Odhalen výstroj Novaka Djokoviče pro olympijské hry v Tokiu 2021

Novák DjokovicNovak Djokovič před pár týdny vyhrál Wimbledon, když porazil prvního finalistu Matteo Berrettiniho o kýžený titul. To nejenže Djokovic získal jeho šestou trofej na SW19, ale také mu to pomohlo vyrovnat historický rekord 20 slamů Rogera Federera a Rafaela Nadala.

Srb se nyní uchází o „Kalendář Golden Slam“, tj. Vyhrál ve stejném roce všechny čtyři Majory a zlatou medaili z olympijských her. Djokovič již vyhrál první tři Slamy roku a očekává se, že pro zlatou medaili na olympijských hrách v Tokiu 2021 vydá vše.Do konce her zbývaly v sobotu fotky oblečení Lacoste Novaka Djokoviče pro tuto událost. 34letý muž bude v Tokiu oblékat známé barvy, včetně často používané červené a bílé.

Oblečení Novaka Djokoviče do Tokia pochází z kolekce „Novak X Lacoste“ francouzské značky. Djokovičovo oblečení bude sestávat z červeného póla s královsky modrými rukávy a límcem. Obě strany póla Lacoste budou bílé a světová jednička spáruje tričko s bílými šortkami.Zde je několik fotografií oblečení Lacoste v Tokiu do roku 2021 pro Novaka Djokoviče:

Kolekce Lacoste 'Novak X Lacoste'

Kolekce Lacoste 'Novak X Lacoste'Design oděvu také integruje prvky srbské státní vlajky - horizontální trikolóru červené, modré a bílé. To znamená, že to není poprvé, co Djokovič oblékl barvy svého národa na tenisový kurt.

Světová jednička si na úvodním poháru ATP v roce 2019 skvěle oblékla trikolóru své domovské země. Djokovič v tomto roce dovedl Srbsko k vítězství a ve finále proti Španělsku porazil úhlavního rivala Rafaela Nadala.

části tenisových bot

Srb také použil červenou, bílou a modrou barvu na US Open 2015, což je další turnaj, který vyhrál ve velkém stylu (ve finále porazil Rogera Federera).

Novak Djokovič potvrdil svou účast na olympijských hrách v Tokiu v roce 2021 začátkem tohoto týdne

Novak Djokovic nedávno potvrdil svou účast na olympijských hrách v Tokiu prostřednictvím srdečného videochatu s mladým japonským fanouškem.

'Nemohu zklamat mého malého přítele Koujiroua.' Zarezervoval jsem si let do Tokia a hrdě se přidám #TýmSrbsko na olympiádu, “napsal před dvěma dny na Twitteru Djokovič.

Bezprostředně po vítězství ve Wimbledonu Novak Djokovič přiznal, že se kvůli účasti na olympiádě cítí „rozdělený“. Nakonec se ale rozhodl odletět do Japonska na Hry - které mají začít na konci tohoto měsíce.

Djokovič, který na začátku tohoto měsíce absolvoval dvojitý kariérní grandslam na Roland Garros, dosáhl svého nejlepšího olympijského výsledku na hrách v Pekingu 2008 - kde získal bronzovou medaili ve dvouhře. Medailová sláva Srbovi od té doby unikala, protože jej v letech 2012 a 2016 vybalil Juan Martin del Potro.

Populární Problémy

Mnoho nevěst se rozhodne dostat do formy pro svůj velký den. Dělají cvičení určená k vytvarování jejich horních těl a spalování tuků. Pokud se chystáte na svůj velký den, vyzkoušejte cvičení svatebního popálení a vytvarujte si tělo. Proveďte rameno. Na...

Zde je návod, jak sledovat každou hru Battle 4 Atlantis 2018 online bez kabelu.

Rozdíl mezi odchodem a stát se zítřejším titulkem novin je v tom, jak dobře jste připraveni chránit se ve špatné situaci. Můžete si připravit několik jednoduchých technik, jak se bránit před útokem a během něj, ...

Bulls and Hawks se ve středu večer setkají v otvíráku sezóny NBA 20-21. Pokud nemáte kabel, zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos hry online.

Jak cestovat z letiště San Francisco do centra. Mezinárodní letiště San Francisco (SFO) je jedním z největších leteckých uzlů na západním pobřeží. Jako mnoho metropolitních letišť, SFO leží mimo město, na předměstí ...

„Smoke: Marihuana + Black America“ je nový BET dokument produkovaný Nasem. Zde je návod, jak můžete sledovat streamování online, pokud nemáte kabel.