Přímý přenos Oregon vs UC Irvine: Jak se dívat online zdarmaSan Jose, Kalifornie - 22. března: Evan Leonard č. 14 UC Irvine Anteaters oslavuje tříbodovou střelu s Maxem Hazzardem č. 2 ve druhém poločase proti Kansas State Wildcats během prvního kola basketbalového turnaje mužů NCAA 2019 v systému SAP Centrum 22. března 2019 v San Jose, Kalifornie. (Foto: Yong Teck Lim/Getty Images)

Oregon Ducks č. 12 (24–12; konference Pac-12 na velkém) se v turnaji South Region Round of 32 na SAP Center v San Jose v Kalifornii jako turnaj NCAA 2018-19 pokračuje v neděli odpoledne.

Začátek hry je naplánován na 21:40. ET a bude vysílán na TBS. Pokud však nemáte kabel, můžete se zaregistrovat k jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu, které vám umožní sledovat TBS na počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení:

FuboTV

Sledujte March Madness online

Hulu

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, včetně TBS. Zahrnuty jsou také TNT, TruTV a CBS (živé na vybraných trzích), což znamená, že můžete sledovat každou další turnajovou hru NCAA.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

Náhled Oregon vs UC Irvine

Oregon zůstal nejžhavějším týmem turnaje NCAA 2018-19 s nepochybným vítězstvím 72-54 nad Wisconsinem. Mnoho odborníků si vybralo Kachny, takže tato hra by ve skutečnosti neměla být považována za rozčilení. Po prvním neporaženém dni byla ztráta Badgerů první, kterou konference Big Ten viděla během úvodních dvou nocí turnaje NCAA.

Navzdory tomu, že nemá Bol Bol, jejich nejlepšího hráče, hlavní trenérku Dana Altmanová, Ducks snadno hrají svůj nejlepší basketbal sezóny ve správný čas. Dynamika běhu a výhry turnaje Pac-12 se Oregon připravuje na třetí vystoupení Sweet 16 v posledních třech sezónách.

Neopěvovaným hrdinou Ducks byl juniorský strážce 6 stop a 2 Payton Pritchard. Pritchard, který byl jmenován nejvýraznějším hráčem turnaje Pac-12 poté, co v následujících dnech proti Utahu, Arizonskému státu a Washingtonu získal 20, 18 a 20 bodů, pokračoval do páteční vlny Ducks. Skončil s 19 body za 18 bodů vítězství proti Badgers.

Altman vzal na vědomí Pritchard, který byl na soupisce Oregonu, který postoupil do Final Four před dvěma lety v Glendale v Arizoně.

Byl neuvěřitelný. Jeho agresivita, útočná a obranná; jeho vedení; houževnatost. Tady byl na jiné úrovni.

Páteční vystoupení Anteaters bylo jejich nejlepším v sezoně, více než dost dobré na to, aby dostalo pár sekund v nevyhnutelném videu One Shining Moment, jakmile bude letošní turnaj celý vyřčen a dokončen. UC Irvine byl populární rozrušení proti Kansas State, protože byl zraněn nejlepší hráč Wildcats, Dean Wade.

UC Irvine se může pochlubit dvěma nejlepšími juniorskými strážci na turnaji s Evanem Leonardem a Maxem Hazzardem. Každý z nich získal 19 bodů, aby vedl Anteatery přes Wildcats. Kachny mají velikost a délku, aby mohly bojovat s Mravenečníky, ale budou muset i nadále účinně střílet, aby byla ukončena nabídka UC Irvine být letošním týmem Popelky.

Vítěz Oregon vs UC Irvine se utká s vítězem Virginia vs Oklahoma v Sweet 16. Že semifinále South Regional se odehrává v KFC Yum! Center v Louisville, Kentucky příští víkend, a bude vysílán na CBS/TBS/TNT.


Populární Problémy

Garbine Muguruza zahájí kampaň na US Open 2020 proti japonské Nao Hibino. Hibino hrál Muguruzu dvakrát, ale nedokázal odolat výzvě Španělska.

Novak Djokovic vyšel z karantény a vyjádřil své zděšení nad cihlovými baty, které mu přicházely do cesty. Djokovič také řekl, že si není jistý svou účastí na US Open.

Jak zachytit vačice. Vačice neboli vačice jsou noční zvířata, která dorůstají velikosti velké kočky. Proto k zachycení vačice budete potřebovat velmi velkou klec, někdy se jí také říká mývalí klec. Umístěte klec poblíž ...

Ve čtyřhře se představí také Pierre-Hugues Herbert a Nicolas Mahut a Dominic Thiem-Philipp Kohlschreiber.

Bílý chřest je vlastně standardní chřest, který nikdy nerostl nad zemí; nedostatek slunečního světla brání rozvoji chlorofylu. Obecně má mírnější chuť a tvrdší kůži než jeho zelený protějšek. Vaření a vaření v páře ...

Zde je návod, jak sledovat odvetu mezi Brentem Primusem a Michaelem Chandlerem, nejnovější boj Franka Mira a celý Bellator 212 online zdarma.