Sledujte 90 Day Fiancé: Happily Ever After Season 5 Episode 3 Online

Kalani a Asuelu, 90denní snoubenec

Instagram Kalani a Asuelu, hvězdy úspěšné reality show '90 Day Fiancé', jsou spolu dodnes a vychovávají své dva syny Olivera a Kennedyho.

90denní snoubenec: Šťastně až do smrti 5. sezóna, 3. epizoda se koná v neděli 28. června ve 20 hodin ET na TLC. Popis pro Epizoda 3, s názvem Seeds of Discontent, čte, Elizabethina rodina ji konfrontuje s Andreiným jednáním. Jess rozšiřuje exotické pozvání na Colt. Skyla bránila Angele na svatbě. Larissa zjistí šokující zprávy o Coltovi. Nadcházející výlet Kalani a Asuelu je ohrožen.

Pokud nemáte kabel, postupujte takto 90denní snoubenec na vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Sledujte TLC na Philo TV

TLC je součástí hlavního 59-kanálového balíčku Philo, který je nejlevnější ze všech streamovacích služeb, pokud si jej plánujete udržet dlouhodobě. Součástí je také sedmidenní zkušební verze zdarma a k registraci není nutná žádná kreditní karta:

Bezplatná zkušební verze Philo

co je tělo sloužit v tenise

Jakmile se zaregistrujete do Phila, můžete pak show sledovat živě na svém počítači prostřednictvím webových stránek Philo, nebo na telefonu (s podporou iPhonu), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo na jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace Philo.

Pokud nemůžete sledovat živě, Philo vám umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožní sledovat pořady na vyžádání, pokud byly vysílány v posledních třech dnech.

Sledujte TLC na FuboTV

TLC je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů zahrnuto v hlavním balíčku FuboTV, který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

koupit tenisové rakety

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete show sledovat živě na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím Aplikace FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, přichází FuboTV s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu nových pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich závěr, i když je nezaznamenáte.

Sledujte TLC na Hulu pomocí živé televize

Součástí je TLC Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu. Se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí můžete okamžitě sledovat:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu Díky živé televizi, můžete show sledovat živě na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

tenis pravidla čtyřhra

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která zahrnuje většinu pořadů po jejich odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, který poskytuje máte 200 hodin DVR prostoru a schopnost rychle se posouvat vpřed prostřednictvím reklam).

Sledujte TLC na Sling TV

TLC je jedním ze 47 kanálů zahrnutých v balíčku Sling Blue. První měsíc stojí 20 $ (poté 30 $ měsíčně) a zahrnuje Showtime, Starz a Epix zdarma:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete show sledovat živě na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

jak zabalit na tenisový loket

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.

Následuj Heavy on 90 Day Fiancé Facebook page pro nejnovější zprávy, aktualizace obsazení a spoilery epizod!


Dnešní epizoda je pomalá, ale přesto obsahuje nějaké drama, slzy a boje

Nechte ex-hry začít! Měla by Larissa oslovit Jess? Podívejte se, co se stane DNES v 8/7c #90 DayFiance pic.twitter.com/4bt15ByTWL

- 90DayFiance (@90DayFiance) 28. června 2020

alabama vs ole miss live streaming

Dnešní epizoda je docela pomalá, i když stále obsahuje několik vzestupů a pádů. Tania zjistí, že se ještě nebude moci vrátit do práce dalších šest až 12 týdnů, což se realitní hvězdě nehodí, protože Syngin stále nenašel práci a potřebují zaplatit nájem.

Mezitím se Kalani a Asuelu stále pokoušejí zjistit, zda je bezpečné přivést své děti na Somoa, které zažívá smrtící epidemii spalniček, a Angelova dcera prolomí špatnou zprávu, že nepřijde do Nigérie, aby byla svědkem svatba její matky.

Ačkoli se Colt a Jess během epizody z minulého týdne trochu pohádali, tito dva se během dnešní noci usmířili a probrali svůj vztah, než Jess pozve Colta, aby přijel do Brazílie. Larissa také zjistí, že Colt chodí s jiným Brazilcem a řekne své kamarádce, že si chce promluvit s Jessem, aby jí poskytla informace o svém bývalém manželovi, Elizabeth vede emocionální rozhovor se svými sestrami o její moldavské svatbě a Paul a Karine dorazí ve Spojených státech

90denní snoubenec: Šťastně až do smrti vysílá v neděli večer ve 20 hodin ET na TLC. Najdete zde aktuální informace o obsazení sezóny 5, týdenních spoilerech, předpovědích pro páry a další 90 dnů Snoubenec pokrytí zde.


Populární Problémy

Díky rozbité bráně vypadá váš dům špatně. Na druhou stranu dobře udržovaná brána může být vítaná a dát kolemjdoucím skvělý dojem z domu za ním. Pokud chcete upgradovat dřevěnou bránu v soukromém plotu, nebo ...

Zde je návod, jak sledovat dnešní basketbalový zápas Louisville vs Florida State online bez kabelu.

Man City a Arsenal pokračují ve hře EPL ve středu. Zde je návod, jak sledovat živý přenos zápasu online bez kabelu, pokud jste v USA.

Quito, 22. srpna (IANS) Ekvádorský tenista Julio Campozano gestikuloval během svého daviscupového zápasu proti chilskému Paulovi Capdevilleovi v Manta, Ec.

Zde je návod, jak sledovat živé přenosy mistrovství světa v hokeji 2019 online v USA.

Zde je návod, jak sledovat online sérii „Poslední týden dnes večer s Johnem Oliverem“ online, pokud nemáte kabel nebo nemáte HBO.