Přímý přenos Kentucky vs Evansville: Jak se dívat online bez kabelu

basketbalové hodinky v kentucky

Getty Nick Richards #4 z Kentucky Wildcats. (Foto Andy Lyons/Getty Images)

Nový tým číslo 1 v zemi, Kentucky Wildcats, bude hostit Evansville Purple Aces v úterý v Rupp Arena.Začátek hry je naplánován na 19:00. ET a budou vysílány v síti SEC. Pokud nemáte kabel nebo nemáte tento kanál, můžete hru sledovat živě na počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick, Xbox One, PS4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jednoho z následujících kabelových kanálů, služby streamování živého televizního vysílání:AT&T TV nyní

loketní rovnátka na tenisový loket

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Z nich balíčky Max, Choice, Xtra a Ultimate zahrnují síť SEC.Můžeš spusťte bezplatnou zkušební verzi jakéhokoli balíčku AT&T TV Now právě zde , a poté můžete sledovat živý přenos Kentucky vs Evansville na počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV. Hru můžete také sledovat na ESPN.com nebo v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí svých přihlašovacích údajů AT&T TV Now.loketní vzduchový odlitek

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na zvolený balíček kanálů - je dodávána s cloudovým DVR.

Hulu s živou televizíKromě knihovny televizních pořadů a filmů podobnou Netflixu Hulu s živou televizí přichází s více než 60 živými televizními kanály, včetně sítě SEC.Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat Kentucky vs Evansville živě na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu. Můžete také sledovat na ESPN.com nebo v aplikaci ESPN, když se přihlásíte pomocí svého Hulu pomocí přihlašovacích údajů pro Live TV.

Pokud hru nemůžete sledovat naživo, přichází Hulu With Live TV s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed reklamy.

Sling TV

Síť SEC je součástí balíčku Sling Orange a Sports Extra od Sling TV.

koupit použité tenisové rakety

Zde se můžete zaregistrovat k bezplatné zkušební verzi Sling TV , a poté můžete sledovat Kentucky vs Evansville živě na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV. Můžete také sledovat na ESPN.com nebo v aplikaci ESPN po přihlášení pomocí svých přihlašovacích údajů pro Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete získat 50 hodin cloudového úložiště DVR za dalších 5 $ měsíčně.


Náhled Evansville vs Kentucky

Divoké kočky (2: 0) přijímají svůj nový status národního týmu číslo jedna. Po sražení předchozí jedničky, Michigan State 69-62 v Madison Square Garden, aby zahájila sezónu, Kentucky snadno porazila Eastern Kentucky, 91-49. Strážce prváku Tyrese Maxey vede tým při bodování dvěma hrami s 17,5 bodu za hru a Silný start v této sezóně má také juniorský centr Nick Richards.

Strážce Sofomora Immanuel Quickley , který má v prvních dvou zápasech průměr 13 bodů na zápas, si myslí, že silnou stránkou tohoto týmu v Kentucky je jeho vyspělost: Máme spoustu dospělých hráčů, Řekl tento týden Quickley . Od shora dolů si myslím, že kluci přicházejí připraveni hrát, znají své role, vědí, co potřebujeme od každého z nich. To tedy hodně vypovídá o vyspělosti tohoto týmu a hodně nám to pomůže, jak sezóna pokračuje.

zlepšit tenis

Kentucky bude velmi pravděpodobně bez EJ Montgomeryho, který je ze dne na den s poraněním pravého kotníku. Trenér Kentucky John Calipari nevypadá optimisticky ohledně šancí Montgomeryho proti Evanstonovi: Na otázku, zda si myslí, že bude k dispozici Montgomery, Řekl Calipari : Pochybuji. Je to ze dne na den, ale řekl bych, že pochybné.

Purple Aces vede bývalý Wildcat Walter McCarty, který nastupuje do svého druhého ročníku jako hlavní trenér. Loni Evansville odehrálo 11–21 a letos očekávají výrazné zlepšení. Budou mít oba jejich přední střelec z minulé sezóny, KJ Riley, (13,6 bodů na zápas) a jejich vedoucí rebounder, John Hall (6,9 doskoků na zápas) zpět s týmem i letos.

Evansville vyhrál exhibiční zápas proti Ball State, 79-74 na začátek sezóny. Sofistický útočník DeAndre Williams vedl tým v bodování s 26 body, jít 11-14 z pole . Williams, který odseděl celou loňskou sezónu poté, co mu NCAA vládla jako nezpůsobilý hrát, by měl být v této sezóně příjemným doplňkem Purple Aces na kurtu.

Půjde o vůbec první setkání mezi Kentucky a Evansville.


Populární Problémy

Pozvat dívku na ples nebo návrat domů je jednou z nejvíce stresujících věcí, které na střední škole děláte. Očekávání velkého návrhu může být více stresující než samotný tanec. Naštěstí existuje celá řada ...

Google koupil Twitch, web pro streamování videa pro hráče. Zde je to, co byste měli o této dohodě vědět.

Zde je 10 nejlepších tipů na stroje na tenisové míčky, které si tenisté mohou koupit. .

Pohled na všechny klíčové statistiky před finále dvouhry žen na Wimbledonském mistrovství 2015.

Je čas na největší venkovní koktejlovou párty na světě 2020, protože v sobotu se setkají Florida a Georgia. Zde je návod, jak sledovat bezplatný přímý přenos.

Zde je kompletní přehled toho, jak sledovat Australian Open 2021 na ESPN Plus.