Paris Masters 2020: Andrey Rublev vs Stan Wawrinka náhled, head-to-head & prediction

Andrey Rublev

Andrey Rublev

jak si vybrat tenisovou raketu pro středně pokročilé

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : Andrey Rublev vs Stan Wawrinka

Datum: 5. listopadu 2020

Turnaj : Rolex Paris Masters 2020

Kolo : Třetí kolo (16. kolo)

Místo : Paříž, Francie

Kategorie : ATP Masters 1000

Povrch : Indoor hardcourt

Odměna : 3 901 015 EUR

Načasování zápasu: Asi 20:30 místního času, 1:00 IST

Živé televizní vysílání : USA - ESPN / Tenisový kanál | Indie - Sony Six / Sony Liv

Náhled Andrey Rublev vs Stan Wawrinka

Pro fanoušky je připraveno klání třetího kola, protože hvězda příští generace Andrey Rublev ve čtvrtek na Rolex Paris Masters 2020 přijme starého válečného koně Stan Wawrinku.

Rublev si momentálně užívá životní formu, ze svých posledních 21 zápasů vyhrál 20 a připsal si tři tituly (Hamburk, Petrohrad a Vídeň). Rus právě teď vypadá nezastavitelně a je volbou mnoha lidí zvednout svůj šestý titul roku v Paris-Bercy.

Ve svém druhém kole Rublev připravil všestrannou mistrovskou třídu, aby se dostal za Radu Albota za pouhých 59 minut. Podání třiadvacetiletého hráče se stále zlepšuje, o čemž svědčí fakt, že proti Moldovanům získal 91% bodů za první podání a nečelil ani jednomu bodu zlomu.

Ve svých posledních šesti zápasech Rublev inkasoval pouhé 4 brejkboly, čímž všechny zachránil. Světová osmička přišla naposledy o podání Denisovi Shapovalovovi v semifinále Petrohradu Open.

Stan Wawrinka

Stan Wawrinka

Není třeba říkat, že Stan Wawrinka má svůj úkol před sebou i přes množství talentu a moci, kterou má. Trojnásobný grandslamový šampion měl před Tommy Paulem ošemetný zápas ve druhém kole, který lemoval ve třech setech.

Pro pětatřicetiletého hráče to nebylo zdaleka přesvědčivé vítězství, ale poté, co sestoupil, ukázal spoustu odhodlání. Wawrinka proti Paulovi z velké části dobře sloužil a způsobil velké škody při jeho přízemních úderech přes obě křídla. Bude se snažit udělat to samé proti Rublevovi.

Andrey Rublev vs Stan Wawrinka head-to-head

Vzájemný souboj Andrey Rubleva a Stana Wawrinky je v současné době nerozhodný 1: 1. Rusové vyhráli své poslední setkání na Mistrovství Cincinnati 2019.

Predikce Andrey Rublev vs Stan Wawrinka

Andrey Rublev

Andrey Rublev

Vzhledem k formě, ve které je Andrey Rublev, není pochyb, kdo je v tomto zápase favoritem. Stan Wawrinka navíc není stejný hráč jako kdysi a je nepravděpodobné, že by ve třech setech přebil Rublev.

Chcete -li získat to nejlepší z ruštiny, potřebujete ve své hře perfektní rovnováhu sil a trpělivosti. A zatímco Wawrinka má toho prvního dost, v druhém oddělení právě teď velmi chybí.

Wawrinkova kondice byla od obnovení turné diskutabilní, takže obrana byla pro něj o to složitější. Svět č. 20 jeho krájený bekhend dobře využívá, ale teprve se uvidí, jestli to může narušit Rublevův rytmus.

Návrat Švýcarů nebyl ani v poslední době na nule. A pokud Wawrinka nedokáže pokazit podání Rubleva, Rus by neměl mít problém postoupit do čtvrtfinále.

Předpověď: Andrey Rublev vyhrát ve dvou setech.

Populární Problémy

Američanka Madison Keysová se ve čtvrtek ve druhém kole US Open utká se Španělkou Alionou Bolsovou. Soupeř klíčů je nenasazený, ale předtím dosáhl druhého týdne na Slamu.

Jak vypadat skvěle v úzkých džínách. Skinny džíny se poprvé dostaly na výsluní v padesátých letech minulého století a od té doby se stále vyvíjejí. Zatímco skinny džíny mohou jednoho dne vyjít z módy, právě teď jsou pro většinu žen volbou denimu ...

Krůtí prsa bez kosti je vynikající alternativou kuřecího masa a je skvělou náhradou, když nemáte čas uvařit celé krůty. Krůtí prsa obvykle váží mezi dvěma a deseti libry a poskytují dostatek masa pro ...

Grigor Dimitrov a Milos Raonic se nedokázali vyrovnat Novakovi Djokovicovi v Cincinnati, kde se Srb setkal s neobvyklou výzvou.

Nejlepší krasobruslaři světa se ve Vancouveru sejdou na finále Velké ceny, které končí sezónu. Zde je návod, jak sledovat událost online.