Novak Djokovic vyhrál 2016 Miami Open; jde kolem Rafaela Nadala o největší počet získaných titulů Masters

Novak Djokovic je po svém nedělním vítězství nadšenýSvětová jednička Novak Djokovič si v neděli zajistil Miami Open 2016 poté, co ve finále na Floridě porazil Kei Nishikoriho ve dvou setech 6-3 6-3.

Osmadvacetiletý Srb snesl brzkou škytavku, když upustil v úvodním zápase, ale brzy se dostal zpět ke svému nejlepšímu výkonu, nedovolil svému japonskému soupeři žádný roon ani prostor pro nájezdy a pochodem k úvodní sadě vyhrál za 34 minut.Ve druhé sadě se odehrával podobný příběh, protože úřadující šampion Australian Open poskytoval Nishikorimu jen velmi málo příležitostí, aby se dostal na vrchol, čímž zapečetil druhou sadu 6-3 a získal titul 28trh ATP Masters 1000.

Tím nyní získává desetinásobný grandslamový šampion kolem Rafaela Nadala největší počet titulů ATP Masters 1000. Španěl dříve držel rekord s 27 tituly s Rogerem Federerem na třetím místě s 24 tituly na kontě.

tenis s kontinentálním gripem
Ne.názevPočet titulů
1.Novák Djokovic28
2.Rafael Nadal27
3.Roger Federer24
Čtyři.Andre Agassi17
5.Pete samprasjedenáct
Andy Murray

Populární Problémy

Panthers se v neděli utkají s Jaguary v zápase 5. týdne. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.Jak snížit zakřivení skoliózy. Studie ukazují, že skolióza nebo nepřirozené zakřivení páteře do strany se obvykle začíná objevovat v pozdním dětství nebo v raných dospívajících letech. Https://www.mayoclinic.org/disease-conditions/scol ...

Warriors a Lakers se střetnou v markýzovém zápase Štědrého dne. Zde je návod, jak sledovat hru online.

Námořníci a atletika zahajují sezónu MLB v Japonsku. Zde je návod, jak sledovat živý přenos obou her online.

Okruh Indie po Jižní Africe 2019 začíná v neděli prvním T20. Zde je návod, jak sledovat zápas ve Spojených státech.