníka, dnes citoval tweet Lewandowského oslavného tweetu a zároveň dodal, že úspěch byl „zasloužený“.

Je to poprvé, co Lewandowski vyhrál Ligu mistrů; předtím skončil jako vicemistr s Borussií Dortmund v roce 2013 .

Zatímco je Djokovič právě v polovině Western & Southern Open, stále si našel čas poblahopřát svému příteli k neuvěřitelnému úspěchu. Srb zveřejnil tweet jen několik hodin před úvodním zápasem proti Ricardasovi Berankisovi.

Přátelství Novaka Djokoviče a Roberta Lewandowského sahá až do roku 2016

Novak Djokovic byl v průběhu let zobrazen s několika fotbalisty

Novak Djokovic byl v průběhu let zobrazen s několika fotbalisty

Spojení mezi Novakem Djokovičem a Robertem Lewandowskim začalo už v roce 2016. Polák tehdy hrál za Borrusii Dortmund a Srb byl spatřen v jejich dresu.

„Tenisová hvězda číslo jedna! @djokernole, bylo mi potěšením vás poznat! ' Lewandowski napsal na svou rukojeť Instagram.

Duo bylo společně zobrazeno ještě jednou během úspěšné kampaně Novaka Djokoviče na Qatar Open 2017, když se akce během zimní přestávky zúčastnil Lewandowski a další hvězdy Bayernu. V té době byl Djokovič také fotografován s Arjenem Robbenem a Xabi Alonsem po boku Lewandowského.

V loňském roce Lewandowski nominoval Novaka Djokoviče na výzvu uzávěru lahve, poté, co ji úspěšně dokončil na své stránce Instagram.

'Haha! Pěkný zásah, Robe. Brzy vám ukážu tenisovou verzi, “komentoval svůj příspěvek Djokovič.

Prohlédněte si tento příspěvek na Instagramu

#bottlecapchallenge verze Nominuji @djokernole & @da_27

Příspěvek sdílený uživatelem Robert Lewandowski (@_rl9) 9. července 2019 v 11:22 PDT

Novak Djokovic má úzké spojení s několika vrcholovými sportovci z různých sportů, včetně Lewandowského a Cristiana Ronalda. Byl také dobrými přáteli se superhvězdou NBA Kobe Bryantem, který tragicky zemřel při nehodě helikoptéry před několika měsíci.

Djokovic dnes na počest narozenin zesnulého velikána dříve vzdal poctu Kobe Bryantovi.

Populární Problémy

Jak hrát Super Mario Galaxy. Jste jedním z těch lidí, kteří si právě koupili 'Super Mario Galaxy'? Nebo o tom přemýšlíte a chcete vědět, jestli je to dost dobré? „Super Mario Galaxy“ je skvělá hra, kterou si může užít každý! ...

Jak sundat vrchní část ramen. Topy přes rameno jsou často výrazným kouskem oblečení. Vzhledem k tomu, že jsou tak univerzální, můžete je nosit s čímkoli-spárujte si top přes rameno s džíny s vysokým pasem a máte rande ...

Jak cvičit se zlomeným zápěstím. Se zlomenými kostmi je obtížné se vypořádat, zvláště když narušují váš pravidelný cvičební program. Pokud se však ocitnete se zlomeným zápěstím, nemusíte cvičit ...

Psí hovno je nepříjemná nevýhoda vlastnictví psů. I když vaši psi chodí pouze na váš dvorek, stále musíte najít způsob, jak se zbavit hovínka, protože to může být pro tuto oblast škodlivé. Nejjednodušší způsob, jak se toho zbavit, je sbalit ho a hodit ...

Šarapovová vyhrává 13. po sobě jdoucí druhé kolo na Roland Garros.

Je to velký den, roztleskávačky! Vylezete na vrchol pyramidy nebo budete ve spodní řadě? Váš vzhled je prvním dojmem prvního dojmu, tak ať je dobrý! Začněte horkou sprchou, abyste uklidnili svaly ...