Oklahoma State vs Texas A&M Live Stream: Jak se dívat online

Hodinky Oklahoma State Texas A&M

Getty Oklahoma State Cowboys teke na Texas A7M Aggies v Texas Bowl. (Foto: Brian Bahr/Getty Images)

úchyty na tenisovou raketu

Oklahoma State Cowboys s číslem 25 (8-4) se v pátek utká s Texas A&M Aggies (7-5) v Texas Bowl 2019 na stadionu NRG v Houstonu.

Začátek hry je naplánován na 18:45. ET a budou vysílány na ESPN. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ze hry na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů a všechny obsahují ESPN. Balíčky Plus a Max jsou dodávány se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

AT&T TV nyní zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete sledovat živý přenos Oklahoma State vs Texas A&M na vašem počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV , Chromecast nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí přihlašovacích údajů AT&T TV Now.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký balíček kanálů si vyberete - přichází s cloudovým DVR.

Sling TV

Balíček Sling Orange od Sling TV je dodáván s 32 kanály, včetně ESPN. První měsíc to stojí 20 $ (poté 30 $ za měsíc), což z něj činí Sling zdaleka nejlevnější streamovací službu s kanály ESPN, pokud plánujete dlouhodobé udržení:

Získejte Sling TV

Nebo jako součást speciální nabídky, kterou Sling aktuálně nabízí, můžete získat zdarma Amazon Fire TV Stick, pokud předplatíte dva měsíce:

Balíček Sling TV + Fire Stick

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete Oklahoma State vs Texas A&M sledovat živě na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu Jedno nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete získat 50 hodin cloudového úložiště DVR za dalších 5 $ měsíčně.

Hulu s živou televizí

ESPN je součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu:

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat živý přenos mezi Oklahoma State a Texas A&M na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV , Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí svých přihlašovacích údajů Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.


Náhled Texas Bowl 2019

Při přestupku se v Cowboys představí druhák běžící zpět Chuba Hubbard , který vede FBS s 1 936 spěchajícími yardy. Hubbard nedávno poznamenal, že mít posledních pár týdnů volna pro něj udělalo zázraky. Cítím se dobře, Řekl tento týden Hubbard . Docela mě uklidnili, jen celý zdravotnický personál, odvedli se mi skvěle, takže jsem v pohodě, řekl o tom, že jsem připraven na Texas Bowl. Hubbard měl 309 přenosů v sezóně, což bylo třetí v zemi, takže jeho doba odpočinku byla kvůli pracovní zátěži, ne kvůli zranění. Jedním z klíčů této hry by mělo být, jak dobře ho Aggies brání.

Aggies v této sezóně ještě neporazili vítězný tým a prohráli o průměrné skóre 34-16 proti týmům nad 0,500. A&M se podařilo zařadit do top 25 až do prohry s Alabamou 12. října, načež po zbytek sezony vypadli z řad. Jejich první tři prohry v sezóně přišly Auburnovi, Alabamě a Clemsonovi do rukou, takže jejich obtížný rozvrh jim na začátku nedělal žádné výhody. Ve skutečnosti všech pět ztrát Aggies narazil proti top 10 týmům .

Junior quarterback Kellen Mond povede Aggies k útoku. Mond má v sezóně 2 808 yardů, 19 přistání a devět zastavení.

Pokud jde o Cowboys, tři z jejich čtyř proher v této sezóně přišly proti týmům, které se umístily na žebříčku, ale po celý rok si udržely vítězný rekord a také porazil dva hodnocené soupeře . Oklahoma State povede quarterback Spencer Sanders, který bude hrát v pátek poté chirurgický zákrok na jeho vrhací ruce dříve v sezóně. Jedna zajímavá poznámka k situaci zadáka: hlavní trenér Cowboys Řekl Mike Gundy tento týden bude mít také quarterback Dru Brown v této hře nějaké momentky.

Kovbojové odehráli za Gundyho 13 miskových her a on má solidní 9-4 záznam v těch hrách. Vyhráli také své poslední tři hry v míse. Oni to vzdávají Celkem 418 yardů na hru , a aby mohli soutěžit proti tomuto týmu Aggies, budou potřebovat solidní obranné úsilí.

Aggies vedou historickou sérii, 17-10. Půjde o 28. setkání těchto dvou týmů. Naposledy se setkali v roce 2012.


Populární Problémy

Jak získat zpět důlky. Zpět dolíčky, nebo důlky Venuše, jsou dvojice zářezů, které někteří lidé mají na spodní části zad, těsně nad zadkem. Zda tyto důlky máte, nebo ne, závisí alespoň částečně na genetice. Můžeš být...

Super Bowl LV s Mahomesem a náčelníky vs Brady a Bucs je konečně tady. Zde je návod, jak můžete hru sledovat na konzole Xbox One nebo Xbox Series X/S.

Chcete se dívat na Wrestlemania 36 na vašem Firestick? Připravili jsme pro vás super snadný průvodce krok za krokem, jak stahovat a streamovat síť WWE ZDARMA.

Naučit se nanášet opalovací krém vytváří atraktivní alternativu k opalování na slunci nebo na soláriu. Při správné aplikaci můžete dosáhnout zdravě vypadající zlaté záře bez škodlivých paprsků, které by potenciálně mohly způsobit ...

Rafael Nadal a Sam Querrey se ve středu setkají ve wimbledonském čtvrtfinále. Zde je návod, jak sledovat živý přenos zápasu online v USA.

Síla FCS South Dakota State otevírá ve čtvrtek večer sezónu 2019 proti Minnesotě. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.