Živý stream olympijských her v rugby: Jak se dívat online

Getty Ragbyový hráč Carlin Isles pózuje pro portrét během natáčení olympijských her týmu USA v Tokiu.Dvanáct týmů bude bojovat o zlato v sedmičkách olympijských ragby, které odstartují 26. července na tokijském stadionu.

Ve Spojených státech bude většina olympijských turnajů mužů v rugby sedmičkách vysílána v přímém přenosu napříč NBCSN, USA a CNBC, ale není jasné, zda bude každý jeden zápas v televizi, a některé mohou být zpožděny na pásce nebo sdílet pokrytí s jinými sporty.Naštěstí můžete také každý zápas turnaje sledovat živě nebo na vyžádání přes NBCOlympics.com nebo aplikaci NBC Sports.

Chcete-li sledovat digitální platformy NBC, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, takže pokud nemáte kabelové nebo nemáte kabelové přihlášení, zde je několik různých způsobů, jak můžete stále sledovat živé přenosy stream všech olympijských zápasů rugby sedmiček online:

Poznámka: Heavy může vydělávat provizi za pobočky, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Přímý přenos NBCSN, CNBC, USA a veškerého digitálního obsahu NBC (vše na webu NBC Olympics nebo v aplikaci NBC Sports) můžete sledovat prostřednictvím FuboTV, který je dodáván se sedmidenní zkušební verzí zdarma:Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledujte každý rugbyový zápas olympijských her naživo nebo na vyžádání prostřednictvím aplikace NBC Sports , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4, na jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek NBC Olympics .

Chcete-li sledovat zápasy tímto způsobem, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů FuboTV.Můžete také sledujte všechny televizní přenosy živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .


Sling TV

Živý přenos NBCSN, USA a veškerého digitálního obsahu NBC (vše na webu NBC Olympics nebo v aplikaci NBC Sports) můžete sledovat prostřednictvím balíčku Sling Blue od Sling TV, zatímco CNBC je v doplňku News Extra. Tato možnost neobsahuje bezplatnou zkušební verzi, ale je to nejlevnější služba pro dlouhodobé streamování s těmito kanály a můžete získat svůj první měsíc (který pokryje celé olympijské hry) za pouhých 10 $ (Sling Blue) nebo 16 $ ( Sling Blue + News Extra):

vrazit dovnitř

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledujte každý rugbyový zápas naživo nebo na vyžádání v aplikaci NBC Sports , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4, na jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek NBC Olympics .

Chcete-li sledovat zápasy prostřednictvím platforem NBC, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale můžete to udělat pomocí svých pověření Sling.

Můžete také sledujte všechny televizní přenosy živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .


AT&T TV

AT&T TV má čtyři různé balíčky kanálů : Entertainment, Choice, Ultimate a Premier. Prostřednictvím kteréhokoli z nich můžete sledovat živý přenos NBCSN, CNBC, USA a veškerého digitálního obsahu NBC (vše na webových stránkách NBC Olympics nebo v aplikaci NBC Sports) a můžete si zdarma vybrat jakýkoli balíček a libovolný doplněk. 14denní zkušební verze.

Bezplatná zkušební verze jako taková není inzerována, ale vaše splatná částka dnes při registraci bude 0 $. Pokud sledujete na počítači, telefonu nebo tabletu, nebude vám účtováno 14 dní. Pokud sledujete na streamovacím zařízení na svém televizoru (Roku, Fire Stick, Apple TV atd.), Bude vám účtován poplatek první měsíc, ale v případě zrušení do 14 dnů můžete stále získat plnou náhradu:

Zkušební verze AT&T TV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do televize AT&T, můžete sledujte každý rugbyový zápas naživo nebo na vyžádání v aplikaci NBC Sports , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4, na jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek NBC Olympics .

Chcete-li sledovat zápasy prostřednictvím platforem NBC, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale můžete to udělat pomocí svých pověření AT&T TV.

Můžete také sledujte všechny televizní přenosy živě v aplikaci AT&T TV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Samsung TV, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefonu Android, iPadu nebo Androidu tableta. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek AT&T TV .


Hulu s živou televizí

Přímý přenos NBCSN, CNBC, USA a veškerého digitálního obsahu NBC (vše na webu NBC Olympics nebo v aplikaci NBC Sports) můžete sledovat prostřednictvím Hulu s živou televizí , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

sledujte rick and morty season 4 epizodu 2 zdarma

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledujte každý rugbyový zápas naživo nebo na vyžádání v aplikaci NBC Sports , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4, na jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek NBC Olympics .

Chcete-li sledovat zápasy prostřednictvím platforem NBC, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů Hulu.

Můžete také sledujte veškeré televizní přenosy živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4 nebo 5, Nintendo Switch, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .


Ukázka z mužské ragbyové olympiády v ragby

Rugby se po premiéře v Riu v roce 2016 poprvé představí na olympiádě. Každý zápas bude trvat 14 minut a skládá se ze dvou sedmiminutových poločasů. Úplné zápasy obvykle trvají přibližně tři hodiny.

Fiji, vítěz zlaté medaile 2016, povede Jerry Tuwai a bude favoritem na vítězství v Tokiu. Budou si muset dávat pozor na Austrálii, která v roce 2016 získala stříbro, a tvrdý novozélandský tým plný talentovaných hráčů.

Pokud jde o hry, mnozí jsou vděční za to, že jejich oblíbené sporty jasně září.

Jako vždy je jádrem veškerého našeho plánování blaho hráčů a jsme si jisti, že jak se ukázalo během mistrovství světa v ragby 2019, Tokijský stadion bude vynikajícím místem pro týmy, které mohou inspirovat svět svými dovednostmi, atletikou, odhodláním a základní ragbyové hodnoty solidarity, integrity a respektu. Když jsme se rozhodli pro bazény, můžeme nyní odpočítávat dny a těšit se na to, co slibuje další nezapomenutelnou edici sedmi olympijských ragby, World Rugby ChiefŘekl jednatel Alan Gilpin.

Zde je pohled na země, které budou soutěžit o zlato, spolu s plánem prvních zápasů:

 • .1. Fidži
 • 2. Nový Zéland
 • 3. Jižní Afrika
 • 4. USA
 • 5. Austrálie
 • 6. Velká Británie
 • 7. Argentina
 • 8. Irsko
 • 9. Keňa
 • 10. Jižní Korea
 • 11. Japonsko

Harmonogram akcí:

 • 25. července, 20:00: 1. kolo mužského bazénu
 • 26. července, 3:30 hodin: 2. kolo pánského bazénu
 • 26. července, 20:00: 3. kolo pánského bazénu
 • 27. července, 3:30 hod .: Čtvrtfinále mužů
 • 27. července, 20:00: Semifinále mužů
 • 28. července, 3:30 hod .: Zápasy o medaile mužů

Zápasy naplánované na 1. den v pondělí 26. července a 2. den v úterý 27. července 2021:

 • Pool B: Fidži vs. Japonsko
 • Pool B: Velká Británie vs Kanada
 • Pool A: Nový Zéland vs Korejská republika
 • Pool A: Australia vs Argentina
 • Skupina C: Jižní Afrika vs Irsko
 • Pool C: USA vs Kenya
 • Pool B: Velká Británie vs Japonsko
 • Pool B: Fidži vs Kanada
 • Pool A: Nový Zéland vs Argentina
 • Skupina A: Austrálie vs Korejská republika
 • Skupina C: USA vs Irsko
 • Pool C: South Africa vs Kenya

Den 2 - úterý 27. července 2021

 • Pool B: Kanada vs Japonsko
 • Pool B Fiji vs Velká Británie
 • Skupina A: Argentina vs. Korejská republika
 • Pool A: Nový Zéland vs Austrálie
 • Pool C: Keňa vs Irsko
 • Skupina C: Jižní Afrika vs. USA

2. den - FINÁLE

 • 9. místo: SF 1 3. nejlepší 3. vs 3. nejlepší 4.
 • 9. místo: SF 2 Nejlepší 4. vs 2. Nejlepší 4. místo

Populární Problémy

Jak spustit řetězovou pilu Stihl. Před spuštěním řetězové pily Stihl se ujistěte, že v oblasti kolem vás nejsou žádné jiné osoby a předměty. Stihl doporučuje nastartovat motorovou pilu ze sedu, ale je možné začít ...

Tyto kroky jsou jednoduché věci, díky nimž se vy nebo vaše družstvo stanete lepším roztleskávačem! Níže je seznam věcí, které musíte splnit, abyste se dostali do roztleskávačky.

Jak vyrobit přírodní toaletní bombu. Komerční čisticí prostředky na toalety mohou obsahovat škodlivé chemikálie; nejen k životnímu prostředí, ale i k vašemu zdraví. Stále můžete získat rodinný trůn zářivě čistý vyrobením přírodní toaletní bomby. Nejen...

Roger Federer a Michael Jordan se spojili a navrhli nové boty.

Au! Bursitida není vtip. Díky bohu, že máte možnosti, které pomohou vašim kloubům uzdravit se a zabránit budoucím vzplanutím. Bursitida ovlivňuje vaky naplněné tekutinou, které tlumí vaše klouby. Bursae jsou malé vaky naplněné tekutinou, které působí jako polštáře ...

Policista zatčený tenisovou hvězdou popisuje vyhrožování smrtí.