Jak se dívat na hry FC Koln v USA

FC Kolín

FC Koln se v minulé sezóně po postupu do německé elitní ligy dokázal udržet v Bundeslize a bude doufat, že v letech 2020-21 bude totéž znovu. Druhá sezóna je pro týmy často obtížnější vyjednávat, ale manažer Markus Gisdol bude doufat, že pokles znovu překoná.

Billy Goats se rozhodli přestěhovat do Gisdolu poté, co vyhráli jen dva ze svých prvních 11 her pod předchozím šéfem Achimem Beierlorzerem. Novému šéfovi se podařilo vše otočit a dovedl svůj tým na impozantní 14. místo do konce sezóny.

Poznámka: Heavy může vydělat provizi za pobočky, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Počínaje sezónou 2020–21 kdokoli v USA můžete sledovat každou hru FC Koln živě na ESPN+ :

Získejte ESPN+

ESPN+ bude mít živé přenosy z každého zápasu Bundesligy ve dnech 20. – 21 , stejně jako DFL Supercup, Bundesliga 2, Serie A, FA Cup, Carabao Cup, MLS a další živé sporty. Zahrnuje také každý dokument 30 za 30 a další originální obsah (video i písemný), vše za 5,99 $ měsíčně.

Nebo pokud chcete také Disney+ a Hulu, všechny tři můžete získat za 12,99 $ měsíčně , což vede k úsporám přibližně 31 procent:

Získejte balíček ESPN+, Disney+ a Hulu

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+, můžete sledovat každý zápas FC Koln živě v aplikaci ESPN na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, PlayStation 4, Xbox One, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači přes ESPN.com .


Náhled FC Koln 2020-21

Přesto má Gisdol problémy s otevřením sezony doma v Hoffenheimu, zejména pokud jde o zranění. Anthony Modeste, Florian Kainz, Ismail Jakobs a Benno Schmitz jsou připraveni vynechat kvůli zranění, podle obraz .

Pokusy o posílení týmu byly také problematické. Tah pro útočníka Streli Mamba se zhroutil poté, co neuspěl v lékařství, zatímco dohoda pro Dimitrios Limnios byla odložena poté, co byl řecký křídel pozitivní na Covid-19.

Přijeli útočník Union Berlin Sebastian Andersson a ofenzivní záložník Herthy Ondrej Duda, Jhon Córdoba se vydal opačným směrem a před začátkem sezony prokáže tolik potřebnou vzpruhu.

V kolínské skupině je také silná páteř. Brankář Timo Horn, středový bek Sebastian Bornauw a kapitán Jonas Hector poskytují dobrou kombinaci mládí a zkušeností.

Dospívající levý zadní Noah Katterbach je také skvělá vyhlídka a bude doufat, že upevní pravidelné místo na počátečním XI v letech 2020-21. Devatenáctiletý mladík napsal novou smlouvu, která potrvá do května 2024, a generální ředitel Heldt Horst nemohl svou novinu skrýt.

Vždy jsme říkali, že hráči jako Noah jsou naší budoucností a že chceme ještě více rozšířit naše talenty, kteří prošli akademií. Noah je příkladem všem pro tento způsob dělání věcí. Je to neuvěřitelně silný signál, že tu chtěl zůstat. Noah má obrovské spojení s klubem a městem. Cítili jsme to v naší diskusi od začátku. Proto jsme za měsícem, abychom mohli prodloužit jeho dohodu.

Katterbach odehrál 12 vystoupení ve všech soutěžích a vypadá to, že ho čeká velká budoucnost na RheinEnergie. Při sestupu v této sezoně by téměř jistě došlo k tomu, že talentované hvězdy jako Katterbach odejdou z klubu.


Převod vstupů a výstupů

Zdálo se, že FC Koln prožívá na přestupovém trhu klidné léto, ale před začátkem sezóny udělal několik pozdních tahů. Kolumbijský útočník Jhon Cordoba odešel do Herthy Berlín a nahradil jej útočník Union Berlín Andersson.

Švédská hvězda skórovala v první sezóně v Bundeslize 12krát a posílí kolínský útok. Devětadvacetiletý hráč je silný ve vzduchu i v náčiní a vypadá dobře.

#HejSeb ! 👋🇸🇪

📝 #effzeh dokončili podpis švédského internacionála Sebastiana #Andersson od 1. FC Union Berlin. Útočník podepsal tříletou smlouvu! pic.twitter.com/HYiIa3BIoY

- 1. FC Cologne (@fckoeln_en) 15. září 2020

FC Koln se také posunul, aby posílil vzadu tím, že přivedl Rona-Roberta Zielera. Jednatřicetiletý hráč je na hostování v Hannoveru 96 a do konce sezony je zpět ve svém rodném klubu.

Heldt potvrzeno Zieler bude zpočátku záložní, ale dá současnému prvnímu výběru Timo Hornovi určitou konkurenci na jeho místo na startovním XI.

S Ronem jsme našli brankáře, který přesně zapadá do našeho profilu. Přináší kvalitu a zkušenosti, které na této pozici nezbytně potřebujeme. A je 100% připraven převzít roli, kterou jsme definovali společně: číslo dvě, s cílem chtít hrát.

Mezitím hráči jako Marcel Risse, Marvin Rittmüller, Kingsley Schindler, Simon Terodde a Lasse Sobiech všichni toto léto opustili Stadion RheinEnergie.


Manažer: Markus Gisdol

Zůstat vzhůru bude pro FC Koln prioritou a Gisdol má předchozí, pokud jde o sestupové bitvy. V letech 2012-13 udržel Hoffenheim nahoře, zatímco 14. místo v minulé sezóně bylo působivé, zvláště když vezmeme v úvahu, že Kolín byl 17., když se ujal vedení.

Zdálo se, že Koln byl úsilím nového manažera ohromen. V srpnu mu bylo předáno prodloužení smlouvy o dva roky, přičemž Heldt vysvětlil, proč klub v 51letého hráče důvěřoval.

Naším cílem je založit FC v Bundeslize. Jedním z rozhodujících faktorů je tým, který pracuje kompetentně a důvěryhodně společně a za námi. To platí pro Markuse a je toho důležitou součástí,

Loni převzal vedení týmu v neuvěřitelně obtížné situaci. Se všemi výzvami na cestě k zajištění bezpečnosti prokázal odvahu a vůdčí schopnosti - kromě toho se mu podařilo pokračovat v rozvoji našeho týmu, mládeže a štamgastů.

co je raquetball

Znovu udržet tým v německé špičce by byl pro Gisdol nějaký úspěch. Na konci minulé sezóny tým odehrál 10 zápasů bez vítězství a bude potřeba dobrý start do nové kampaně.


Populární Problémy

Jak nosit šortku. Skort je kříženec mezi sukní a šortkami. V posledních letech tento všestranný kousek zaznamenal návrat k popularitě. Šortky mohou mít klopu z látky, díky níž přední část vypadá jako sukně, zatímco zadní ...

Jak získat Nexplanon. Nexplanon, antikoncepční implantát, může být pro vás ideální antikoncepční volbou! Nexplanon se zavádí pod kůži na vnitřní straně horní části paže. Je více než 99% účinný, relativně bez rizika a funguje ...

Jak hrát jako liška v Super Smash Brothers Melee. Pokud chcete rychlou a všestrannou postavu, Fox je postava pro vás. Fox je široce považován za nejlepší postavu ve hře díky své úžasné kombinační schopnosti, rychlé a silné ...

Blackhawks a Lightning se ve středu setkají v otvíráku sezóny 2021 NHL. Zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos, pokud nemáte kabel.

Andy Murray postupuje v Barcelona Open poté, co Tomic vytáhne

Mnoho lidí by si chtělo koupit a ponechat tenisky Air Jordan. Mnoho lidí ale nechápe, jak si zachovat tenisky. A za několik měsíců mohou některé části páru dobrých bot zežloutnout. To je opravdu nepříjemné, když ...