US Open 2018: Náhled na semifinále mezi Rafaelem Nadalem a Juanem Martinem del Potrem

US Open tenisové mistrovství 2017 - 12. den

US Open 2018 Semifinálový střet mezi Rafaelem Nadalem a Juanem Martinem Del Potrem

US Open 2018 postoupilo do závěrečných fází turnaje. První semifinále bylo rozhodnuto ve středu ráno ve 2:00 místního času, kdy se ve Světovém čísle ne. 1 Rafael Nadal přežil rohlík v první sadě, aby vyhrál epický 5-setter proti Dominicu Thiemovi.

pažní ortéza tendonitidy

Dříve Juan Martin del Potro porazil Johna Isnera v prvním čtvrtfinále US Open 2018 ve 4 setech, aby dosáhl svého třetího semifinále na Flushing Meadows. V prvním z semifinále mužů se Del Potro setká s Rafaelem Nadalem.

Argentinec vypadal skvěle, když za 3 hodiny 31 minut bojoval za Američanem Johnem Isnerem 6-7 (5), 6-3, 7-6 (4), 6-2. Světová trojka nebyla v zápase nikdy zlomena a udělala pouhých 14 nevynucených chyb se 49 vítězi.

výstřel rakety

Devětadvacetiletý mladík přiznal, že hrát v žhavém vedru v New Yorku je výzva. Tímto vítězstvím Del Potro rozšiřuje svůj head-to-head proti Isnerovi na 8-4. Del Potro loni prohrál v semifinále s Nadalem 6: 4, 0: 6, 3: 6, 2: 6 a tentokrát by se chtěl pomstít. Bude se těšit, že dosáhne pouze na druhé grandslamové finále své kariéry náchylné ke zranění.

Světová jednička Rafael Nadal tvrdě bojovala o vítězství v epické pětisetové klasice ve druhém čtvrtfinále US Open proti Dominicu Theimovi. Nadal musel kopat hluboko, aby vyhrál 5-setter 0-6, 6-4, 7-5, 6 (4) -7, 7-6 (5) proti Rakušanovi Dominicu Thiemovi.

Zápas trval 4 hodiny 41 minut, což se ukázalo jako nejdelší zápas letošního US Open. Dvaatřicetiletý hráč se v prvním setu trápil, ale v dalších dvou se silně vrátil.

velikost dětské tenisové rakety

Thiem tvrdě bojoval o zisk čtvrtého setu. Pátý set byl celkem vyrovnaný, protože oba hráči sbírali body, ale rozhodující body získal zkušený Nadal a ukončil tak vysněnou jízdu Rakušanky ve Flushing Meadows. Španěl se bude těšit na zlepšení svého souboje proti Del Potrovi, protože v jejich 16 setech vede 11: 5. Nadal naposledy porazil Argentince ve čtvrtfinále Wimbledonu 2018 7-5, 6-7 (7), 4-6, 6-4, 6-4.

Očekává se, že první semifinále US Open 2018 bude vzrušujícím zápasem, protože Del Potro by si přál ukončit své grandslamové sucho od roku 2009, zatímco Rafael Nadal se pokusí dosáhnout 25. grandslamového finále své kariéry a druhého rok. Ti dva zahájí 17. kapitolu svých setkání v pátek ráno na stadionu Arthura Ashe v New Yorku.

Populární Problémy

Masvidal vs Diaz na UFC 244 má snadný potenciál boje roku. Zde je návod, jak koupit PPV prostřednictvím ESPN Plus.

Pokud váš přítel sportuje, může být sdílení tohoto zájmu pro vás dva skvělý způsob, jak se spojit. Mnoho lidí se vášnivě věnuje týmu nebo sportu, takže sdílení vášně vašeho přítele může pomoci posílit vaše ...

Prakash Amitraj nedávno přemýšlel o odstoupení Rogera Federera a Rafaela Nadala ze zbytku sezóny 2021.

Zde je návod, jak v sobotu sledovat živý přenos Nunes vs Spencer a všechny hlavní boje o karty UFC 250.

Jak vypadat krásně za 10 minut. Když se opozdíte, těch pár minut, které máte na přípravu, přijde a odejde mrknutím oka. Naštěstí vám stačí 10 minut na to, abyste se stali nádhernými a vyrazili včas do práce nebo do školy! Tam...